MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Bevent - Dark Matter - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Drum & Bass (https://musicproducers.pl/forum-drum-bass)
+--- Wątek: DnB Bevent - Dark Matter (/temat-drum-bass-bevent-dark-matter)



Bevent - Dark Matter - barthus - 30.11.2021

Witam wszystkich,
Poczułem dzisiaj potrzebę napisania tutaj trochę obszerniejszego posta, niż robię to zazwyczaj.
Ostatnio dużo myślałem nad swoją drogą muzyczną i doszedłem do wniosku, że od dłuższego czasu utknąłem w "ślepym zaułku". Od lat tworzyłem dużo, wrzucałem do sieci dużo, liczyłem na dużo (w odniesieniu do ilości odbiorców, liczb wyświetleń, czy choćby głupich like'ów..). Zauważyłem w końcu, że jest do droga, która nigdzie nie prowadzi. Jako 'Barthus' czy 'Good There On', czy nawet 'Kabartus' mam na koncie lekko ponad 100 (uważam) skończonych produkcji, ale co z tego skoro sprawdza to/słucha tego dosłownie garstka osób..
Wiadomo, jak to kiedyś ktoś powiedział: "Jeśli jest chociaż jedna osoba, która docenia i podoba jej się to co robisz - warto to robić".
Jednak było to na tyle mało satysfakcjonujące i słabo motywujące do dalszej pracy, że powiedziałem 'STOP'. Chcąc, aby wreszcie moja twórczość zaczęła docierać do większej liczby osób podjąłem kilka istotnych kroków i przejrzałem na oczy. Jak widzicie, zmieniłem alias. Od nie dawna skupiam się wyłącznie na projekcie 'Bevent' oraz stricte gatunku jakim jest (mój ukochany) Drum & Bass.
Przedstawiam Wam mój debiut - utwór "Dark Matter".
https://youtu.be/4YM-JryrWAI
W opisie utworu na YouTube znajdziecie linki, m.in. linktree, który doprowadzi Was do wszystkich moich profili.
Będę bardzo wdzięczny za sprawdzenie. Jeśli spodoba Ci się utwór, śledź moje sociale - myślę, że nie zawiodę kolejnymi produkcjami. A te wkrótce..
Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam.
Do usłyszenia niebawem!
B.


RE: Bevent - Dark Matter - F.P.P - 2.12.2021

Rozterki...
Mi się ta propozycja podoba , jak chcesz być słyszalny musisz iść z nurtem być pionierem albo po prostu mieć markę.
Twoje produkcje kojarzę zawsze z liqid-ami, miałem okres że tylko tego słuchałem ale z czasem gdy słuchałem szerszego spektrum podgatunków dnb a zaczynałem przygodę jako dzieciak, gdy słuchałem MP3 na discman-ie brata takich producentów jak Adam F Klut Concor Dawn Jony B stwierdzam, że brakuje tam tej istoty dnb w moim przekonaniu, zadziorności szorstkości, kwasu, jest zbyt grzeczny na dłuższą metę. W tym kawałku widzę pewną zmianę w tym kierunku, chociaż nie słuchałem wielu Twoich produkcji tym bardziej że wcześniej jeszcze były inne projekty.
Nie bój się eksperymentować i próbować bardziej złożonych sekwencji linii basowych.
Technicznie masz wyrobiony styl teraz tylko zamiast malować wałkiem po szalej trochę pędzlem.
Dobra bo już pier... kocopoły, mam nadzieję że w jakiś sposób pomogłem Ci wyrażając swoją opinię. Pozdro...


RE: Bevent - Dark Matter - barthus - 4.12.2021

Dzięki za komentarz F.P.P
Bevent nie skupia się na konkretnym podgatunku dnb, więc spodziewać się można wszystkiego.. od liquidów, przez melodyjne dnb, po neurofunk.
Stay tuned!
PS. Pamiętam Twój utwór "Kaleidoscope" i nadal ubolewam, że jest taki krótki :D Jest kozacki.. zwłaszcza końcówka


RE: Bevent - Dark Matter - F.P.P - 4.12.2021

(4.12.2021, 22:44)barthus napisał(a): Dzięki za komentarz F.P.P
Bevent nie skupia się na konkretnym podgatunku dnb, więc spodziewać się można wszystkiego.. od liquidów, przez melodyjne dnb, po neurofunk.
Stay tuned!
PS. Pamiętam Twój utwór "Kaleidoscope" i nadal ubolewam, że jest taki krótki :D Jest kozacki.. zwłaszcza końcówka

Polecę z osobistym off top-em :)
Niestety mam problem z dokończeniem utworów najlepiej jak mam dużo czasu i mogę ciągiem dzień w dzień podejść do tematu jestem wtedy jak na producenckim haju , po przerwie zaczynam się męczyć zbaczać w inną stronę, znajduje coraz więcej elementów które mnie nie zadowalają tracę ochotę i przyjemność, jaka towarzyszy przy tworzeniu czegoś nowego od podstaw, i nie jest tak że się poddawałem , ale na siłę nic dobrego nie wyjdzie.
Generalnie mimo tylu lat nie znam istoty problemu...?