MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Spotlight - Take you there - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Hip Hop (https://musicproducers.pl/forum-hip-hop)
+--- Wątek: TRAP Spotlight - Take you there (/temat-trap-spotlight-take-you-there)



Spotlight - Take you there - Shizzlematic - 26.06.2022

Siemanko, zrobiłem sobie nowy bicik. Dograł do tego wokale mój szwagier ale mieliśmy problemy przy nagrywkach więc wrzucam sam instrumental

https://soundcloud.com/spotlight2/take-you-there?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing


RE: Spotlight - Take you there - Shizzlematic - 26.06.2022

A tutaj wersja ze szwagrem. Poziomy wokali są tragiczne ale i tak mamy jakąś idee xd
https://soundcloud.com/spotlight2/czarek-x-ja-v2/s-yj2Kt4ZdQ6Q?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing


RE: Spotlight - Take you there - pumadesign - 13.07.2022

Wokal z instrumentala trochę psuje bita , dobry jest gitary mi się podobają :)


RE: Spotlight - Take you there - Shizzlematic - 16.07.2022

Wydawalo mi sie, ze brzmi to spoko xd Bardzo duzo czasu spedzilem na korekcie calego wokalu, bo byl kompletie nie w klucz wiec w newtonie kazda sylabe poprawialem xd Dzieki wielkie za opinie :D


RE: Spotlight - Take you there - dominoeste - 29.07.2022

Początek mnie oczarował,cudowna ta gitarka + sampel wokalny,bardzo czysciutko sie wydaje byc,naprawde zejebiaszcze,trafiliscie w me gusta hehe Ale jak weszły bebny to troche posmutniałem :( mało mocy,stopa schowana,werbel niesmiały bardzo...haty juz wgl... Jak na moje zatkane uszy mało gory w miksie,aczkolwiek całosc pod względem dobrania sciezek naprawde zajebiscie poskładne,wokal tez niczego sobie ale tez momentami ginie w miksie jakby kompresji nie było albo cos zle ustawione.Szwagier nie fałszuje wokalnie i fajna dal maniere pod ten bit,ciekaw jestem czy ma taka chropowata barwe jak sie otwiera pozniej czy to Auto Tune :)Odwąznie zaspiewał,nie moge sie przyjebać hehe.Slychac tu pomysł i emocje,chce sie słuchac tego ponownie aż followa dam na SC:D
Chce wiecej,działajcie mordy! Piona!


RE: Spotlight - Take you there - INFERNO - 29.07.2022

DAJ TO DO POBRANIA , bardzo fajne !


RE: Spotlight - Take you there - Shizzlematic - 30.07.2022

(29.07.2022, 18:51)dominoeste napisał(a): Początek mnie oczarował,cudowna ta gitarka + sampel  wokalny,bardzo czysciutko sie wydaje byc,naprawde zejebiaszcze,trafiliscie w me gusta hehe Ale jak weszły bebny to troche posmutniałem :( mało mocy,stopa schowana,werbel niesmiały bardzo...haty juz wgl... Jak na moje zatkane uszy mało gory w miksie,aczkolwiek całosc pod względem dobrania sciezek naprawde zajebiscie poskładne,wokal tez niczego sobie ale tez momentami ginie w miksie jakby kompresji nie było albo cos zle ustawione.Szwagier nie fałszuje wokalnie i fajna dal maniere pod ten bit,ciekaw jestem czy  ma taka chropowata barwe jak sie otwiera pozniej czy to Auto Tune :)Odwąznie zaspiewał,nie moge sie przyjebać hehe.Slychac tu pomysł i emocje,chce sie słuchac tego ponownie aż followa dam na SC:D
Chce wiecej,działajcie mordy! Piona!
Tam jeden moment jest faktycznie taki autotune ale to dlatego ze zabraklo nam czasu i manualnie zmienilem jego barwe aby brzmialo troche inaczej xd W calym tracku nie ma w ogole autotune. Ten problem z kompresja to problem z mikrofonem/interfejsem akurat. Cos nie pyklo przy nagrywaniu ale nie bylo czasu tego nagrac ponownie. Ogolnie jego glos taki jest i podoba mi sie w chuj xd to bardziej taka zajawka niz track bo zrobilismy to w 3-4 godziny i mielismy sporo problemow z mikrofonem xD Dzieki za komentarz :D


RE: Spotlight - Take you there - Shizzlematic - 30.07.2022

(29.07.2022, 18:53)ZROBINEK napisał(a): DAJ TO DO POBRANIA , bardzo fajne !
Dalem opcje pobrania :D


RE: Spotlight - Take you there - dominoeste - 30.07.2022

Ta gitara to vst sampel czy grałes? jak vst to zdradzisz jakie?

Leci zapeltone kiedy robie rozne rzeczy :) ewidentnie ten utwór ma cos w sobie chwytliwego co wola o replay(przynajmniej mnie).


ps.mozecie popracowac jeszcze nad tym to bedzie hicior:)2 zwrotka by sie przydala bo wokal nie meczy,jesli mowisz ze nie ma AT to szwagier umi czysto zaspiewac to moze nagrac+jakies np. dobitki szerokie momentami.Pisałem wczesniej ze mało gory w miksie..jak psłuchalem na głosnikach to dobrze to siedzi,moze to moje sluchawki akg albo za duzo woskowiny w uszach hah

Swoja drogą dobrze było tu zajrzej po dlugiej niobecnosci.


RE: Spotlight - Take you there - Shizzlematic - 1.08.2022

Pewnie to poczeka jeszcze z pół roku xD Chłop ma 17 lat i mieszka w innym mieście i nie wpada za często. Mysle, ze jak nastepnym razem wpadnie to dogramy po 3 sciezki wokalu, napiszemy tekst i zmontujemy :D Ta gitarka to tak naprawdę dwie gitarki z FLEX'a no i troche obróbki w stylu eq,ott,reverb,delay. Nie sądziłem nawet, że sa tam takie fajne presety :D Jak będę po robocie mogę sprawdzić dokładnie jak te presety się nazywają.

Dzięki za komentarz :D