MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP TOMAL - CYBERNET - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Hip Hop (https://musicproducers.pl/forum-hip-hop)
+--- Wątek: HIP HOP TOMAL - CYBERNET (/temat-hip-hop-tomal-cybernet)



TOMAL - CYBERNET - tomalmc - 6.08.2022

Siema forumowicze! Wracam po dłuższej przerwie mam nadzieję że z lepszymi umiejętnościami niż poprzednio, ale to pozostawie wam do oceny :D samplowany beat z elementami dogranymi z VST, jeszcze nie umiem jakoś super aranżować perki więc prosze nie bić :D mam nadzieję że to jest słuchalne bo spędziłem nad tym trochę, każda opinia konstruktywna krytyka mile widziana pis yo!

https://soundcloud.com/tomalmc/cybernet


RE: TOMAL - CYBERNET - INFERNO - 6.08.2022

nie zbyt , Intro nie pasuje do reszty , wszystko połączone w sposób nie lepiący się , brzmienie średnie , perkusja średnia ,
materiał zmieniający się z jednego na następny dodatek nie lepi się , raczej beat do śmieci ,

ocena to 2,25 / 5


RE: TOMAL - CYBERNET - OProject - 7.08.2022

Ja bym podbił suba 40-80Hz albo po prostu pogłosił, jezeli chodzi o mix :P


RE: TOMAL - CYBERNET - pavlo - 1.09.2022

(6.08.2022, 6:45)INFERNO napisał(a): nie zbyt , Intro nie pasuje do reszty , wszystko połączone w sposób nie lepiący się , brzmienie średnie , perkusja średnia ,
materiał zmieniający się z jednego na następny dodatek nie lepi się , raczej beat do śmieci ,

ocena to 2,25 / 5
Nie sądzę, że to śmieci lepsze od tych twoich utworów i to o wiele przynajmniej jest tu jakiś balans zachowany i miks.


RE: TOMAL - CYBERNET - INFERNO - 1.09.2022

(1.09.2022, 16:39)pavlo napisał(a):
(6.08.2022, 6:45)INFERNO napisał(a): nie zbyt , Intro nie pasuje do reszty , wszystko połączone w sposób nie lepiący się , brzmienie średnie , perkusja średnia ,
materiał zmieniający się z jednego na następny dodatek nie lepi się , raczej beat do śmieci ,

ocena to 2,25 / 5
Nie sądzę, że to śmieci lepsze od tych twoich utworów i to o wiele przynajmniej jest tu jakiś balans zachowany i miks.
nie sądzę że że lepsze od lepszych od moich utworów , nie słyszałeś moich ukończonych bitów człowieku ,


RE: TOMAL - CYBERNET - pavlo - 2.09.2022

(1.09.2022, 18:40)INFERNO napisał(a):
(1.09.2022, 16:39)pavlo napisał(a):
(6.08.2022, 6:45)INFERNO napisał(a): nie zbyt , Intro nie pasuje do reszty , wszystko połączone w sposób nie lepiący się , brzmienie średnie , perkusja średnia ,
materiał zmieniający się z jednego na następny dodatek nie lepi się , raczej beat do śmieci ,

ocena to 2,25 / 5
Nie sądzę, że to śmieci lepsze od tych twoich utworów i to o wiele przynajmniej jest tu jakiś balans zachowany i miks.
nie sądzę że że lepsze od lepszych od moich utworów , nie słyszałeś moich ukończonych bitów człowieku ,
no nie bo pewnie ich nie masz XD


RE: TOMAL - CYBERNET - INFERNO - 2.09.2022

(2.09.2022, 15:54)pavlo napisał(a):
(1.09.2022, 18:40)INFERNO napisał(a):
(1.09.2022, 16:39)pavlo napisał(a):
(6.08.2022, 6:45)INFERNO napisał(a): nie zbyt , Intro nie pasuje do reszty , wszystko połączone w sposób nie lepiący się , brzmienie średnie , perkusja średnia ,
materiał zmieniający się z jednego na następny dodatek nie lepi się , raczej beat do śmieci ,

ocena to 2,25 / 5
Nie sądzę, że to śmieci lepsze od tych twoich utworów i to o wiele przynajmniej jest tu jakiś balans zachowany i miks.
nie sądzę że że lepsze od lepszych od moich utworów , nie słyszałeś moich ukończonych bitów człowieku ,
no nie bo pewnie ich nie masz XD
mam 2 ukończone i są dobre


RE: TOMAL - CYBERNET - INFERNO - 3.09.2022

a właściwe chyba z 5 , a będzie więcej


RE: TOMAL - CYBERNET - pavlo - 3.09.2022

(3.09.2022, 5:54)INFERNO napisał(a): a właściwe chyba z 5 , a będzie więcej
No ok to bym poprosił linka i wtedy zwrócę honor i przeproszę


RE: TOMAL - CYBERNET - INFERNO - 3.09.2022

spoko dam ci linki , po prostu ten beat mi jego się nie spodobał , mam kilka lepszych bitów od jego co tu wrzucił ,
a TOMAL wrzucał tu kiedyś bity i były lepsze i dałem pozytywne odpowiedzi jemu ,
zajmuję się już trochę lat tworzeniem więc na pewno potrafię