MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luke Skywalker - Milky Way - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Luke Skywalker - Milky Way (/temat-luke-skywalker-milky-way)



Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 8.08.2022

Zawsze chciałem mieć kosmiczny uplifting w swoim dawcie .Co myślicie ?
https://soundcloud.com/user-853949983/luke-skywalker-milky-way?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Wasp - 8.08.2022

masz bardzo rozpoznawalne brzmienie
można wiedzieć czego używasz do leadów i basu?


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 8.08.2022

Sylenth1 leady , Akordy i Sub Bass . Spire do mid bassów ,plucków i atmosfery .


RE: Luke Skywalker - Milky Way - markuszxc1 - 14.08.2022

Fajna atmosfera, zwłaszcza w breakdownie. Ogolnie przypomina mi brzmienie niektórych kawalkow z anjuna beats. Tluste leady i przestrzenne pady. Dobra robota


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 15.08.2022

(14.08.2022, 14:21)markuszxc1 napisał(a): Fajna atmosfera, zwłaszcza w breakdownie. Ogolnie przypomina mi brzmienie niektórych kawalkow z anjuna beats. Tluste leady i przestrzenne pady. Dobra robota

Dzięki ,miło że wpadło w ucho .Tak klimat starego anjina coś w stylu n2o. Od początku rysował się projekt na te klimaty ?


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 15.08.2022

(15.08.2022, 3:13)Skywalker95 napisał(a):
(14.08.2022, 14:21)markuszxc1 napisał(a): Fajna atmosfera, zwłaszcza w breakdownie. Ogolnie przypomina mi brzmienie niektórych kawalkow z anjuna beats. Tluste leady i przestrzenne pady. Dobra robota

Dzięki ,miło że wpadło w ucho .Tak klimat starego anjina coś w stylu n2o. Od początku rysował się projekt na te klimaty 



RE: Luke Skywalker - Milky Way - Kamil Misiak - 15.08.2022

Przyjemny break i bardzo fajny przestrzenny miks, kick wydaje mi się, że nieco ponad wszystkim gra, ale może taki miałeś zamysł. Przyjemny klasyk upliftowy.


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 16.08.2022

(15.08.2022, 3:13)Skywalker95 napisał(a):
(14.08.2022, 14:21)markuszxc1 napisał(a): Fajna atmosfera, zwłaszcza w breakdownie. Ogolnie przypomina mi brzmienie niektórych kawalkow z anjuna beats. Tluste leady i przestrzenne pady. Dobra robota

Dzięki ,miło że wpadło w ucho .Tak klimat starego anjina coś w stylu n2o. Od początku rysował się projekt na te klimaty ?

(15.08.2022, 14:22)Kamil Misiak napisał(a): Przyjemny break i bardzo fajny przestrzenny miks, kick wydaje mi się, że nieco ponad wszystkim gra, ale może taki miałeś zamysł. Przyjemny klasyk upliftowy. Cieszę się niezmiernie ?



RE: Luke Skywalker - Milky Way - M. Mann - 5.09.2022

gdzie wcieło traczek ?


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 6.09.2022

(5.09.2022, 17:19)M. Mann napisał(a): gdzie wcieło traczek ?
Sam Solarstone do mnie napisał ,chce abym wydał u niego ten utwór więc się zgodziłem :D niestety umowa zobowiązuje mnie abym trzymał ten utwór do czasu premiery jako prywatny


RE: Luke Skywalker - Milky Way - M. Mann - 9.09.2022

Sami napisali ? To miałeś to gdzieś opublikowane ? musieli DEMO jakoś dostać. Tak czy siak gratuluje :)


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 10.09.2022

(9.09.2022, 22:09)M. Mann napisał(a): Sami napisali ? To miałeś to gdzieś opublikowane ? musieli DEMO jakoś dostać. Tak czy siak gratuluje :)
na soundcloud się odezwał w prywatnej wiadomości :D


RE: Luke Skywalker - Milky Way - LukaszKa - 27.10.2022

Nieskromnie się pochwalę, że to ja wysłałem do solarstone profil ;) jak posłuchałem na soundcloud utworów i zobaczyłem jak mało odsłon mają stwierdziłem, a co mi tam! :D

W ogóle ten set który wydał z Twoim utworem jest naprawdę dobry.


RE: Luke Skywalker - Milky Way - Skywalker95 - 27.10.2022

(27.10.2022, 6:54)LukaszKa napisał(a): Nieskromnie się pochwalę, że to ja wysłałem do solarstone profil ;) jak posłuchałem na soundcloud utworów i zobaczyłem jak mało odsłon mają stwierdziłem, a co mi tam! :D

W ogóle ten set który wydał z Twoim utworem jest naprawdę dobry.
:* :D masz ciekawe kontakty gościu ,mam u ciebie duży dług...


RE: Luke Skywalker - Milky Way - LukaszKa - 28.10.2022

Nie mam żadnych kontaktów, serio. Myślę że jakbyś Ty wysłał do solara maila skończyło by się tak samo, może po prostu miałeś trochę szczęścia, że mu się chciało akurat w tym momencie kliknąć w linka i odsłuchać :)

Ciesze się że tak to się skończyło, zasługujesz.