MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Yes I Am - We go up (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Yes I Am - We go up (Original Mix) (/temat-yes-i-am-we-go-up-original-mix)

Strony: 1 2


Yes I Am - We go up (Original Mix) - Yes I Am - 27.06.2012

Artysta: Yes I Am
Tytuł: We go up
Gatunek: Electro-House-Commercial

Czas: 2:51
Waga: 6,57MB
Jakość, kompresja: 320kbps; *mp3
Download: DARMOWY


Data rozpoczęcia: 10.06.2012r.
Data zakończenia: 26.06.2012r.
Czas pracy: 24h 56min

Komentarz: Ciężki projekt... Miałem demko i nie mogłem ruszyć, ale coś tam się ruszyło. Mimo wszystko jestem z niego zadowolony. Nie będę się rozpisywać... Liczę na DUŻO komentarzy i opinii ;), a przy okazji możecie polubić moją stronę na facebooku.

i już chyba wiem pod co podpisać najbardziej ;)






RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - 9lives - 27.06.2012

To nie jest electro-house tylko pop ;-) Melodie fajne, wpadają w ucho, dzwieki też niczego sobie tylko niektóre grają zbyt głosno w porównaniu do innych. Wokal jest fatalny i niszczy cały kawałek. Jeśli wziął by się za to jakiś wokalista to może cośby z tego było, ale tak jak jest teraz to mi się nie widzi.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Yes I Am - 27.06.2012

Ja wiem czy pop... Ogólnie nie wiedziałem gdzie zaklasyfikować, bo tak:
na electro-house za lekkie ale dźwięki pasują
na house można naciągnąć
dance odpada totalnie...

A wokal, no cóż już taki przefiltrowany znalazłem, ale stwierdziłem, że nie jest najgorszy, a i także tracków z wokalem trzeba nauczyć się robić, żeby technicznie nie było najgorzej.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Jack Orlando - 27.06.2012

Ten wokal musisz wyrzucić, on tu nie może być. Kawałek dobry, takie rumuńskie klimaty, play&win i te srawy xD
Dźwięki lekkie przyjemne, przydałoby się troche więcej dynamiki, ale i tak najbardziej razi ten wokal :/


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - ProCkers - 27.06.2012

Łooo matko, wokal do wy*ebki i to bez gadania. Przecież słychać od razu że fałsze są. Ogółem jest fajnie, choć bass chyba jest zbyt głośno, zwłaszcza jak są te przedłużenia. Ogółem gdyby nie ten wokal to może by coś z tego było :)


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Yes I Am - 27.06.2012

Nie zgodzę się, że są fałsze w wokalu... ale też nie będę się sprzeczać i po prostu podmieniłem wersję...
No i pozostaje powtórzyć, że projekt ten był ciężki do ukończenia ;)... Dzięki za opinie i czekam na więcej.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Thomas - 27.06.2012

Nie słyszałem wersji z wokalem więc nie mam z czym porównać;P Utworek dosyć fajny, motyw troszkę nudnawy, ale wykonanie daje radę;)
Dźwięki faktycznie pasują do Electro House'u, ale bardziej przypisałbym cały utwór do samego House'u.

Tak czy siak, produkcja dosyć fajna;)


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Stiopa - 30.06.2012

No ja rowniez bez wokalu lece i moze dobrze, bo nie wyobrazam sobie tu przyspiewek po rosyjsku:D Nuta lekka takie umcyk na balety, na jeden sezon.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - wenter13 - 30.06.2012

Melodia spoko, pluck bardzo fajny. Nie podoba mi się za bardzo ten piłowaty dźwięk, który wchodzi około 1:00. Wszystko się fajnie zgrywa, dodaj jakiś wokal i eska czeka :P


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Revnotes - 3.07.2012

Saw od początku mnie do siebie zraził, nie pasuje mi po prostu i tyle.
Fajna melodia, dobry choć skromny beat, ale nie czuję mocy.
Sam napisałeś, że na electro house za lekkie i właśnie brak konsekwencji da się odczuć.
Mi również pasuje do jakiegoś popowego podkładu, ale bez wokalu jest biednie.
Ogólnie wykonanie jest ok, ale podchodzi pod coś, co bez wokalu nie przejdzie.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Mixee - 4.07.2012

0:16 bassik z tła fałszuje do melodii (albo odwrotnie) i ten lead bardziej na lewo nie wiem po co
1:01 totalna suchość, brak mocy, jakiejkolwiek zachęty dla słuchacza. Niekonsekwentny side chain - ciężko w ogóle wyczaić na czym jest, a na czym nie. Z melodyjek może i by coś było.
Radziłbym podzielić sobie wałek na to, co powinno być porządnie słyszalne (motywy główne) i to, co mniej i tak to ustawić. Bo tu wszystko idzie jakby wklepane z presetu i "niech się dzieje co chce".
Troszkę więcej pracy, a od razu odczujemy różnicę (o:


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Yes I Am - 5.07.2012

Jak na początku napisałem, nie wiedziałem za bardzo jak to skończyć ot co... Dzięki za rozbudowane opinie.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - TimiUtox - 5.07.2012

zwalony mix plucków. wg mnie są za głośno. motyw typowo jak pod komerciala. nie czuje mocy w tobie wgl. stopa powinna ruszyć bass też. u ciebie to leży. main part melodi do przyjęcia.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Carlos Farhad - 7.07.2012

mnie sie nie podoba,tak jakos nie porywa mnie ten traczek.. no trudno.. co do poziomow to juz jest wystarczajaca ilosc uwag.. pozdr.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Enigmatic - 8.07.2012

Naprawdę przyjemny track.
Jakby nie patrzeć to raczej jest to taki lekko komercyjny EH. ;)


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Dave Young - 10.07.2012

widac ze poczatki.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Yes I Am - 12.07.2012

O losie... No cóż fakt... Nigdy nie stwierdzę, że niczego się nie nauczę więcej odnośnie tworzenia muzyki... Zatem zawsze będę początkującym ;)

Dzięki wszystkim za komentarze i szczere opinie(jak sądzę :) ).

Gdyby ktoś jeszcze chciał coś napisać to śmiało


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Sithani - 13.07.2012

Electro to to nie jest, ale bardzo przyjemnie się słucha :) Dźwięki tworzą fajny klimat, zdecydowanie na plus. Technicznie ok, nie moje klimaty ale wpada w ucho.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Plague - 15.07.2012

Motyw nudny, szkoda że leci przez cały utwór, przez co jak dla mnie wkrada sie monotonia. Wałek trochę nie ma kopa, ale jest sympatyczny.


RE: Yes I Am - We go up[Original mix] - Frashby - 17.08.2012

fajny utworek, ale za bardzo spokojny, nie ma jakiejś dynamiki w nim :/