MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
INNE Nie moge zresetować hasła na soundcloud - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: INNE Nie moge zresetować hasła na soundcloud (/temat-inne-nie-moge-zresetowac-hasla-na-soundcloud)



Nie moge zresetować hasła na soundcloud - eyecontact - 15.01.2023

Siemka.
Jakoś w październiku/listopadzie 2021r ostatni raz się logowałem na moim starym koncie soundcloud. Próbowałem się logować na to konto w styczniu/lutym zeszłego roku, jednak ze względu na to że w tamtym okresie resetowałem przeglądarkę, a hasło było długie i zapisane na przeglądarce, przyczyniło się to do prób odzyskania. Problem polega na tym że na próbach się zakończyło, bo prosząc serwis o wysłanie e-maila z możliwością odzyskania hasła niedostaje kompletnie nic. Próbowałem swego czasu stosować innych opcji, jakie serwis proponuje jednak nic mi to nie dało a po napisaniu e-maila do siedziby nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi. Pisze ten wątek dopiero dziś, bo w zeszłym roku nie za dużo wydawałem muzy i te konto nie było mi jakoś potrzebne, ale teraz chciałbym odzyskać do niego dostęp.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - ZDV-12 - 16.01.2023

Nie napisałeś, że to sprawdziłeś, więc tylko żeby się upewnić:
1. Sprawdzasz właściwego e-maila?
2. Nie trafił do folderu "SPAM"?
3. Jeżeli logujesz się przez klienta (np. Outlook, Thunderbird), to zaloguj się bezpośrednio przez www i tam też zerknij do folderu ze spamem.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - eyecontact - 16.01.2023

(16.01.2023, 9:06)ZDV-12 napisał(a): Nie napisałeś, że to sprawdziłeś, więc tylko żeby się upewnić:
1. Sprawdzasz właściwego e-maila?
2. Nie trafił do folderu "SPAM"?
3. Jeżeli logujesz się przez klienta (np. Outlook, Thunderbird), to zaloguj się bezpośrednio przez www i  tam też zerknij do folderu ze spamem.
A bo nie napisałem, sorki. E-maila sprawdzam dobrego, a w folderze spam nic nie mam. A o co chodzi z logowaniem przez klienta, tak bardziej ?


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - ZDV-12 - 16.01.2023

(16.01.2023, 12:31)eyecontact napisał(a): A o co chodzi z logowaniem przez klienta, tak bardziej ?
Do e-maila logujesz się z przeglądarki czy z programu typu Outlook/Thudnderbird? Jeżeli z przeglądarki, albo masz Gmaila na telefonie to ten punkt jest nieważny.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - eyecontact - 16.01.2023

No loguje sie z przeglądarki, a próbując na innych efekt jest podobny


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - ZDV-12 - 16.01.2023

A gdzie masz założonego e-maila na którego powinien trafić link do odzyskania konta? (Gmail, Onet, coś innego?)


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - eyecontact - 16.01.2023

maila mam na outlooku.
Na innym mailu, też na outlooku mam drugie konto na soundcloud i bez problemów dostaje informacje.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - ZDV-12 - 16.01.2023

Ok, zależy teraz, czy pocztę w Outlooku masz przez IMAP czy przez POP - nie wnikając w szczegóły, może być tak, że folder od spamu masz jeden na serwerze pocztowym (tam spam filtruje dostawca poczty, czyli przykładowo Gmail czy o2.pl) a drugi folder od spamu masz w Outlooku - tutaj spam odfiltrowuje sam Outlook na bazie swoich reguł. Sęk w tym, że jeżeli ten pierwszy folder spamu, ten na serwerze - zatrzyma Ci jakąś wiadomość u siebie jako SPAM, a skrzynka jest skonfigurowana protokołem POP3 to nigdy tej wiadomości nie zobaczysz w Outlooku - to są "dwa różne spamy" dla tego samego adresu e-mail, jeden na serwerze gdzie masz skrzynkę e-mail, drugi u Ciebie na kompie w programie Outlook. Także jeżeli nie widzisz maila od SoundCloud w spamie w Outlooku to zaloguj się przez stronę www swojego dostawcy i tam sprawdź katalog spam jeżeli nie robiłeś już tego.

Czyli upraszczając ten chaos w akapicie powyżej. Jeżeli Twój e-mail kończy się np na poczta.onet.pl to wejdź na stronę Onetu, kliknij u góry "poczta" i zaloguj się tam do swojego e-maila a następnie stamtąd sprawdź folder SPAM.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - eyecontact - 6.10.2023

(16.01.2023, 20:31)ZDV-12 napisał(a): Ok, zależy teraz, czy pocztę w Outlooku masz przez IMAP czy przez POP - nie wnikając w szczegóły, może być tak, że folder od spamu masz jeden na serwerze pocztowym (tam spam filtruje dostawca poczty, czyli przykładowo Gmail czy o2.pl) a drugi folder od spamu masz w Outlooku - tutaj spam odfiltrowuje sam Outlook na bazie swoich reguł. Sęk w tym, że jeżeli ten pierwszy folder spamu, ten na serwerze - zatrzyma Ci jakąś wiadomość u siebie jako SPAM, a skrzynka jest skonfigurowana protokołem POP3 to nigdy tej wiadomości nie zobaczysz w Outlooku - to są "dwa różne spamy" dla tego samego adresu e-mail, jeden na serwerze gdzie masz skrzynkę e-mail, drugi u Ciebie na kompie w programie Outlook. Także jeżeli nie widzisz maila od SoundCloud w spamie w Outlooku to zaloguj się przez stronę www swojego dostawcy i tam sprawdź katalog spam jeżeli nie robiłeś już tego.

Czyli upraszczając ten chaos w akapicie powyżej. Jeżeli Twój e-mail kończy się np na poczta.onet.pl to wejdź na stronę Onetu, kliknij u góry "poczta" i zaloguj się tam do swojego e-maila a następnie stamtąd sprawdź folder SPAM.
Sorki że pisze po 10 miesiącach, ale temat mi sie przypomniał. Zaktualizowałem poczte do pop3, ale w folderze pop nic mi nie przyszło. Nie wiem co mam już zrobić, ręce mi opadają.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - FL FAN - 6.10.2023

Zalogowałeś się tak jak Koledzy wyżej sugerowali poprzez strone www (grafika poniżej)  na portalu swojego dostawcy poczty?


[Obrazek: intmail.jpg]

Przejrzyj foldery, segregatory jeśli takie masz (społeczności itp) a takze SPAM. Taki e-mail od SoundCloud jest ważny zdaje się tylko przez godzinę od przesłania.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - eyecontact - 7.10.2023

e-mail mam na outlooku, loguje przez link: https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/outlook/email-and-calendar-software-microsoft-outlook. I nic, przeglądam wiadomości usunięte, poczte, inne, pop, i nic. spam - nie mam takiej zakładki, zakładam że to to samo co inne.


RE: Nie moge zresetować hasła na soundcloud - FL FAN - 7.10.2023

No to dodaj jeszcze tego maila sc do zaufanych choć pewnie nie wiele to pomoże > Ustawienia > wiadomości śmieci


Tam niżej są "Filtry"  
"ufaj tylko wiadomościom e-mail z adresów na mojej liście bezpiecznych nadawców"
może coś jest zaznaczone ?


No i zobacz czy nie ma jakiegoś przekierowania poczty w ustawieniach > Przesyłanie dalej
żeby tam wejść może być potrzebny kod który microsoft prześle na inny e-mail (lub na telefon)