MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE prod. Hidd3n - see me fly - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: House (https://musicproducers.pl/forum-house)
+--- Wątek: HOUSE prod. Hidd3n - see me fly (/temat-house-prod-hidd3n-see-me-fly)



prod. Hidd3n - see me fly - prodhidd3n - 30.07.2023

Cześć chciałem zapytać o myślicie o takiej produkcji?

youtube


RE: prod. Hidd3n - see me fly - Daodi - 30.07.2023

Za dluga to raz 2 fx down za glosny przy przejściu zanim 2 break wejdzie pozatym świetna ja bym zrobil na 3 min max to


RE: prod. Hidd3n - see me fly - agro - 18.08.2023

Wydaje mi się że straciłeś dużo na mało wyostrzonym rytmie w postaci bitu, myślę że  ta warstwa od razu podpowiada do ucha że w tym elemencie mixu brakuje wypełnienia które zawsze odpowiednio można wyrazić w mixie tu tego nie ma, nie ma tam włożonej pracy, a uzyskany efekt jest zwyczajnie słaby pomimo największego natchnienia które mogłoby pozwolić mu takim być jak teraz. Flov jest bardzo przyjemne, bas kręci i niesie, ale aż szkoda odpuszczenia miejsca na czarowanie elementami bitu.


RE: prod. Hidd3n - see me fly - FL FAN - 1.10.2023

Rzut oka na Waveform


[Obrazek: SEE.jpg]
Ciekawa charakterystyka emocjonalna, dobra głośność odczuwalna,  niezła dynamika


Nagranie wydaje się dobrze sklejone jeśli o main party chodzi, być może intuicyjną kompresją. Wokal czasem wydaje mi się za cichy - te partie, które robią za jakiegoś rodzaju refren. Potem na 2"08 duży skok w poziomie głośności wokalu i to nie jest chyba dobrze, gdy nie zachowano pewnej równowagi. FX'y mogą okazać się za głośne jeśli przesłuchasz to na podniesionym poziomie głośności. Zawsze proszę, aby miks odsłuchiwać cicho, ze średnią głośnością i bardzo głośno - zarówno na słuchawkach i na głośnikach. Wtedy mamy możliwość przeprowadzenia analizy porównawczej i mamy możliwość korekty błędów, które taka analiza uwypukli. Gitarka z kolei czasem za głośna. Main party może jak Agro wspomniał straciły to coś na swojej głębi i wyrazistości ale jest to co już się tutaj wyłania to jest jak najbardziej kierunek dobry. Kilka drobnych korekt i będzie to całkiem udany kawałek.



RE: prod. Hidd3n - see me fly - Daodi - 13.10.2023

Ogólnie fajny bit przyjemny


RE: prod. Hidd3n - see me fly - Daodi - 13.10.2023

(1.10.2023, 10:32)FL FAN napisał(a):
Rzut oka na Waveform


[Obrazek: SEE.jpg]
Ciekawa charakterystyka emocjonalna, dobra głośność odczuwalna,  niezła dynamika


Nagranie wydaje się dobrze sklejone jeśli o main party chodzi, być może intuicyjną kompresją. Wokal czasem wydaje mi się za cichy - te partie, które robią za jakiegoś rodzaju refren. Potem na 2"08 duży skok w poziomie głośności wokalu i to nie jest chyba dobrze, gdy nie zachowano pewnej równowagi. FX'y mogą okazać się za głośne jeśli przesłuchasz to na podniesionym poziomie głośności. Zawsze proszę, aby miks odsłuchiwać cicho, ze średnią głośnością i bardzo głośno - zarówno na słuchawkach i na głośnikach. Wtedy mamy możliwość przeprowadzenia analizy porównawczej i mamy możliwość korekty błędów, które taka analiza uwypukli. Gitarka z kolei czasem za głośna. Main party może jak Agro wspomniał straciły to coś na swojej głębi i wyrazistości ale jest to co już się tutaj wyłania to jest jak najbardziej kierunek dobry. Kilka drobnych korekt i będzie to całkiem udany kawałek.
W pełni się zgadzam profesjonalnie napisane