MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) (/temat-tommy-reid-ancient-world-original-mix)



Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Tommy Reid - 20.02.2012

No więc prezentuje Wam moj mocny tech trance! Postarałem się, by utwor trzymał znakomity klimat od pierwszych aż do ostatnich sekund, dlatego zachęcam do odsłuchania całości ;)



RE: Tommy Reid- Ancient World (Original Mix) - Bootyshine - 20.02.2012

A kojrze to :D zajebisty bit Gdzie to wydales?


RE: Tommy Reid- Ancient World (Original Mix) - Tommy Reid - 20.02.2012

..właśnie nigdzie haha xD musze wkońcu gdzieś to wysłać



RE: Tommy Reid- Ancient World (Original Mix) - Ostry - 20.02.2012

lubię takie trance, 1:25 fajnie się robi
3:12 myslałem że będzie mocniejsze wejscie ;P
ogólnie na plus ; >


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - ThomasWoodworm - 20.02.2012

Wysyłaj czym prędzej. Jedyne co mi się nie podoba to układ nutek w leadzie. Brakuje troszkę w nim energii. Poza tym fajny numer:)


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - SilverNight - 25.02.2012

Nutek jeszcze nie słyszałem ale całkiem przyjemnie sie słucha jest energia jest klimat trzymaj tak dalej....


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Castiel - 25.02.2012

Kawał dobrej roboty Tommy :)


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - BlueHawkins - 25.02.2012

ciekawy ciekawy początek ;)
jakies padziki sobie tu grają no ok :)
2.10 nio bardzo bardzo ladnie ;)
podoba mi sie to wygaszenie
tak jak ostry myslalem ze będzie większa bomba w 3.12 ale kawałeczek ładnie sobie pogrywa
fajny powiedzial bym smutnawy klimat
podoba mi sie ;) !




RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Matt Bukovski - 28.02.2012

Jedna z twoich najlepszych produkcji, ta techowa melodyjka nieźle wkręca ;) Ale jak chcesz to wydać to lepiej nie wstawiaj full tracka na soundcloud, nawet jeśli opcja download jest wyłaczona :)


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - shadowfinder - 28.02.2012

chwyt z kick na 0:26 wybija strasznie z rytmu. Doceniam próbę oryginalności ale myślę, że to nie jest zbyt udane.

beat ogólnie spoko, jest głęboki ale nie za ostry, daje miejsce na inne dźwięki. Sidechain na padach ok.

uff, tommy, lead synth (który wchodzi pierwszy raz 2:46) zdecydowanie za głośny!!!!

będę szczery, kawałek mnie nie wciąga, nie ma za dużego power'a, nie ma takiego momentu klimaksu, coś brakuje. Ale podstawa jest dobra i myślę, że gdybyś trochę popracował to mogłoby wyjść z tego coś dobrego.

ja też oceniam trance bardzo krytycznie bo niezbyt lubię ten gatunek, każdy kawałek brzmi tak samo. Ale właśnie dlatego w sumie jest trudnym gatunkiem, bo ciężko stworzyć coś oryginalnego. Powodzenia!


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Andy Darren - 28.02.2012

Nie wyłapałem żadnych błędów ;)
Oby tak dalej :)


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Intransitive - 28.02.2012

Ładne plucki - to co mi się spodobało najbardziej.
Barwa padów - to co jest tu najsłabszym punktem.
Chociaż ten "najsłabszy" punkt i tak nie jest słaby bo produkcja jest na poziomie. Pozdro


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Progsiv. - 29.02.2012

Hehe fajnie zmajstrowałeś te przejscia z pluckami pierwsze bylo dla mnie milym zaskoczeniem slucham sobie i mysle co jest grane a to na przejscie hehe, nooo lubie taka robote Nuta naprawde na plus..
Melodie przepiekne, w miksie moze lekko bym podkrecil haty i to tyle Utwor mega!
Ps. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z Ava Mea-In The End (Hydroid & Santiago Nino mix) luknij sobie to tez dobra robota :)


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Cammel - 20.03.2012

Tommy falusie rob re-upa xD
Bo link wyjebalo ;P
Pozdro :)


RE: Tommy Reid - Ancient World (Original Mix) - Wakeid - 25.03.2012

Kocham takie nutki ;)