MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? (/temat-twoje-najlepsze-gry-dzieci%C5%84stwa-to)

Strony: 1 2


Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Nu-Style - 20.07.2012

Witam ze względu na to, że znalazłem mojego starego pegazusa (który o dziwo działa) i przypomniało mi się dzieciństwo, więc zwracam się do was z pytaniem. Jakie gry (niekoniecznie na pegazusa) przypominają Ci dzieciństwo?

Moje gry dzieciństwa to :
-Super Mario
-Bomberman
-Kaczki
-Zawody olimpijskie
-Mafia 1 (w którą gram nadal sentymentalna gra)
-Seria Max Payne (prócz trójki)
-Call of duty 1
-Medal of Honor: Allied Assault
-Gta 3 (w którego gram nadal sentymentalna gra)



RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Yes I Am - 21.07.2012

Ja grywałem w tanki, cotre, olimpiade jaskiniowców, micro mashines i wiele innych z pegasusa (genialny wynalazek).
Komp to Heroes of Might and Magic 3 jedynie lubię... chyba zainstaluję je xd


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - xplasm - 21.07.2012

commodore 64 - giana sisters, stunt car racer, microprocesoccer, batman, super polski poker, castle master, bruce lee, dizzy
pegasus - street fighter, kaczki, micro machines, tank, contra, mario, milk nuts,
amiga - mortal kombat, cannon fodder, flashback, worms, dizzy,
playstation - oczywiście wipeout 2097, tekken 2 i 3, mk trilogy, tony hawk 2, silent hill, resident evil 1, 2, 3, tenchu, gran tourismo, nfs hot pursuit

to tak na szybko ale jest ich o wiele wiele więcej, często wracam głównie na emulator ps-a, żeby kolejny raz przejśc sobie np. residenta albo pyknąć parę okrążeń w wipeouta... ech czasy plejki jedynki wspominam najbardziej echhh.



RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - RaNi/Works - 21.07.2012

heh kurka wodna (8lat temu :D)command conquer red alert 2 jets n guns w to się grało :D


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Yes I Am - 21.07.2012

ooo a ja jeszcze grałem w need for speeda na pegasusie xd a wiecie, że już wtedy cheaty były na 2 fury xd


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - ZOOn'r - 22.07.2012

Ja nadal mam "dzieciństwo", więc napiszę do dziś xD.
2000-2006:
Pegasus - Contra (chciałbym w nią teraz pograć ale nie mam jak), Mario, Strzelanie do kaczek (nie pamiętam jak to się nazywa).
Komputer - Carmageddon, Colin McRae (pierwsze części) Off-Road (co ja bym dał żeby w to zagrać xD), GTA 3/Vice City, Counter Strike 1.6, NFS Hot Pursuit 2/NFS Underground 1 i 2 - polecam :).
2007-20-:
Komputer: GTA SA, NFS Most Wanted/Carbon/Undercover/Shift 1 i 2/Hot Pursuit/Run, COD 4 (MW 1), GTA IV, Crysis, TDU 1/2, Colin McRae Dirt 2/3, Mafia II. Niebawem: GTA V :).


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - ProCkers - 22.07.2012

Pamiętam taką grę na pegazłoma(nie znam nazwy), co się grało w hokeja i można było się hokejkami napierdzielać :D Ile z kumplami w to godzin zmarnowaliśmy to masakra :D Oczywiście Contra, Mario, Tanki Heart :D

A jeśli chodzi o pieca no to z pewnością seria Call of Duty, zdarzało się też siedzieć godzinami i na*urwiać w simsy. Wiadomo Gta:SA, no bo kto kiedyś nie marnował na nią całych dni, Crysis, Mafia jedynka :D.

Teraz to na pierwszy plan poszedł FL, a na gry nie ma czasu :D


Imanis: przecież możesz sobie ściągnąć emulatory pegazusa razem z grami i pociąć :D


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - F3edo - 22.07.2012

Fallout ;) 1 i 2. Żadna gra nie miała dla mnie nigdy lepszego klimatu


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - xplasm - 23.07.2012

strzelanie do kaczek z pegaza to "duck hunter" teraz mi się przypomniało


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Diven - 23.07.2012

FarCry i NFS Carbon i OCZYWIŚCIE Counter Strike w którego nadal gram :)


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - MaxR - 24.07.2012

Dla mnie na blaszaka kiedyś Crash Bandicoot i Spyro. W te serie można było grać długimi wieczorami ;d Teraz to Modern Warfare 2 i Assassin's Creed :)


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - sowa - 25.07.2012

najlepsze gry... hmmmm...

- żużel z kapsli przed blokiem na chodniku ewentualnie trudniejsze tory z przeszkodami w piaskownicy
- zimą kiedy był spory śnieg rugby z kumplami... które kończyły się czasami krwawo :D
- latem baseball w piaskownicy :D
- piłka nożna ofc. i rozgrywki osiedlowe i blokowe :D
- ganiany po wieżowcu
- w chowanego po osiedlu lub krzakach
- w siatkówkę nożną na chodniku przedzielonym płotkiem
- gry w karty, zwłaszcza gra "wpierdol", po której się wracało posiniaczonym

to co pamiętam... miałem wtedy tez pegazusa... ale zagrałem może godzinę w robin hooda... a tak to całe dnie siedziałem z kumplami na dworze... to było czasy... chętnie bym do nich wrócił...



RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Nu-Style - 26.07.2012

(25.07.2012, 16:17)sowa napisał(a): najlepsze gry... hmmmm...

- żużel z kapsli przed blokiem na chodniku ewentualnie trudniejsze tory z przeszkodami w piaskownicy
- zimą kiedy był spory śnieg rugby z kumplami... które kończyły się czasami krwawo :D
- latem baseball w piaskownicy :D
- piłka nożna ofc. i rozgrywki osiedlowe i blokowe :D
- ganiany po wieżowcu
- w chowanego po osiedlu lub krzakach
- w siatkówkę nożną na chodniku przedzielonym płotkiem
- gry w karty, zwłaszcza gra "wpierdol", po której się wracało posiniaczonym

to co pamiętam... miałem wtedy tez pegazusa... ale zagrałem może godzinę w robin hooda... a tak to całe dnie siedziałem z kumplami na dworze... to było czasy... chętnie bym do nich wrócił...

Fakt, nie ma to jak stare dobre zabawy na osiedlu. Pamiętam jak jeszcze graliśmy w baseball'a rurą PCV, i jakąś znalezioną piłeczką, no w piłkę też się grało, przeważnie dzień w dzień wracałem poobijany, bo przeważnie stałem na bramie, a te zabawy w chowanego, granie w "tazosy" w auto i w podchody, do później nocy mmmm.... wspominy. Tych słonecznych dni przesiedzianych pod blokiem też się nie zapomina... Słońce wtedy jakoś inaczej świeciło, tak jakoś inaczej. <ah>


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Yes I Am - 26.07.2012

A najlepsze było to, że nie musiałeś dzwonić z pytaniem "wychodzisz?", albo jak nikogo nie było w domu to szedłeś i każdego znajdywałeś bo wiedziało się gdzie ktoś przebywa.
Ja jeszcze pamiętam robienie szałasów i ziemianek xd


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Nu-Style - 26.07.2012

Ciekawe jakie zabawy będą miały nasze dzieci, albo dzieci naszych dzieci, aż się boję pomyśleć. No w każdym razie nie będą miały tak bujnego dzieciństwa jak my, chyba że cudem nastąpi jakiś przełom co jest....mało prawdopodobne.

My zamiast ziemianek czy szałasów robiliśmy bunkry. Wykopaliśmy dół i robiliśmy coś na wzór szałasu, no i potem leciało się po broń i było:

-Ratatatata
-Dostałeś <><>
-Wcale nie

Chociaż takie sytuacje jak sprzeciwianie się że się dostało czy też nie były rzadko.


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Yes I Am - 26.07.2012

To my mieliśmy głupią zabawę o nazwie "wojna" :D
Ogólnie ja mieszkam i mieszkałem w bloku czyli kumple wiadomo... również bloki. Niedaleko były też domki jednorodzinne i zawsze za małolata mówiliśmy na nich wieśniacy xd nie wiem czemu. No i jak przyszło co do czego to zawsze my uprzykrzaliśmy im zabawę w okolicznym sadku albo na odwrót.
Wtedy to zbierała się ekipa z jednej i drugiej strony i walka była na jabłka... Tak rzucaliśmy w siebie jabłkami(takie zielone niedojrzałe co to ich się jeść nie dało ale jadło). Raz ktoś wpadł na pomysł żeby rzucić w nich jajkiem no i żart się udał bo koleszka jakiś przyjął je na klatę xd.



RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Nu-Style - 26.07.2012

Ja też pochodzę z blokowiska i właśnie według mnie dzieci z blokowisk miały najlepsze zabawy. Pamiętam z dzieciństwa wszystko co robiliśmy.

Głupio przyznać, ale jak na każdym blokowisku, są kulturalni panowie siedzący na ławeczkach (niektórzy bezrobotni lekko podchmieleni u mnie na blokowisku chyba cudem nie było chlejusów) a, że nasze bloki są bardzo blisko lasu, dosłownie 80 metrów i rosły sobie śliwki, no więc idąc tokiem myślenia grupki, napchaliśmy do kieszeni tyle śliwek, że podczas biegu się rozmaślały. No i cóż podchodziliśmy na bezpieczną odległość, i zaczęliśmy rzucać, do tej pory aż nie zaczęli nas ganiać, potem długa do lasu, a gdy się spotkało tych panów po jakimś czasie, zamiast nas ganiać śmiali się z nas, jakie tchórze i że uciekamy

Mógł bym wymieniać w nieskończoność coś my tam wyprawiali np. latało się po klatkach, dzwoniliśmy dzwonkiem i heja tyle nas widzieli xD chodziło się do sadów i się zbierało między innymi jabłka, czereśnie, wszystko co było zjadalne, była też zabawa na moc wykopania piłki w górę. U nas w blokowisku wszystkie bloki są trzy piętrowe i z wielkiej płyty, no i brało się piłkę i kopało się się tak mocno, dopóki nie wpadła na dach. Ze spadkiem piłki nie było problemów, bo dach jest lekko stromy ,no chyba że taka piłka wpadnie spadając z dachu na balkon, to czasem piłki się już nie odzyskało.


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - MarkS - 29.07.2012

CONTRA! i jej soundtrack! http://www.youtube.com/watch?v=EwlXlili6Zk CIARY CIARY CIARY!!!!!


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Marrel - 29.07.2012

Zgodzę się z powyższym co do zabaw na dworze ;) aajjj były to piekne czasy ^^

a co do PC , definitywnie : Half-Life , Starcraft , Warcraft , seria Legacy Of Kain , no i po koleji każdy Need For Speed :)


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Knifeman - 5.08.2012

Mi się przypomniało - POSTAL 2 XD