MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? (/temat-twoje-najlepsze-gry-dzieci%C5%84stwa-to)

Strony: 1 2


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - belothar - 11.08.2012

Moja święta trójca najlepszych gier:

Fallout
Deus Ex
Gothic

Podejrzewam, że nie powstanie już nic, co dorówna wyżej wymienionym w kwestii fabuły, klimatu i scenariusza.


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - RaNi/Works - 11.08.2012

Nu-style
hah też miałem taką zabawę ale sprzeczki czy się dostało czy nie były o wiele częściej :D. W dodatku doprawialiśmy ją o tryb zdobądż patyk lub podłóż bombe w domu to też były czasy <><>


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Bootyplayerz - 23.08.2012

Mario Bros :D:D:D:D

Oprócz tego Gothic, Hitman, Fifa i NFS


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - SecretRank - 23.08.2012

(23.08.2012, 14:06)Bootyplayerz napisał(a): Mario Bros :D:D:D:D

Oprócz tego Gothic, Hitman, Fifa i NFS

Mirek, to Ty ?


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - psx - 23.08.2012

ja to tłukłem na pegazusie w mario i w to co się w kaczki strzelało ;d
a na komputerze... pierwsza gra jaką zainstalowałem - NFS:U ahh to były czasy :D
najwięcej właśnie w nfs'y grałem ( u, u2, mw), gta sa i w tonego hawka,
a potem dorwałem cod4 i tak się zbratałem do tej pory na bagatela 1500 godzin na multiplayer ;d


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Gatoke - 24.08.2012

Grami które najbardziej przypominają mi dzieciństwo są gry na PS1:
- Crash Bandicoot 3
- Crash Team Racing
- Gran Turismo ( nigdy nie mogłem przejść całego :D, dopiero jakoś 2 lata temu przeszedłem całe, ale na emulatorze w PSP, gdzie mogłem pauzować półtoragodzinny wyścig)
- Soulblade
- Croc ( pamiętam do teraz ten wstrzącający filmik przed odpaleniem gry, gdzie zła żaba zabierała małe futrzaki :( )
- Metal Gear Solid ( gra do której mam największy sentyment. Grałem w wersję Japońsko/Angielską gdzie pamięciowo wiedziałem gdzie się zapisuje grę - ponieważ nie było load/save tylko jakieś bazgroły :D. Przeszedłem wiele razy, jednak nigdy nie przeszedłem drugi raz pod rząd gdy miałem bonusowo niewidzialność/wszystkie bronie od początku. Niedawno zagrałem przez chwilę ponownie, jednak ten angielski dubbing to nie jest już to samo co kiedyś - japoński jest zdecydowanie lepszy... No i muszę sobie chyba kupić pada, bo na klawiaturze niezbyt wygodnie się w to gra ^^ )



RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Mocade - 19.10.2016

huu... Odkopuję. :-)

Atari: Pamiętam tylko Draconusa i Zybex'a :-)
Amiga: Moonstone, SuperFrog, Fury of the Furries, Pushover, Lemingi, Silkworm, Gods, Turrican 2, Street fighter, Walker, Pinball fantasy.. było tego zbyt wiele by pamiętać. :-)
Pegasus: Mario, contra, kaczki, i kilka chińskich kartridży z dziwnymi platformówkami po francusku kupionych na bazarze u ruskich. :-)
PC: Najmilej wspominam pierwszego Unreala :-)


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Recoil83 - 19.10.2016

Witam, zaczynałem na Commodore C64 z tego pamiętam Giana Sisters w którą grałem na połamanym dżojstiku, bo działał tylko do góry i w prawo, River Raid, Rick Dangerous ta gra na bazie Indiana Jones, Montezuma's Revenge w którą grałem z jakąś mapką z gazety bo wyższe poziomy były całkiem po ciemku, Robocop, Creatures 2, Ikari Wariors można było grać na dwóch, Poker po Polsku, Turrican, Last Ninja itd... można by wymieniać.
Pierwsze Kicki tworzyłem na C64, w ogóle z C64 można było zrobić woltomierz 220V na odpowiednich pinach.
Po 1999 zainteresowały mnie emulatory takie jak M.A.M.E, Neo-Geo, PSX itd.. brnąłem w to tak głęboko że emulowałem wszystko co się dało.
W 2010 ostatni raz odpaliłem emulator PCSX2 i Tekkena 5 na Full Speedzie, później nowy system nie rozpoznawał już mojego pada i dałem sobie spokój z emulacją.
Z pecetowych gier to najbardziej pamiętam Mortal Kombat 2, Fallout i Fallout 2, później było Quake, Mortyr, Quake 2, Rollcage, Unreal, Unreal Tournament, Medal of Honor, Call Of Duty, i nowe gry takie jak Crysis, Metro 2033, Anno 2070 i inne ... Teraz Już mi się nie chce, jedyne co odpalam to DAW.


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - DMNSound - 19.10.2016

(21.07.2012, 15:30)xplasm napisał(a): commodore 64 - giana sisters, stunt car racer, microprocesoccer, batman, super polski poker, castle master, bruce lee, dizzy
pegasus - street fighter, kaczki, micro machines, tank, contra, mario, milk nuts,
amiga - mortal kombat, cannon fodder, flashback, worms, dizzy,
playstation - oczywiście wipeout 2097, tekken 2 i 3, mk trilogy, tony hawk 2, silent hill, resident evil 1, 2, 3, tenchu, gran tourismo, nfs hot pursuit

to tak na szybko ale jest ich o wiele wiele więcej, często wracam głównie na emulator ps-a, żeby kolejny raz przejśc sobie np. residenta albo pyknąć parę okrążeń w wipeouta... ech czasy plejki jedynki wspominam najbardziej echhh.

Dołączam się do tej wypowiedzi, dodając do commodore grę Ricky Dangerous, a do playstation to może nie grę, ale mój pierwszy step sequencer - music creator


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - OProject - 20.10.2016

Pierwsza gra to oczywiscie Pinball, pasjans, saper xd xd kiedyś nie było neta drogie dzieci xd
Potem chyba pierwsza lepsza gra w jaką grałem to Zeus: Pan Olimpu :) później przyszedł czas na:

Diablo II (W które nawet sobie gram teraz xd)
Bond (nie pamiętam która część) najlepsze było że miałem mało ramu i trzeba bylo czekac kilkanascie minut az sie załaduje xd xd
CS. 1.6 Grałem z kumplami w kafejkach internetowych (ktoś teraz sobie to wyobraża? xd)
Były też: Deus ex, Doom 2, Hitmany, Blood, Nocturne, Call of Duty, Mafia, Dracula...

Sporo gier miałem też z CD Action :D
Tyle było tych gier że już nawet nie pamiętam, chyba przeszedlem kilkadziesiąt albo nawet ze 100 xd


RE: Twoje najlepsze gry dzieciństwa to? - Wasp - 20.10.2016

pierwsza gra to contra na pegzusie kolegi

potem w wypożyczalni kaset video był pegazus do wypożyczenia
pierwszy kartridż do tego pegazusa to były tony toon

pierwsza gra na pc to diablo 1 w salonie vobis

pierwsza gra na sega w salonie gier to mortal kombat 3 i 2

pierwsa gra na amidze 500 to street fighter 2

pierwsza gra na własnym pc to urban chaos

cholera napisałem o pierwszych grach na danej platformie a nie najlepszych grach chodz i one też są zajb**iste

w skrócie powiem że lubię gry z otwartym światem i duża mapą
np
serie: mafia, gothic, risen, gta