MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HANDS UP NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HANDS UP NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) (/temat-hands-up-neno-break-the-walls-max-r-vip-remix-edit)



NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - MaxR - 2.08.2012

Kolejny track ode mne. Enjoy!
Autor : NENO
Tytuł : Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit)

Gatunek : Hands Up
Długość : 3:45
Tempo : 145
Rozmiar : 8,72 MB
Format i kompresja : MP3, 320 kb/s



RE: NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - Yes I Am - 3.08.2012

(3.08.2012, 11:40)Diven napisał(a): <startreckfacepalm> dalej te same błędy.Nawet pisać mi się nie chce.

Co twój post wnosi do tematu... NIC!! Czy pomożesz jakoś autorowi pisząc tak głupią wypowiedź? NIE!

Przepraszam za offtop ale po prostu żądam warna za taką wypowiedź bo to przechodzi wszelkie granice. "Nawet pisać mi się nie chce" jak głupią wypowiedzią jest ta powyżej. To po prostu czysty objaw chamstwa i nabijania postów. Piszę to w ten sposób ażeby każdy mógł dostrzec idiotyzm niektórych wypowiedzi na forum... Niestety ale z debilizmem trzeba walczyć.

p.s. Po odczytaniu przez moda/admina proszę o usunięcie.




RE: NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - Diven - 3.08.2012

(3.08.2012, 12:30)Yes I Am napisał(a):
(3.08.2012, 11:40)Diven napisał(a): <startreckfacepalm> dalej te same błędy.Nawet pisać mi się nie chce.

Co twój post wnosi do tematu... NIC!! Czy pomożesz jakoś autorowi pisząc tak głupią wypowiedź? NIE!

Przepraszam za offtop ale po prostu żądam warna za taką wypowiedź bo to przechodzi wszelkie granice. "Nawet pisać mi się nie chce" jak głupią wypowiedzią jest ta powyżej. To po prostu czysty objaw chamstwa i nabijania postów. Piszę to w ten sposób ażeby każdy mógł dostrzec idiotyzm niektórych wypowiedzi na forum... Niestety ale z debilizmem trzeba walczyć.

p.s. Po odczytaniu przez moda/admina proszę o usunięcie.
Pragnę Ci powiedzieć że ten osobnik (to było jeszcze na innym forum) wrzucał swoje tracki i pisałem mu uprzejmie wszytkie błędy.Co z tego jak on od dobrych paru miesięcy popełnia je nadal i do tego takie same.Nie wiem czy to mu tak trudno przychodzi , czy on po prostu nie chce się uczyć.Nie jestem dla niego chamski , pomagałem mu przy tym tracku , wypoprawiałem wszystkie błędy ,co z tego jak on i tak zrobił swoje.Możesz się go spytać.


RE: NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - Yes I Am - 3.08.2012

A co ma piernik do wiatraka... Fakt jest taki, że jak masz pisać bzdety a w zasadzie wielkie g*** bo Ci się ''nie chce" to lepiej nic nie pisz.


RE: NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - Diven - 3.08.2012

(3.08.2012, 12:44)Yes I Am napisał(a): A co ma piernik do wiatraka... Fakt jest taki, że jak masz pisać bzdety a w zasadzie wielkie g*** bo Ci się ''nie chce" to lepiej nic nie pisz.
Napisałem że nadal popełnia te same błędy.On wie jakie popełnia bo mu je pisałem ze 10razy.Może czas aby się przystosował , żadnego progresu u niego nie ma.Jeśli chce coś osiągnać to musi się uczyć i czytać jakie popełnia błędy by ich nie robić na przyszłość.




RE: NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - Knifeman - 3.08.2012

<lol> ale jatkaaaaaaaa

No trochę Divena rozumiem bo faktycznie obadałem sytuację i ma chłopak trochę racji. A ze wyraził to w sposób dość grubiański to inna sprawa.

W sprawie wałka:

@MaxR - posłuchaj rad kolegów po fachu, dokładnie poczytaj wcześniejsze komentarze na poprzednich utworach i spróbuj coś z tym zrobić - jeżeli nie potrafisz osiągnąć pożądanego efektu to pytaj się nas śmiało, pomożemy na pewno, bo wierze głęboko ze niedopracowania wynikają z małego doświadczenia a nie z twojego lenistwa. Staraj się poprawiać z tracka na track - na pewno ci się uda.


RE: NENO - Break The Walls (Max R. VIP Remix Edit) - Lighthover - 5.08.2012

Nie siedzę w hands up'ie to za dużo się nie wypowiem,
ale tak od siebie powiem ze strony techniczej b. dobrze, chodź mam zastrzeżenia do wejścia w 0:45sekundzie jak i 2:46 lekko za szybko. :)
9/10