MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Shadowfinder - Tiny frog can't sleep (/temat-ambient-shadowfinder-tiny-frog-can-t-sleep)

Strony: 1 2


Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - shadowfinder - 21.02.2012

Witam wszystkich!!

Jestem producentem muzyki elektronicznej, przede wszystkim ambientowej, ale również d&b, deep house i inne. Cieszy mnie fakt, że powstaje nowe forum, które ma zamiar zgromadzić wszystkich producentów muzyki, życzę powodzenia!

Poniżej znajdziecie link do mojego konta na soundcloudzie a konkretnie kawałek 'Tiny frog can't sleep' - jest to kawałek w serii o małej żabce która przeżywa wiele ciekawych przygód na swojej drodze życiowej...:-)



Jeśli link powyższy nie działa to tutaj jest link na soundcloud:
Soundcloud - Shadowfinder TIny frog can't sleep

Ten kawałek został umieszczony na Sublimacje Blog, tutaj znajdziecie link:
Sublimacje Blog muzyczny

oraz na stronie kanału Smoke Melody na Youtubie:
Smoke Melody

Pozdrawiam i czekam na komentarze!! ^^


RE: [80's ambient] Tiny frog can't sleep - Violet - 22.02.2012

Całkiem dobrze się zaczyna, kick przed motywem głównym jakoś mi nie przypadł do gustu, fajnie że stosujesz vinyl crackle, bardzo lubię ten zabieg.

W motywie głównym wszystko jak należy, dobrze się to wszystko rozwija, sporo pomysłowości i bardzo dobrze. Field-recordingi to jedne z moich ulubionych elementów. Dobrze widzieć kogoś w podobnych gatunkach do tych, w których się obracam.

Nie mam zastrzeżeń. Miłego dnia


RE: [80's ambient] Tiny frog can't sleep - shadowfinder - 22.02.2012

hej violet i kay!!
dzięki, w końcu jakiś komentarz, już myślałem, że nikt się tutaj nie interesuje ambient...:-)
sam też jestem bardzo zadowolony z field recording pod koniec...kay, dzięki za pozytywny feedback mimo iż to nie twój gatunek! :-)
violet, masz ciekawy styl, jestem juz twoim follower'em na SC!
pozdrawiam!


RE: [80's ambient] Tiny frog can't sleep - Hard3eat - 22.02.2012

Mój gatunek też to nie jest co nie oznacza że mi się nie podoba :D
Na pewno numerek jest b.oryginalny i fajnie się go słucha,do tego ma fajny klimat .


RE: [80's ambient] Tiny frog can't sleep - shadowfinder - 23.02.2012

dzięki hard3eat!

bardzo się cieszę faktem, że mimo, że to nie wasz styl, to jednak doceniacie ten kawałek, to w pewnym sensie jeszcze większy komplement niż od ludzi, którzy ogólnie kochają klimaty ambientowe! ;-)


RE: [80's ambient] Tiny frog can't sleep - Q009 - 23.02.2012

Kawałek bardzo mi się podoba :) Dopowiedziałbym coś ale żaden ze mnie recenzent, a co do kawałku nie mam żadnych zastrzeżeń. :)


RE: [80's ambient] Tiny frog can't sleep - Violet - 23.02.2012

(22.02.2012, 21:23)shadowfinder napisał(a): hej violet i kay!!
dzięki, w końcu jakiś komentarz, już myślałem, że nikt się tutaj nie interesuje ambient...:-)
sam też jestem bardzo zadowolony z field recording pod koniec...kay, dzięki za pozytywny feedback mimo iż to nie twój gatunek! :-)
violet, masz ciekawy styl, jestem juz twoim follower'em na SC!
pozdrawiam!

Dzięki wielkie, właśnie też Cię śledzę ; ) Miłego dnia i powodzenia życzę : )


RE: [80's ambient] Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - Amomus - 23.02.2012

Spodobało mi się, na profil nawet wlazłem i posłuchałem innych kawałków, i nie żałuję. :)


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - shadowfinder - 2.04.2012

Siema!!

Chciałem powiedzieć, że ten kawałek został oceniony przez fachowców w piśmie 'Estrada i Studio' (nr4/2012) dostępne na stronie:
www.eis.com.pl/

oprócz tego można recenzja znaleźć w wersji drukowanej do nabycia w Empiku...:-)

taka mała autopromocja ;-))


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - BioMechanic - 2.04.2012

bardziej bym to podciagnal pod el-muzyke . .czego innego sie spodziewalem po ambiencie (moze dlatego,ze ja w innym siedze ) , ale bez wzgledu na gatunek bardzo dobry kawalek. masuje mozg .


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - monorail - 2.04.2012

No Piotrek zamiotłeś tym kawałkiem :)


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - ElectricWhispers - 3.04.2012

przyjemna klasyczna el-muzyczka


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - shadowfinder - 3.04.2012

Dzięki Patryku - i dodam szczerze, że z wszystkich kawałków o Tiny frog mi chyba zajął najmniej czasu do zrobienia - miałem niezłą wenę i prawie samo to poszło...chyba wystarczył jeden dzień...:-)


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - Stiopa - 5.04.2012

Tak to bywa z dobrymi produkcjami. Szybko przychodzą i długo zostają :)




RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - ortalio - 9.04.2012

Przyjemny track. Dopracowany i klimatyczny a przy tym bardzo ładny muzycznie.
Podoba mi się! :)
Pozdrawiam


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - SleepyHead - 11.04.2012

kolejny fajny track, wiesz co robisz i swietnie Ci idzie, dawno nie sluchalem nic ambientowego, a Twoj kawalek przypomnial mi co trace :P na mysl przychodzi mi pewien numerek ktorym sie jaralem okolo 99 roku ubieglego wieku, mial podobna klasyczna budowe ale niestety wykonawcy ani tytulu nie pamietam :)
good job


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - shadowfinder - 11.04.2012

i to wszystko na reasonie! ;-)))

tak a propos, chciałem się z wami podzielić, że właśnie pojawiła się moja płyta 'Evening witch'. Na niej też kawałki tiny frog. Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam na stronę Soundcloud, lub na FB, tam są linki gdzie można nabyć poszczególne utwory lub cały album! :-)))


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - eswua - 6.05.2012

naprawde bardzo dobrze brzmi i ma zajebisty klimat


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - closeinsounds - 6.05.2012

Bardzo sobie cenię muzykę ambient. Klimat odgrywa tu najważniejszą rolę, w Twoim kawałku nie jest inaczej, całościowo bardzo ciekawy.

Widzę, że możesz się już pochwalić nawet płytą, gratulacje! Mam nadzieję, że uda Ci się z nią wybić gdzieś dalej, bo jesteś naprawdę dobry :)


RE: Shadowfinder - Tiny frog can't sleep - Aitra - 6.05.2012

wspaniale dzieło , dzika plaza dzungla jakas daleka przygoda z tym mi sie to kojarzy , pozdrawiam ;)