MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Ceść :D - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Ceść :D (/temat-cesc-d)



Ceść :D - Karri - 16.08.2012

Hejoo ;)
Mam na imię Karol.Mam 13 lat.Brzmi to dość dziwnie,wiem o tym.Możecie mnie wyśmiać.Ale uważam,że każdy powinien dostać chociaż jedną szanse.Zrobicie jak uważacie.
Oto mój remix :D Uważam,że nawet daje rade :) To tak,abyście zobaczyli na co mnie stać :D


RE: Ceść :D - Frashby - 16.08.2012

siema, czemu dziwnie, każdy ma prawo zacząć produkować w jakim wieku chce, a 13 lat to normalny wiek, jeśli masz talent i zapał do tego to podążaj za tym, nie jesteś za młody, powodzenia życze :)


RE: Ceść :D - Karri - 16.08.2012

Dzięki :D Czuje,że to forum będzie idealne :)
Pozdrawiam ;) A remix się podoba ? W sumie w remix packu było tylko melo zwrotki,więc musiałem refrenik wymyślić samemu :D I sorki,że tak daje do oceny w tym dziale,ale to tak przy okazji,bo nie mogę wystawiać w dziale remix :D Chodzi mi o to czy do was tu pasuje :) Taki jak by rytułał,hehe ;) Pozdrawiam :)


RE: Ceść :D - Frashby - 16.08.2012

Muzycznie fajnie to brzmi, lecz utwór jest dość ubogi, przejścia na niskim poziomie. Jest jescze taka pewna ważna kwestia, mianowicie powtarzając coś w utworze, dobrze jest za drugim razem dodać coś nowego, coś co jescze bardziej rozpędzi utwór, i sprawi że nie będzie się nudzić. Czyli że jeśli masz wstęp, następnie rozwinięcie i refren, to jeśli zwalniasz utwór, to gdy wejdzie twój refren ponownie, musisz coś dołożyć, ( mam nadzieję że dobrze ci to wytłumaczyłem ). Ale to jest kwestia doświadczenia, z utworu na utwór będą one coraz bogatsze w dźwięki i lepsze technicznie, to samo było u mnie, więc pracuj a napewno wpłynie to na jakość techniczną twoich utworów, powodzenia :)


RE: Ceść :D - Karri - 16.08.2012

Dzięki wielkie ;)
Obawiałem się,rejestrując się tu.Na innym forum,poprostu mnie wyśmiali.Powiedzieli 'spadaj dzieciaku'.Także obawiałem się,że rejestrując się tu nie przyjmiecie mnie :) No ale naszczęście,znalazłem tu przyzwoitych ludzi.House Y.B dzięki za rade :) Zrozumiałem wszystko.Od teraz jak pobiore jakąś paczuszke,to zapamiętam tą rade.No i jest jeszcze taka jedna sprawa.Nie mam dobrych sampli.Wiem,że musze pobrać sample Vengeance,ale niestety nie mam takich możliwości.Net mi bardzo muli.Ledwo wrzuciłem tu ten remix.Także o dobrych samplach moge pomażyć.Może kiedyś w przyszłości.Dzięki jeszcze raz,za pomoc.Pozdrawiam :)


RE: Ceść :D - ZOOn'r - 16.08.2012

Siemka ;P. Nie rozumiem takich ludzi-producentów, którzy wyśmiewają się z młodszych producentów, którzy nieraz są lepsi. Twórz dużo, oglądaj tutoriale, w miare możliwości ściągaj sample, a łajzom z tamtego forum zrobi się łyso. Życzę powodzenia w tworzeniu i jeszcze raz witam :).


RE: Ceść :D - 9lives - 16.08.2012

Witaj... może ktoś u Ciebie w mieście bedzie miał sample to zgrasz sobie na płytkę np ;-) Na tym forum nikt Cie nie wyśmieje.


RE: Ceść :D - Knifeman - 16.08.2012

Ja zaczynałem jak miałem 12 lat :D bądź grzeczny, jak trzeba to pytaj a i oceniaj utwory innych użytkowników ;-)


RE: Ceść :D - Karri - 17.08.2012

Dzięki chłopaki :)
Naprawde,wreszcie znalazłem naprawde przyzwoitych ludzi.Oczywiście,nie będe robił żadnych problemów.Spróbuje ściągać sample w miare swoich możliwości.Zapał do tworzenia jest,FL również jest ogarnięty.Więc tylko ćwiczyć :D Naprawde dzięki,że przyjeliście mnie tak ciepło :)
Pozdrawiam :D


RE: Ceść :D - Mixee - 22.08.2012

Ja zacząłem FLować jak miałem 11 lat. I uwierz mi, nie chcesz słyszeć, co wtedy w mojej głowie się rodziło :P

Zapraszomy do dem i witamy na forum (o:


RE: Ceść :D - Revnotes - 22.08.2012

Ja pierwszy raz zainstalowałem FL Studio w wieku chyba 20 lat, szybko się zniechęciłem i wróciłem do niego po jakimś czasie. Z perspektywy czasu żałuję, że nie zabrałem się za to w Twoim wieku, do osiągnięcie pełnoletności powinieneś osiągnąć już odpowiedni poziom by zacząć podbijać branżę oraz wyrobić sobie styl przy którym będziesz chciał pozostać. Z wiekiem gust się zmienia, również ten muzyczny, więc nie zrażaj się tym, ważne byś podnosił umiejętności, a teraz pewnie żyjesz beztrosko, więc masz na to wszystko czas. Wiek nie jest wyznacznikiem umiejętności producenta, dobrą muzykę możesz robić zarówno Ty jak i już nie najmłodszy Benny Benassi.


RE: Ceść :D - TimiUtox - 22.08.2012

NO cześć karri:D miłego czasu na forum:)


RE: Ceść :D - Bootyplayerz - 23.08.2012

Siemka :D
Baw się dobrze na forum i twórz zaj3biste tracki :D