MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Illuminati: Przemysł Muzyczny - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Illuminati: Przemysł Muzyczny (/temat-illuminati-przemysl-muzyczny)



Illuminati: Przemysł Muzyczny - Nu-Style - 27.08.2012

Czy to rzeczywiście prawda? Żeby coś osiągnąć trzeba sprzedać duszę diabłu? Czy może kolejna pierdoła?
Przemyślenia zostawiam wam......



RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - Yes I Am - 27.08.2012

Ja się zastanawiam tylko... czemu zawsze Amerykanie :D? Jakby głębiej się zastanowić, to wszystkie historie o UFO, duchach, nawiedzeniach, etc. wzięło się od nich.
A jakby tak się dało to ja już dawno byłbym sławny :)


RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - F3edo - 27.08.2012

[Obrazek: funny-animal-captions-animal-capshunz-am...cepalm.jpg]


RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - Squirrel wax - 28.08.2012

sometimes things get complicated


RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - BioMechanic - 30.08.2012

jest w ym duze ziarno prawdy. .. jedyne co mozna roznie interpretowac to czym w istocie jest ten diabeł. .. . ale , ze ktos za tym stoi to nie mam watpliwosci. .w koncu w gre wchodza ogromne pieniadze . ..


RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - Nu-Style - 30.08.2012

(30.08.2012, 12:17)BioMechanic napisał(a): jest w ym duze ziarno prawdy. .. jedyne co mozna roznie interpretowac to czym w istocie jest ten diabeł. .. . ale , ze ktos za tym stoi to nie mam watpliwosci. .w koncu w gre wchodza ogromne pieniadze . ..
Diabeł jest czymś złym i kusi ludzi przyziemnymi dobrociami, np luksus, pieniądze. Jednak zło jest takie jakie je rozumiesz. Ja na przykład mam coś w sobie z okultyzmu, i z naturowiercy. Więc nie uważam, że okultyzm jest czymś złym, regularnie praktykuję OOBE czy śwadome sny i jeszcze nie widziałem w tym coś złego. To wszystko zależy od punktu siedzenia, dla jednego coś jest złe, a dla drugiego dobre. Jednak wierzę w teorie, że nie ważne w co wierzysz, w jakiego boga, ważne, że jesteś dobrym człowiekiem, kochasz wszystko i wszystkich, pomagasz innym, a trafisz do nieba (jeżeli ono istnieje) bo być może po śmierci rodzisz się na nowo, a może żyjesz w innym świecie, wszystko się okaże już po......


RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - BioMechanic - 30.08.2012

Nu-Style :

no ja sie z Toba totalnie zgadzam. . .. wszystko jest wzgledne. .. nie istnieje z gory narzucone dobro i zlo. . .podzial powstaje w ludzkich glowach. .. .

ciekawe tylko kim jest diabel dla tych, ktorzy stoja za tym. .. (tych ludzi..czy kim(czym?)kolwiek oni sa ) . .. mozliwe, ze uzywaja okreslenia diabel , bo jest popularne i oznacza co oznacza..mozliwe, ze tak jak satanizm. .. .na przekor katolikom. . .. a tak naprawdę nie wierzą w osobowego diabla. .. . za wszystkim stoi czlowiek i wie dokladnie, ze nic nie 'nadprzyrodzonego' . ..a moze jest to jakas grupa..zakon. . ..ktory nawiazal kontakt z jakas niefizyczną istotą. . .. ktora nazwali diablem , a rownie dobrze mogli nazwac bogiem. . ..
czyli krótko.. .. - ciekawe kim jest diabel z punktu widzenia ludzi, ktorzy maja wladze nad swiatem .

oobe. ..kurde jesli Ci sie udaje to bardzo sie ciesze z Twojego szczescia >> . . . .. . ja zamiast sie rzyblizac to sie oddalam ostatnio. .. ;/


RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - wenter13 - 31.08.2012

Pierwsze skojarzenie:
[Obrazek: 2884.jpeg]


RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - Nu-Style - 31.08.2012

(31.08.2012, 16:43)wenter13 napisał(a): Pierwsze skojarzenie:
[Obrazek: 2884.jpeg]
Każdy jedzie po Natanku, że to szatan, i jakiś człowiek lekko mówiąc inny....Jednak chłop mówi prawdę, to co widzi.....to, że ktoś obejrzał o tych demonicznych grach, to uważa go za jakiegoś......ale sam z czystej ciekawości obejrzałem inne filmy, i stwierdzam, że mówi prawdę. Czyżby człowiek bał się prawdy? Ludzie uwierzą nawet w najsłodsze kłamstwo?, chociaż wiedzą, że to jest kłamstwo, mimo tego wierzą w nie...



RE: Illuminati: Przemysł Muzyczny - BioMechanic - 2.09.2012

z Natanka celowo zrobili posmiewisko. .. bo to najlepszy sposob, by nie traktowac go powaznie. ..i tego co mowi. . .. a mowi o waznych sprawach. .. bezposrednio. .