MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Yes I Am - War in heart - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Yes I Am - War in heart (/temat-film-yes-i-am-war-in-heart)



Yes I Am - War in heart - Yes I Am - 27.08.2012

Artysta: Yes I Am
Tytuł: War in heart
Gatunek: Soundtrack/Muzyka filmowa


Czas trwania: 3:13
Jakość: 320kbps
Kompresja: *mp3
Waga: 7.41MB
Download: Darmowy
Tempo: 90bmp

Start: 20.07.2012r.
Koniec: 4.08.2012r.
Czas: 45h 21min.


Komentarz: Wyjątkowo nie chce mi się nic pisać. Jestem obolały. Sądzę jednak, że klimat jest i powinno się spodobać co poniektórym ;). Zapraszam do słuchania, komentowania, opiniowania.
Jeżeli to dla was nie kłopot, również do klikania "lubię to" na mojej stronie na Facebook'u.




RE: Yes I Am - War in heart - xplasm - 28.08.2012

bardziej niz muzyka filmowa, podchodzi mi to pod bit hiphopolololo, momenty z chórkiem fajnie lecą, tylko chór mógłby wyżej jechać



RE: Yes I Am - War in heart - Mixee - 28.08.2012

Przyznam koledze wyżej rację, klimat bardziej popowy niż filmowy, ale ładny traczek. Troszkę za mało się dzieje na szerszej części panoramy, strasznie wszystko blisko mono stłumiłeś, a niepotrzebnie. Ale ogółem melodia bardzo ciekawa,

Dziwnie się crash kończy w 0:49 xD mogłeś reeverba mu walnąć <><>

Dynamika jest, ładniutko (o:


RE: Yes I Am - War in heart - Cris - 28.08.2012

chór źle zbudowany... Ci ludzie musieli by sobie gardła łamać żeby tak śpiewać :) racja to nie muzyka filmowa wg mnie, bo hmm za dużo popu w tym


RE: Yes I Am - War in heart - ryziontron@op.pl - 29.08.2012

Gitarka na pełnej pi... :D jaram się. Perka ma dobrego kicka, ani troche nie płaski co tutaj jak najbardziej pasuje. Może faktycznie utwór ma troszkę rapowy klimacik, lecz nie odbierałbym tego jako minus. Takie hybrydy wychodzą czasem bardzo ciekawie, przynajmniej w moim mniemaniu. Chóry powinny faktycznie troszke bardziej się ciągnać, zwiekszony "release" we wtyczce by to naprawił. Ale ogólnie kawałeczk sympatyczny :)


RE: Yes I Am - War in heart - Yes I Am - 30.08.2012

@Cris co masz na myśli "chór źle zbudowany" ? tj. że "ludzie musieliby sobie zdzierać gardła"...?

Wiesz to nie jest prawdziwy chór tylko syntezator więc nie bardzo rozumiem, co mają tutaj ludzie ? :D


RE: Yes I Am - War in heart - Herman - 30.08.2012

swietnie zmiksowane - trzeba przyznać :) pianino bardzo dobre, clapsy troszke za bardzo środkem lecą.


RE: Yes I Am - War in heart - Stiopa - 3.09.2012

Fajny gitarowy bass, lubie jak sie eksperymentuje w muzyce. Dla mnie akurat gatunki mieszane najmniej przeszkadzaja, chodzi o to, ze czesto wszyscy sie czepiaja, ze to nie transe uplift, to progres to nie house to oldskool electro, to nie muzyka filmowa to pop, ale czy nieraz w filmach slychac pop i co? Nie jest ti wtedy muzyka filmowa, np Wild wild west
Ah zenada