MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FIDGET Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FIDGET Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) (/temat-fidget-tom-wonder-house-house-house-deejn-jackin-remix)



Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - DeeJn - 9.09.2012

siema

tym razem jackowo :D

Jest kilka błędów wiem o tym dokładnie. Robiłem na głośnikach i było git ale teraz odsłuchuję na słuchawkach jest blee





PS
remix dla Antrack'a na razie stoi nie mam pomysłu, a remix Technicolor już skończony i wrzucę na dniach :)


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - Herman - 9.09.2012

bas chyba za dużo suba ma nie ? ;d przez co wstawki wokalu po limiterze są niesłyszalne, pozatym to takie "mało poyebane" :D


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - DeeJn - 9.09.2012

(9.09.2012, 11:03)Herman napisał(a): bas chyba za dużo suba ma nie ? ;d przez co wstawki wokalu po limiterze są niesłyszalne, pozatym to takie "mało poyebane" :D

mało poyebane bo to jackin chociaż nie które są ale mój nie :D
właśnie jednym z błędów jest cholerny vocal bo musiałem bo wyciąć z oryginału i po EQ... wyszło jak wyszło ale dam rade z tym. ktoś jeszcze coś słyszy ? :) bo wydaje mi się ze lekko za bardzo reeverb na bassie dałem


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - ZOOn'r - 9.09.2012

Na słuchawkach zawsze brzmi inaczej niż na głośnikach, ZAWSZE, nie pojmuję tego ale tak jest xD. Jak na razie jest bardzo dobrze, ale w momencie gdzie jest break, przydałby się jakiś dźwięk jeszcze. Remol będzie miód :).


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - Yes I Am - 9.09.2012

(9.09.2012, 12:22)DJ Imanis napisał(a): Na słuchawkach zawsze brzmi inaczej niż na głośnikach, ZAWSZE, nie pojmuję tego ale tak jest xD. Jak na razie jest bardzo dobrze, ale w momencie gdzie jest break, przydałby się jakiś dźwięk jeszcze. Remol będzie miód :).

1. Głośniki nie mają takiej samej specyfikacji jak słuchawki. Nie ustrzelisz dwóch identycznych.
2. Akustyka pomieszczenia
3. Słuchawki masz bezpośrednio na głowie, a głośników nie.


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - ZOOn'r - 9.09.2012

Wiem o tym, nie musiałeś tego pisać.


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - Antrack - 12.09.2012

bass dosc przecietny :P malo jackinowy i troche za duzo reverbu w nutce


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - DeeJn - 12.09.2012

(12.09.2012, 15:37)Antrack napisał(a): bass dosc przecietny :P malo jackinowy i troche za duzo reverbu w nutce

reeverb uciąłem bo jednak za dużo dałem na bassie. miał być na początku fidget i nagle w pewnym momencie jakoś tak się stało ze taki bass ukręciłem i wydawało mi się ze po jackin podchodzi... hmm bass może być przeciętny ale żeby nutka dobrze pompowała ;)


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - Julas - 23.09.2012

Pomysł pierwsza klasa ;) czekam na full


RE: Tom Wonder - House House House (DeeJn 'Jackin' Remix) - Mixee - 23.09.2012

"Flacha flacha flacha flacha flacha for the bejs lejnia"

Lubię utwory o flaszce <><>

Trocha kick słaby mi się wydaje i niepotrzebny reeverb na tym bassie. Dołu tez możesz dodac. Ale klimat jest xD