MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) (/temat-trance-will-holland-feat-jeza-every-heartbeat-matt-bukovski-remix)



Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 11.09.2012

Tym razem coś z wokalem i fortepianem :)






RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - piral - 11.09.2012

Ładnie. Dźwięki jak zwykle piękne, technika świetna. Melodie poruszające mocno. Keep it up.


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Stiopa - 11.09.2012

Lubię komentować Twoje utwory, bo zazwyczaj nie trzeba dużo pisać.
Ty już jesteś na bardzo wysokim poziomie i kolejny utwór to tylko czysta przyjemność słuchania.


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - cinekkk1 - 11.09.2012

Trochę inny kawałek od poprzednich, na pewno ze względu na wokal i melodię z plucków, która nieco mniej zaznacza swoją obecność niż w innych kawałkach. Dobre wykonanie, niezłe melodie a poziom, który osiągnąłeś chyba sięga szczytu :)


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Afterthought - 12.09.2012

Takie mam pytanie do samego Piotra: Calosc robisz sam czy twoja praca siega mixu a za reszte odpowiada wytwornia?? Chodzi mi o finalizowanie utworu (EQ, Mastering itd)


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 12.09.2012

Zazwyczaj robię sam wszystko w 100%, czasami w przeszłości jak oddawałem wytwórni niezmasterowane WAVy to nie za bardzo byłem potem zadowolony z rezultatu... Wyjątkiem może jest mój kawałek Swept Away, ale za to on jest nieco za cicho zrobiony chyba : )


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - sowa - 12.09.2012

świetny remix :) pozazdrościć umiejętności... pozostaje mi wierzyć, że kiedyś może też osiągnę taki poziom :D


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - cinekkk1 - 12.09.2012

A jakich zabiegów używasz do masteringu?


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 12.09.2012

(12.09.2012, 15:40)cinekkk1 napisał(a): A jakich zabiegów używasz do masteringu?

niczego jakoś specjalnie szczególnego nie używam, zazwyczaj jakieś drobne poprawki EQ, potem delikatna kompresja jeśli kawałek powinien grać nieco bardziej gładko, następnie darmowa wtyka TP Basslane żeby niskie tony były w mono i na końcu też darmowa wtyka MeldaProductions MLimiter.

ale generalnie mix powinien brzmieć tak jak finalny produkt, tylko po prostu ciszej.


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - cinekkk1 - 12.09.2012

same finalne miksy od zmasterowanych utworów są zazwyczaj cichsze o te nawet kilkadziesiąt procent. Więc tylko ta lekka kompresja i limiter dają aż kilka dB więcej?


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - DeeJn - 12.09.2012

(12.09.2012, 18:41)cinekkk1 napisał(a): same finalne miksy od zmasterowanych utworów są zazwyczaj cichsze o te nawet kilkadziesiąt procent. Więc tylko ta lekka kompresja i limiter dają aż kilka dB więcej?

kolego nie rób śmietnika z tematu ;) takie rzeczy załatwia się na pw ;)

co do remixu to wszystko mi się w nim podoba fortepian, vocal, pad, lead, bass
masakra jakaś przebijasz wszystkich i wszystko kosisz :)


PS
gratuluje zajęcia 1 miejsca w TOP 10


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Intransitive - 12.09.2012

Te arpegi wymiatają. Świetny track


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Mixee - 12.09.2012

Światowy poziom. Ja nie wiem gdzie Wy ten sawowy bass dajecie, że tak nadaje rytmu, głębi i podkreśla klimat ;x

Aaa idźcie być dobrzy gdzie indziej <><>


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Lunar Space - 15.09.2012

Świetnie Matt :) każdy Twój kawałek to kosa po prostu :) jesteś za dobry na te forum :) ;D


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Peter O'ski - 15.09.2012

Piękny remix. Już label mówi sam za siebie, a jakość i jak zwykle świetne melodie dopełniają całokształtu.

Kolejnych sukcesów życzę :)


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Cammel - 15.09.2012

Nic dodać nic ująć :)
Pięknie :)


RE: Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 15.09.2012

dziękuję wszystkim za takie miłe słowa :) pzdr