MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Brainfreezer - My own dreamland (feat. M Nova) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Brainfreezer - My own dreamland (feat. M Nova) (/temat-electronica-brainfreezer-my-own-dreamland-feat-m-nova)



Brainfreezer - My own dreamland (feat. M Nova) - brainfreezer - 23.02.2012



Kawałek nr 3 z nadchodzącego albumu "Trip" :)
Pozdrawiam i z góry dzięki za przesłuchanie!!!


RE: Brainfreezer- My own dreamland (feat. M Nova) - 8_Four - 23.02.2012

bardzo dzwieczna i sympatyczna podroz. podoba sie :)


pzdro


RE: Brainfreezer- My own dreamland (feat. M Nova) - brainfreezer - 23.02.2012

Bardzo się cieszę i dziękuję ;) i też pozdr!

Za wypowiedzi innych userów dziękujemy znakiem"+" w prawym dolnym rogu posta. Nie odpowiadamy na każdą odpowiedź z osobna. Post wtedy można uznać za podbijanie tematu :)
Kay



RE: Brainfreezer- My own dreamland (feat. M Nova) - shadowfinder - 23.02.2012

dołączam się do opinii poprzednich, ale nie jestem aż tak mocno przekonany...:-)

główne zastrzeżenie to bridge w którym zmniejszasz cutoff a potem zwiększasz, trochę nudne to...może lepiej jakieś inne przejście? Arp który potem wchodzi bardzo ładny. Aha, i troszkę bym zmienił wokale, bo ciągle powtarza to same zdanie...

Imo, "trip" to lepszy kawałek.

Ogólnie podoba mi się twój styl, dalej tak! :-) już cię followuję...


RE: Brainfreezer- My own dreamland (feat. M Nova) - Q009 - 23.02.2012

Bardzo fajna melodyjka wchodzi, oo cymbały, podoba mi się pomysł
Wchodzi wokal i break. Potem instrumencik. Nieźle.
Te echo bym nieco zmienił bo czasem miałem wrażenie, że zachodzi na wokal. Może to celowy zabieg ale mówię co czuję :)
Fajna melodyjka pianina.
Utwór ogólnie trzymany w bardzo fajnym klimacie, melodie zajebiste.
Całość zdecydowanie na duży plus. :)


RE: Brainfreezer - My own dreamland (feat. M Nova) - brainfreezer - 25.02.2012

Dzięki wielkie za komentarze!
Uwagi dotyczące warstwy technicznej są mega przydatne, bo na co dzień nie mam szans ich uzyskać ;) Btw, wszystkie komentarze wezmę na pewno w jakimś stopniu pod uwagę podczas tworzenia!

I pytanko- jakie zdanie jest ciągle powtarzane? Na końcu tylko "In your head a vessel hell-bound" ;)

A delay, reverb i w ogóle nakładanie się warstw wokalu i podkładu było zamierzone - uważam, że nie można zanadto wyróżniać wokalu (słów), bo elementy podkładu są tak samo ważne :) Ale to tylko moje zdanie.

Dzięki wielkie i pozdrawiam!


RE: Brainfreezer - My own dreamland (feat. M Nova) - Plague - 4.05.2012

W perce nie podoba mi się ten snare czy jak tam nazwać to uderzenie perkusyjne jest za bardzo wyostrzone wysokimi tonami i totalnie nie trafione jest kiedy uderza czasem podwójnie. Kawałek fajny choć bez rewelacji jak dla mnie.


RE: Brainfreezer - My own dreamland (feat. M Nova) - sowa - 4.05.2012

kawałek na poziomie... za skrzypce to możesz być chwalony co produkcje heheh no ale są świetne... klimat bardzo dobry... wykonanie też... great job


RE: Brainfreezer - My own dreamland (feat. M Nova) - eswua - 6.05.2012

naprawde dobra nuta :)