MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Paweł Andrzejuk - Freedom - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Paweł Andrzejuk - Freedom (/temat-ambient-pawel-andrzejuk-freedom)



Paweł Andrzejuk - Freedom - paweland - 23.02.2012

hej :) mój ostatni projekt , kawałek ... trochę refleksyjno - weselsze klimaty ;) posłuchajcie , komentujcie będę bardzo wdzięczny .

pozdrawiam :)




RE: Paweł Andrzejuk - Freedom - 8_Four - 23.02.2012

nie moj styl, jednak traczek ladny melodyjny fajnie wykonany.

pozdro


RE: Paweł Andrzejuk - Freedom - shadowfinder - 23.02.2012

po pierwsze...piękne zdjęcie!

po drugie, nie ma cię na soundcloudzie?

po trzecie...fajnie się rozwija kawałek na początku, melodia spokojna i przyjemna, ale coś czuję, że jeszcze szukasz swojego stylu, na razie te kawałki są jakoś tak standardowe...nie mówię to w sensie negatywnym, bo są spoko, ale ja chciałbym czuć pawła w tych kawałkach, a nie następnego dj'a który się bierze za tworzenie kawałków. Proszę nie odbierz to negatywnie, bo uważam, że masz sporo możliwości. Poza tym jak w poprzednim kawałku mastering i mix i przejścia bardzo ok!!

Szukaj swojego dźwięku!! :-)


RE: Paweł Andrzejuk - Freedom - paweland - 23.02.2012

:) co do tego djowania to ja z djką nie miałem nigdy nic wspólnego , moja muzyczna przeszłość jest bardziej rockowa , gitarowa :P ... z tym że szukam sowjego stylu to owszem racja , muszę jeszcze się wiele nauczyć jak przenieść to co mam w głowie na program , też nie wiem w jakim stylu bym chciał tworzyć póxniej , zobaczymy ... :)

a apropo soundclouda to wogóle nie wiem co to za stronka za bardzo , o co w niej chodzi ? to jest taki myspace ?

pozdrawiam :)


RE: Paweł Andrzejuk - Freedom - Q009 - 23.02.2012

Hmm. Trance-owaty początek dość, fajny break po cichaczu wchodzi. Podoba mi się ten gitaropodobny? strunowy instrument. Wchodzi beat i już niestety całkowicie nie mój styl :( Ale utwór wydaje się być dobrze wykonany.
Pozdrawiam.


RE: Paweł Andrzejuk - Freedom - shadowfinder - 23.02.2012

nie jest to za bardzo miejsce żeby reklamować soundcloud, ale na pewno ci się spodoba. Zerknij i sam oceń:
soundcloud.com

możesz zarejestrować się za freeko i wkładać swoje kawałki, masz tam gigantyczną społeczność ludzi, którzy tworzą i kochają muzę, przede wszystkim elektroniczną. Jest to o niebo lepsze od Myspac'a.

Nie twierdziłem, że akurat ty byłeś dj-em, ale tak może zabrzmiało...;-) ale często to widzę. Aktualnie tworzenie muzyki to bardzo 'hip' i każdy chce być dj-em lub tworzyć. Moja opinia do tego tematu jest taka: ja doceniam oryginalność i prawdziwe utwory, a nie sklejanie sampli oraz dj-owanie bo dla mnie to nie jest tworzenie muzyki. Oczywiście, być dobrym dj-em to też jest sztuka, ale do mnie to nie dociera tak jak do innych. Pewnie niektórzy się wkurzą za to, ale tak to widzę! :-)