MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) (/temat-hardcore-knifeman-feat-synthetic-life-form-choroba-popromienna-1)



Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - Knifeman - 13.09.2012

Oto co wynikło z współpracy z Biomechanikiem
Jako wszytko pójdzie dobrze to te i inne moje wałki zostaną wydane w pewnym małym hiszpańskim labelu :D

Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna
[Obrazek: artworks-000030242001-l6n4yy-t200x200.jpg?41b24f7]


Synthetic Life Form - Welcome To My Nightmare (Knifeman Remix)
[Obrazek: artworks-000025512042-xgef0f-t200x200.jpg?41b24f7]

Jak jeszcze żyjecie po tym to prosiłbym o jałmużnę w postaci lajka o tutaj.


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - Yes I Am - 13.09.2012

No patrzcie jaki pewny siebie... Chce te kawałki wydać i daje opcję downloadu :)...

Sieczka, sieczka i... nie, nie sieczka. Masakra :)

Voxy są jednak niczego sobie :). A po pierwszym kawałku, po jego intrze myślałem, że spokojnie będzie.


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - Knifeman - 13.09.2012

label podrzędny jak diali i i tak wypuszczą za free
i tak nikt nie będzie pobierał XD


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - BioMechanic - 14.09.2012

(13.09.2012, 14:05)Knifeman napisał(a): label podrzędny jak diali i i tak wypuszczą za free
i tak nikt nie będzie pobierał XD

hehe. .. jeses pelen optymizmu >> >
to bedzie hit jesieni .


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - hipotensja - 16.09.2012

Choroba ładnie klimatem wieje, kick mógłby jednak trochę mniej low passu mieć, bo męczy po iluś tam playach. Melo ma zdecydowanie za krótką frazę i gdybyś wprowadził wariacje i wyciągnął je trochę do przodu to miód malina. Dobry wałek, se downloadnę :P

Drugi kawałek kosa, technika dobra, miks przejrzysty nawet, podoba mi się bardziej.



RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - T-Sted - 20.09.2012

Jakoś to przeżyłem :), ogólnie drugi kawałek wydaje mi się lepszy, rozwala mózg w zupełną sieczkę. Pierwszy też niczego sobie, ale drugi znacznie łatwiej wchodzi. Destrukcja w czystej postaci :).


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - RaNi/Works - 20.09.2012

SIEKASIEKASIEKASIEKASIEKSIEKSIEKSIEKSIEKSIEKSIESKASIEKSIEA ale Bunt Maszyneriiiii lepszy! :D


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - The Timbrer - 20.09.2012

Ciezko mi jest ocenic cos na czym sie kompletnie nie znam. Osobiscie nie takiego Hardcoru/Speedcoru czy cokolwiek to jest slucham. Kick mi nie lezy wole jednak bardziej takie ktore podchodza bardziej pod HS. Ale to jest osobisty gust. Nad mixem w sumie tez nie jest latwo sie wypowiedziec poniewaz kick jest tutaj bardzo mocno wyeksponowany. Fajny klimat ogolnie ale gdzies mi po prostu taki styl nie lezy. Juz delikatnie za mocno wole Angerfistow jednak xD


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - Koma - 23.09.2012

to jest to co lubię :P jestem na tak xD i to takie duże :P


RE: Knifeman feat. Synthetic Life Form - Choroba Popromienna (+1) - Mareas2Mareas - 24.09.2012

Mi bardziej podchodzi pierwrsza sieka :D W drugim zdecydowanie za dużo jak dla mnie chaosu wiem ze speedcore ale mimo wszstko :)