MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) (/temat-s-i-a-r-project-dragos-filip-summer-love-piku-bootleg-mix)



S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) - piku - 20.09.2012

S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix)





RE: S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) - Mixee - 21.09.2012

Straszna susza na początku, jeżeli chciałeś zrobić takie "wejście dla DJ'a" to wypadałoby zrobić z samych drumsów, nie dodawać plucka, a jeżeli chciałeś zacząć jak radiówkę, to wypadałoby dodać coś na tło - padzik, FXy, cokolwiek.

Przester masz na kicku (pierdzi po prostu) względem prawie całej reszty (szczególnie crasha), a wcale aż tak dużo dołu nie ma, co mnie dziwi. Może zabrakło odpowiedniej kompresji (o:?

1:50 no chyba sobie jaja robisz xD co to ma być :D? club mix w połowie xD? całkowicie motyw do wywalenia, takie coś to raczej na początku, bo suchooooo!

Postaraj się nieco domixować kicka i nie bój się urozmaicić tła na wejściu :). W motywie w porządku, brzmienia do siebie pasują, melodia spoko, choć mogłeś nieco mniejsze Portamento dać (leciutko). Jest pąpa! :D


RE: S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) - Broziu - 27.10.2012

1:50 - jak wyżej, od tego momentu utwór mógłby się zaczynać. Popracuj nad kickiem bo trochę słaby, jeśli nie podbiłeś go w 60hz - 80hz to zrób to ;) więcej mocy będzie miał kick i postaraj się lepiej go skompresować żeby był bardziej zwarty. Widzę, że pracujesz na FL'ku więc na kicka mógłbyś nałożyć wtyczkę Fruity Free Filter i ustawić Typ na Low Shelf, częstotliwość na bliską 60-100 hz (musisz zrobić to na słuch) i odpowiednio "Q". Czasem dzięki tej wtyczce kick brzmi lepiej więc obczaj to. Bass też mógłby mieć trochę więcej głębi. Melodia i całość utworu jest niezła. Ogólnie bootleg na +
Pozdro ;)


RE: S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) - Muri - 27.10.2012

Patrzę - jakiś bootleg z tagiem dance. Myślę - może coś fajnego, przesłucham i ocenię. Odtwarzam - to nie jest dance, tylko jakaś ohydna electro-pompo-piszczała.
Ponadto Mixee ma sporo racji. W przeciwieństwie do Brozia ja tego bootlega ogólnie na + nie oceniam. Przester na i tak słabym kicku jest niewybaczlany, a kompozycja nie powala. Mogę pochwalić dobór dźwięków, ale za ich suchotę punktów nie dostaniesz.
Pracuj dalej, może kolejnym razem czymś mnie zainteresujesz.


RE: S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) - RaNi/Works - 27.10.2012

Ale susza. Bit mi się nie spodobał trzeba poprawić puste miejsca z kickiem i vokalem... niestety nie mój gust


RE: S.I.A.R Project & Dragos Filip - Summer Love (Piku Bootleg Mix) - MaxR - 2.11.2012

Mi się to w ogóle niestety nie podoba, zaczyna się praktycznie od połowy i faktycznie przester na kicku.