MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) (/temat-neshlo-z-o-r-d-orginal-mix)



Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) - Neshlo - 24.09.2012

Wiiiitam! :) zacznę od tego że nie mam pojęcia czy wybrałem dobry dział na ten utwór ponieważ staram się mieszac style i sam nie wiem co z tego wyszło, (mam nadzieje że nie zostanę zaszlachtowany przez drogich Panów moderatorów<v>) Tak więc, wiem że są problemy w mixie, ale dokładniej już go niestety nie zrobię ;<. Dodam jeszcze że według mnie to moja najsłabsza produkcja ale może komuś się spodoba dlatego załączyłem link do DL. Enjoy!




Pozdrawiam, NESHLO.


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - RaNi/Works - 24.09.2012

NESHLO --> eNeN?? To ty? zacny kawałek milordzie! Kick, clap, perka fajne ze sobą grają.
Dobre dobre> Pozdro :]


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - Lukasse - 24.09.2012

Heh,co to siedzi w głowach polskich producentów ;D Nieważne czy to amatorzy czy profesjonaliści ;D Ogółem Polacy mają potencjał,co udowodniłeś nawet Ty,swoim trackiem powyżej ;D Mi ta koncepcja,którą nadałeś w tym utworze wpadła w ucho i się przyjęła.Oczywiście nad miksem mogłeś popracować troszkę więcej,szczególnie nad tym dźwiękiem zaczynającym się od 0:15 itd.Nie jest źle,i na pewno będzie lepiej ! ;D


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - RaNi/Works - 24.09.2012

Ja wiem kto to jest!. Następna jego nuta nie będzie miała takich błahych błędzików milordzie mój zacny. Narazie się klimatyzuje w nowym gatunku o której zmianie mi poinformował a teraz jestem mile zaskoczony że wytworzył taki zacnie zacny kawałek KONGRATULEJSZYN!


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - Neshlo - 24.09.2012

Miłe słowa, dzięki :) Mix to raczej kwestia tego że miałem do dyspozycji tylko słuchawki od telefonu. Poprzedni kawałek był lepszy pod tym względem. Dzięki jeszcze raz! i przypominam że macie opcje Downloadu na SC, róbta z trackiem co chceta, wolną rękę macie ;d


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - Next Freakz! - 24.09.2012

No mi się osobiście podoba, ale chyba clap mógł być odrobinkę głośniej bo czasami go bass tłumi i nie jest wyczuwalny, reszta jak dla mnie jest git :) Pozdro


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - JohnLoudBeat - 24.09.2012

Mi się podoba, widać, że chwile już w tym siedzisz :)


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - Neshlo - 24.09.2012

(24.09.2012, 19:11)JohnLoudBeat napisał(a): Mi się podoba, widać, że chwile już w tym siedzisz :)

Bardzo krótko, 5 miechów w tym gatunku.


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - Xorbolanid - 24.09.2012

Werbel słyszalny już pod koniec utworku, gdzieś w połowie - ale słabo.
Motyw fajny, lecz jeżeli produkujesz w FL-u, wyłącz limitera z mastera, strasznie psuje ci on, przydałaby się kompresja na werble. Bass zagłusza miks. Popracuj jeszcze, ale motyw fajny. + ode mnie.


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - Neshlo - 24.09.2012

Zapamiętam na przyszłośc, dzięki :)


RE: Neshlo - Z.O.R.D (Orginal Mix) + Download - Castiel - 29.09.2012

PO pierwszym dropie nie czuje mocy utworu może dlatego,że kick jest dla mnie za lekki:)Motyw fajny.Mimo wszystko plus za prace :)