MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Empathic - Again - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Empathic - Again (/temat-electronica-empathic-again)



Empathic - Again - hake - 28.09.2012

siemka, podrzucam nowy numer. chętnie poczytam sugestie dotyczące mixu



RE: Empathic - Again - Ropson - 28.09.2012

generalnie nie znam się na mixie ani na produckji... ale podoba mi sie bardzo przyjemnie sie słucha...


RE: Empathic - Again - Castiel - 28.09.2012

jak dla mnie mógłbys nie co pogłośnić perkusje a zwłaszcza dac nieeco mocniejszy kick bo prawie go nie słysze.KLimatyczny kawałek i po za tą perką resztaa dla mnie jest ok


RE: Empathic - Again - Herman - 28.09.2012

mysle że tylko subiektywne zmainy wchodzą w gre, bo na moje ucho wszystko ładnie gra :) troszke głębi możnaby uzyskać przez korekcje średniego pasma :) perkusja doskonała, a piano tymi wejsciami mnie powala ! nie słucham takich klimatów, ale naprawde podoba mi sie :D


RE: Empathic - Again - Andy Darren - 28.09.2012

Klimat jest magiczny ;) Trudno mi do miksu się przyczepić bo mam w tej chwili straszny odsłuch. Jedynie mogę powiedzieć że słuchając ten kawałek trochę się rozmarzyłem ;P Powodzenia życzę w następnych produkcjach :)


RE: Empathic - Again - hipotensja - 29.09.2012

Podpisuję się pod wypowiedzią Hermana, bo mnie też ładnie raczej gra wszystko, perka dobra, może te krasze akcentują nie tam gdzie trzeba, przez co spada dynamika wałka. Rify deczko mógłbyś też rozbudować. Pianko więcej wysokich i byłoby git.
No i faktycznie, gdybyś zdjął z całości nieco środka, ale tak odrobinkę i na snare ciut pogłosu, to myślę, że zrobi się głębiej :P

Muzycznie kozacko, klimat mega :)


RE: Empathic - Again - shadowfinder - 29.09.2012

świetnie wszystko gra, mix jest najwyższej jakości, EQ ok, panorama super.

Kawałek bardzo klimatyczny, świetna perka, w ogóle cudowny klimat, bardzo udane!!!!! :-)


RE: Empathic - Again - Paramarimbo - 1.10.2012

Miks naprawdę mega :) styl trochę podobny do Yppah-a. Szkoda że nie można pobrać :)


RE: Empathic - Again - Stiopa - 2.10.2012

Wszystko zostało powiedziane odnośnie utworu. Rewelacyjny, wszystko wyważone, pałam się tą muzyką, a ci co się nie znają niech dalej wymyślają niedociągnięcia. :P


RE: Empathic - Again - Heavens - 2.10.2012

no no ladny kawałek ;P


RE: Empathic - Again - Simonus - 3.10.2012

Bardzo dobry klimat, chilloutowe wokale w tle nieźle budują cały klimat, co bym dał gdybym mógł wydusić taki głos, ale jestem facetem hehe, chyba sobie jajka musiałbym ścisnąć :P


RE: Empathic - Again - droom - 3.10.2012

Re We Lka !!!
Uwielbiam taka muze !
Trafiles w dyche !
Dzieki za nutke !
Pozdrawiam
DrooM


RE: Empathic - Again - Afterthought - 3.10.2012

Nic dodac, nic ujac !! Cudenko pod wzgledem klimatu. Dawno nie slyszalem takiego wkrecajacego traczka, miks jest wysmienity, wszystko ladnie ze soba wspolgra, nie przyczepie sie do niczego bo jest na prawde ladnie ;] Szkoda tylko ze nie zdecydowales sie na Downloads enable bo chetnie bym zabral utworek na dysk :)


RE: Empathic - Again - Eremi - 22.10.2012

Sorry za takie odkopanie ale nie mogłem się oprzeć żeby skomentować :) Pytałeś o mix - nie masz o co bo jest doskonały, przyjemnie się słucha nic nie kłuje w uszy. Świetna atmosfera w tym kawałku, zacznę częściej wchodzić do tego działu bo mnie zaczyna kręcić taka muzyka. Najwyższy poziom, ja widzę ten kawałek w reklamie jakiejś marki samochodu. Jak pisał The Odd Boy - szkoda że nie da się pobrać na twardziela ;) Pozdro!


RE: Empathic - Again - RaNi/Works - 22.10.2012

Piękny utworek! Wokal... Mięciutki break... nadałeś zajebiszty klimat. Miks? Jest kapitalny! <ok>


RE: Empathic - Again - hake - 22.10.2012

teraz już można pobrać bo się rozmyśliłem ;)


RE: Empathic - Again - monorail - 22.10.2012

Dla mnie także miks super, a kawałek jeden z najlepszych jakie słyszałem na forum. Tak trzymaj ! 5!


RE: Empathic - Again - paweland - 24.10.2012

zajebioza nuta , świetne brzmienia :) co do miksu mi wszystko pasuje


RE: Empathic - Again - Paramarimbo - 27.10.2012

Wydajesz to gdzieś, bo naprawdę to mogło by się znaleźć na płytce, yppaha czy innego artysty downtempo.


RE: Empathic - Again - Maver - 27.10.2012

Ohoho. Autor dobrze wie, że aż tak kolorowo to nie jest. Perkę da się wyczyścić bo słychać wyraźnie, że talerze coś za bardzo hałasują. Poza tym mam wrażenie, że cała perka to loop. Rytm jest zbyt dobry, zbyt profesjonalny, nie na to forum. Crash jest za głośno.

Poza tym chyba trochę zabrakło pomysłu na całe 5 minut. Jeśli cały czas leci to samo to wystarczy 03:30. Przy 5 minutach mogłeś postarać się o jakieś nowe akordy i zaskakujące momenty.

I zapomniałem dodać, że tak ogólnie to kawałek dobry. Przyjemnie się słucha.