MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Shadowfinder - we be mustard - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Shadowfinder - we be mustard (/temat-ambient-shadowfinder-we-be-mustard)

Strony: 1 2


Shadowfinder - we be mustard - shadowfinder - 23.02.2012

<siema>

no to wstawiam coś jeszcze...a tak a propos, mógłbym poprosić twórców forum żeby wśród prefiksów znalazł się ambient lub electronic?

ciekawe co o tym myślicie, czekam na reakcje! <dance3>




RE: [Sexy ambient] Shadowfinder - we be mustard - wzuandwzu - 23.02.2012

Bardzo dobre, ciekawa szybka a zarazem delikatna perka w ambientowym tle... niespodzianka:)

Pozdro


RE: Shadowfinder - we be mustard - Herman - 25.02.2012

brakuje jakiegos momentu kulminacyjnego według mnie. caly czas motyw stoi w miejscu. technicznie bez zastrzezen :)


RE: Shadowfinder - we be mustard - ZOOn'r - 25.02.2012

Ambient, ambient, ambient... Nadal nie mogę rozszyfrować tego gatunku, jest taki tajemniczy a każdy kto go robi, dla mnie jest pro. Tutaj widzę poziom, nuta wprowadza głębokie myśli. Jest tak jak powinno być w dobrym ambiencie :). Chill...


RE: Shadowfinder - we be mustard - shadowfinder - 25.02.2012

według mnie jest punkt kulminacyjny, mianowicie pod koniec. Ale to oczywiście nie jest house lub progressive i kulminacja jest raczej subtelna...:-)

dzięki wszystkim za uwagi, są one bardzo cenne dla mnie!!


RE: Shadowfinder - we be mustard - Bootyshine - 26.02.2012

Przyjemnie sie tego slucha :) Nie ukrywam, ze w ambiencie widzialbym chorek jakis :D Polecam wtyke Magnus Choir xD


RE: Shadowfinder - we be mustard - shadowfinder - 26.02.2012

bootyshine: jak najbardziej!! mam chóry w innych utworach. Magnus choir jest na mojej liście, na razie używam darmowy DSK Choirz. Uwielbiam takie dźwięki!


RE: Shadowfinder - we be mustard - Bootyshine - 26.02.2012

(26.02.2012, 14:05)shadowfinder napisał(a): bootyshine: jak najbardziej!! mam chóry w innych utworach. Magnus choir jest na mojej liście, na razie używam darmowy DSK Choirz. Uwielbiam takie dźwięki!

No to elegacnko ^^ Az sprawdze co to za wtyka <ok>

EDIT Bardzo przyjemna wtyka :D Musze poszukac i pobrac, dziex za info ;)


RE: Shadowfinder - we be mustard - shadowfinder - 26.02.2012

sprawdź, w ogóle DSK na mnóstwo darmowych wtyków które są na prawdę na poziomie.
adres:
rekkerd.org


RE: Shadowfinder - we be mustard - paweland - 27.02.2012

bardzo fajny relaksujący kawałek :) lubię takie "reverbove" detaliki perkusyjne , pełno ich ... nie znam zupełnie tego stylu ambient , nie wiem jaka ideologia za tym stylem idzie ale podoba mi się taki chiilout ... dobry soundtrack do jakiegoś filmu albo gry np :)

miłego wieczoru


RE: Shadowfinder - we be mustard - Condi - 27.02.2012

Lubię takie zwieszające kawałki. Ogólnie lubię Ambient. Ładnie Ci poszło.


RE: Shadowfinder - we be mustard - Simonus - 1.03.2012

Hmmmm miodzio kawałek :) beat fajny ciekawie i wokal w tle fajnie wpasowane wszystko :)


RE: Shadowfinder - we be mustard - greyson - 1.03.2012

naprawdę świetne, średnio podobają mi się jedynie te anologowe haty.


RE: Shadowfinder - we be mustard - Amomus - 8.03.2012

No super.. naprawdę super, co tu więcej gadać. :) Klimat przefantastyczny. Wysublimowanie sto procent. :) Och i ach.

Aż dodałem sobie do ulubionych. <ok>


RE: Shadowfinder - we be mustard - shadowfinder - 8.03.2012

dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za miłe słowa, strasznie się z tego powodu cieszę...polecam inne swoje kawałki, ale jeszcze kilku tutaj na pewno wstawię! pozdro! :-)


RE: Shadowfinder - we be mustard - Dasani - 10.03.2012

No kurde te haty to mistrzostwo :D Dobra nutka, na prawdę na poziomie!


RE: Shadowfinder - we be mustard - 8_Four - 10.03.2012

podoba sie mily melodyczny numer haty bardzo fajnie napedzaja perke, jednak brakuje mi wyrazistego chordu, reszta na tak

pozdro


RE: Shadowfinder - we be mustard - Violet - 10.03.2012

Fajne rozmycie i perkusja. Dobre wykonanie zwieńcza to fajne przejście z tykaniem jakby zegara i nagłe zejście do padów i field-recordingów. Super.


RE: Shadowfinder - we be mustard - Yes I Am - 11.03.2012

Ja gatunku tego nie czaiłem i nie czaję nadal... Tak sobie myślę... Rozpaliłbym faję i wychillował się...
Mimo to bardzo przyjemny track.


RE: Shadowfinder - we be mustard - Stiopa - 12.03.2012

(23.02.2012, 17:34)shadowfinder napisał(a): ...a tak a propos, mógłbym poprosić twórców forum żeby wśród prefiksów znalazł się ambient lub electronic?

A ja prócz tego, że zajebisty klimat utworu, prosiłbym o prefiks new age.