MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Remix Contest od Armady - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Remix Contest od Armady (/temat-remix-contest-od-armady)

Strony: 1 2 3 4


Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012


Pod tym linkiem macie szczegolowe informacje co do konkursu, mozna wygrac jakis tam hardware do produkcji :D Sprawdzcie i jesli ktos sie czuje na silach to probujcie swoich sil, dobrze bylo by miec na forum kozaka ktorego remix wydany byl by przez armade ^^

Pozdrawiam :)



RE: Remix Contest od Armady - Xorbolanid - 2.10.2012

eh.. za stemy trzeba zaplacić... to co to za konkurs...


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012

No przeciez z wlasnej kieszeni nie wyloza za nagrode ;P Ale jak na release w armadzie to chyba nie jest wygorowana cena


RE: Remix Contest od Armady - piral - 2.10.2012

No midi są za friko. Dla chcącego nic trudnego.


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012

Jak ktos ma talent to dub mix przejdzie bez problemu :)


RE: Remix Contest od Armady - sowa - 2.10.2012

tylko nie wiadomo czy tam nie ważniejsze od remixu będą koneksje :d bo tak to niestety w tym okrutnym świecie bywa :P

dodam, że gatunek dowolny, tempo 133BPM... do wygrania Native intruments MASCHINE a za 2 i 3 miejsce MASCHINE MIKRO :) stemsy można kupić na beatporcie... drogie to w sumie nie jest... wystarczy kupić tylko vokal do ressty wystarczą midaski :)


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012

No niewiem ja tam sie sprobuje jak mnie byc moze wena najdzie, chociaz z moja amatorka wiem ze i tak niczego nie bedzie ale czego sie nie robi z desperacji xD

BTW moze sie zrzucimy na wokal i wsuniemy na forum zeby kazdy mial dostep za poldarmo, hmmm ??
Ja konta na BP nie mam ale moze ktos ma wiec przelejemy po 2 zl od paru osob i bedzie :P ktos jest za czy to zbyt kretynski pomysl ?? :D


RE: Remix Contest od Armady - Herman - 2.10.2012

hahah gorzej jak zapłacisz a wena nie przyjdzie może zrobić forumowy collab na remix ;d


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012

E tam nie przyjdzie :P Sam fakt ze mozna wygrac takie maszynki to juz motor napedowy zeby odpalic DAW'a i cos porobic bo jak by nie bylo pewnie troche to kosztuje :) Jak bedzie ktos chetny na zrzutke to pisac tutaj, na pw numer konta to przelejemy sie ale nie wiecej jak 2 zlote zeby interes byl oplacalny :P Co do collaba to jak ktos chce to tez mozecie probowac sil jak najbardziej przeciez nie jest napisane nigdzie ze musi kazdy sam, ja tylko puscilem plote zebyscie mieli co robic w razie nudy ;P


RE: Remix Contest od Armady - Xorbolanid - 2.10.2012

Pobrałem midi, może XD


RE: Remix Contest od Armady - sowa - 2.10.2012

No... to nie głupie :d parę osób i cena vokalu spadnie do złotówki a tyle chyba można by wydać :D jak nie do ramiksu to zawsze warto mieć taki ładny vokalik w bibliotece :D

koszt wokalu w przeliczeniu na PLN to... 6.33 :) Więc nie majątek :)


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012

Ja na koncie aktualnie mam 2,38 xD wiec tyle moge przelac komus kto ma konto na beatporcie (badz ewentulanie jesli da sie jakos przez telefon doladowac to moge zafundowac sam caly wokal) noo ludzie pomozcie bo czuje jak wena sie powoli zbliza a nie bede specjalnie jednorazowo zakladal konta :P


RE: Remix Contest od Armady - piral - 2.10.2012

Mi przelej bo mam na minusie xD


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012

Dobra zarty zartami ale teraz na serio. Jesli ktos ma dostep do BP to piszcie bo sprawdzalem cene nagrody w contescie i nie sadze ze wolicie wydac ponad 2,5 tysia za cos, co mozecie wygrac praktycznie za free :)


RE: Remix Contest od Armady - sowa - 2.10.2012

(2.10.2012, 15:49)The Odd Boy napisał(a): Dobra zarty zartami ale teraz na serio. Jesli ktos ma dostep do BP to piszcie bo sprawdzalem cene nagrody w contescie i nie sadze ze wolicie wydac ponad 2,5 tysia za cos, co mozecie wygrac praktycznie za free :)

ja jestem chętny na zrzutkę na wokalik :) jak będzie potrzeba to konto na BP mogę założyć :) aczkolwiek chyba nie ma sensu nastawiać się na wygraną :D liczy się fun :D


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 2.10.2012

No wiadomo, zawsze tez bedzie kolejna wstawka na forum do oceny i kolejna porcja doswiadczenia jak by nie bylo ;) Teraz wystarczy poczekac na kogos z kontem, jesli do jutra sie nikt nie znajdzie to cos wymyyyslimmm :P


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 3.10.2012

I co ludzie ?? Nikt nie ma konta na beatporcie ??


RE: Remix Contest od Armady - Castiel - 3.10.2012

ja mam konto na beatporcie jakby co :)


RE: Remix Contest od Armady - Divine Frequency - 4.10.2012

Lapcie prezent od Wujka :)
Tylko jak cos to nikt nic nie wie :P
http://www14.zippyshare.com/v/43849326/file.html


RE: Remix Contest od Armady - Herman - 4.10.2012

divine haha xd potrafisz wyczerpać temat jak nikt xd