MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Remix Contest od Armady - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Remix Contest od Armady (/temat-remix-contest-od-armady)

Strony: 1 2 3 4


RE: Remix Contest od Armady - sowa - 23.10.2012

przecież remix można zrobić... i wrzucić na forum do oceny :)


RE: Remix Contest od Armady - Herman - 23.10.2012

możnaby ranking forumowy zrobić ;d


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 23.10.2012

Ranking odnosnie czego herman?? Nie do konca ogarnalem :P


RE: Remix Contest od Armady - Squarz Kamel - 23.10.2012

kto zrobił najlepszy remix , o to mu pewnie chodzi :P


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 23.10.2012

To od razu mozecie mi przyznac ferst plejs :D A tak serio to nie ma sensu bo kazdy ma inny guts muzyczny i nie bedziemy porownywac dajmy na to trancu z dancem czy innym dubstepem, no prosze was ;>


RE: Remix Contest od Armady - Herman - 23.10.2012

eee w naszej społeczności można chyba liczyc na obiektywne spojrzenie ;>


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 23.10.2012

No w sumie jak chcecie :P Wasz koncept wiec robta co chceta ;D


RE: Remix Contest od Armady - Herman - 23.10.2012

jeżeli się oczywiście znajdą chętni ;d zrobic temat jeden z remixami i ankietą :D


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 23.10.2012

Mi to rybka, ja nute mam wiec moge ja dac do 'ankiety' :)


RE: Remix Contest od Armady - sowa - 23.10.2012

może i się machnę na ten remix :P miło będzie pokonać Hermana ;D


RE: Remix Contest od Armady - Airva7 - 23.10.2012

No to i ja coś powymyślam ;] i gitara


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 23.10.2012

No panowie zadziwiacie mnie :P


RE: Remix Contest od Armady - Cris - 24.10.2012

wokal fajny tylko co z tego jak takie contesty są z góry ustawione? Samo słowo "contest" jest motorem napędowym do kupowania stemów na bp a remixy i tak pewnie wygrają jacyś z góry ustaleni producenci


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 24.10.2012

Udam aroganta i zapytam tak: Skoro posiadasz taka wiedze to powiedz mi kto wygra ten o ktorym, mowa w moim watku ?? :)

A gdybym zechcial byc prostakiem to odnosnie twojej wypowiedzi przytoczyl bym slynne powiedzenie o: 'dupie' , 'byciu' , 'g*wnie' i 'widzeniu' ..

Pozdrawiam :)


RE: Remix Contest od Armady - ZOOn'r - 25.10.2012

Ja nie moge, dopiero dziś to zobaczyłem xD. I tak złoże jakiegoś remixa.


RE: Remix Contest od Armady - Cris - 25.10.2012

wybacz ale znam ten rynek już troszke czasu i w wielu remix contestach uczestniczyłem, wielkie wytwórnie robią takie remix contesty po to by zarobić na szumie wokół takiego remix contestu.


RE: Remix Contest od Armady - ZOOn'r - 25.10.2012

Możliwe, ale mimo wszystko i tak melodia jest przyzwoita, więc sobie zremixuję ;P.


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 25.10.2012

(25.10.2012, 9:55)Cris napisał(a): wybacz ale znam ten rynek już troszke czasu i w wielu remix contestach uczestniczyłem, wielkie wytwórnie robią takie remix contesty po to by zarobić na szumie wokół takiego remix contestu.

No jak najbardziej chca zarobic, kazdy orze jak moze ale nie wpieraj mi glupot ze wyniki sa z gory ustawione... Ludzie daja ci szanse a ty z nich szydzisz nie wiedzac jak to wyglada od srodka. Co innego gdybys byl zalozycielem jakiegos labelu, wtedy bylbys dla mnie wiarygodnym zrodlem informacji, ale ok nie wnikam, przeciez i tak zapewne skwitujesz mnie swoimi niczym nie podpartymi argumentami bo przeciez 'wiesz lepiej'. Pozdrawiam ;)


RE: Remix Contest od Armady - SilverNight - 25.10.2012

(25.10.2012, 15:39)The Odd Boy napisał(a):
(25.10.2012, 9:55)Cris napisał(a): wybacz ale znam ten rynek już troszke czasu i w wielu remix contestach uczestniczyłem, wielkie wytwórnie robią takie remix contesty po to by zarobić na szumie wokół takiego remix contestu.

No jak najbardziej chca zarobic, kazdy orze jak moze ale nie wpieraj mi glupot ze wyniki sa z gory ustawione... Ludzie daja ci szanse a ty z nich szydzisz nie wiedzac jak to wyglada od srodka. Co innego gdybys byl zalozycielem jakiegos labelu, wtedy bylbys dla mnie wiarygodnym zrodlem informacji, ale ok nie wnikam, przeciez i tak zapewne skwitujesz mnie swoimi niczym nie podpartymi argumentami bo przeciez 'wiesz lepiej'. Pozdrawiam ;)

Dobrze mówisz :)

ale kolega wyżej jeszcze lepiej :) Teraz rmx contest to tylko wypromowanie,kasa ,zysk np. Głosowanie poprzez Fejsa np.chodzi o dostanie się na singla ...

Ktoś kto ma dużo znajomych wygra nawet jak będzie to byle gówno i dostanie się jego nuta na singla a ta co była bardzo warta uwagi przegra dlaczego bo mało osób zagłosowało nie miała znajomych,zeby głosowali .... powinni producenci,którzy organizują ten rmx contest wybierać rmxy albo wytwórnie a nie jakieś głosowanie ....

niesprawiedliwe prawda ?

ale to jest wszystko po to aby

1.Wypromować się
2.Kasę zarobić za promocję
3.Zyskać na tym...


RE: Remix Contest od Armady - Afterthought - 25.10.2012

No moze i masz racje ale ja nie widzialem zeby bylo jakies glosowanie. Nie ma strony gdzie sa wystawione remixy do glosowania wiec twoj koncept, mimo ze sporo w nim sensu, w tym przypadku chyba nie pasuje do sytuacji :)