MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? (/temat-zbieg-okolicznosci-czy-moze-jakis-znak)



Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - RDZK - 4.10.2012

Sprawa pierwsza.

Mam mnostwo wolnego czasu. Zastanawiam sie, w jaki sposob go spozytkowac. Nic konkretnego, niestety, mi do glowy nie przychodzi.

A teraz sprawa druga.

Od dluzszego czasu, zerkajac na zegarek widuje godzine 22:22
Niby nic nadzwyczajnego, ale widujac te godzine dzien w dzien.. Hmm. Dziwna sprawa. Postanowiłem poszperac w sieci i oto co znalazlem na ten temat.

“Lightworkers” – misjonarze światła
Osoby, które na którymś etapie życia zaczęły zwracać uwagę na tego typu godziny, to Misjonarze Światła. Ich zadaniem jest niesienie pomocy innym, poprawianie cudzego bytu, praca nad zmienianiem świata na lepsze. Przecież każdy może zwracać uwagę na te godziny a jednak robią to nieliczni. Szczegółowo rodzaj powołania tłumaczy dokładna godzina, którą dana osoba obserwuje. 10:10 to nastawienie na wdrażanie nowych ścieżek działania [...] 22:22- tworzenie organizacji dbających o cudze dobro, zmieniających ludzi i świat na lepsze.

[...] akt zauważania godziny 22:22 to dowód, że jesteśmy we właściwym miejscu o właściwym czasie, inaczej mówiąc, że nasze życie biegnie dokładnie tak jak zaplanowała nasza dusza.

A może jesteś Misjonarzem światła i właśnie Twój symboliczny budzik dzwoni i przypomina ci o twoim szlachetnym powołaniu?

Ciekawa sprawa, ze akurat teraz, gdy zaczalem sie zastanawiac nad spozytkowaniem mojego czasu, widuje codzien na zegarku godzine 22:22. Poniekad, jak zauwazyliscie, te dwie sprawy sie lacza.
Moze to faktycznie jakis znak? A moze poprostu zwykly zbieg okolicznosci?
Co o tym myslicie?


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Muri - 4.10.2012

Też codziennie widzę 22:22 i nic sobie z tego nie robię. Często widuję także 08:08, 17:17 i inne tego typu godziny. Moje życie nie jest przez to wcale lepsze czy jakieś inne.


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - RaNi/Works - 5.10.2012

Według mnie to na świecie istnieją rzeczy którym się fizjologom nie śniło!


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Xorbolanid - 5.10.2012

Ja często się budzę o 3:33 lub 3:13. może to tez znak?


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - piral - 5.10.2012

Ej ja nie mam takich znaków :(


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Shini - 5.10.2012

Tak, tak... 3 to godzina szatana, a o 22:22 powstali misjonarze światła latającego kalafiora. Każdy z nas spogląda na zegarek w komputerze co chwilę, tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dopiero gdy zauważymy "fajną" godzinę w stylu 4:44, 1:11 albo wspomniane 22:22, to przywiązujemy do tego większą uwagę.


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Knifeman - 5.10.2012

SPISEGGGGGGGG!!!!!!

Rydzyk - przesadzasz XD


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Yes I Am - 5.10.2012

Ej już chyba o tym były gadki na forum :P.
Pierwsza sprawa - znajdź robotę i rób szmal

Co do godzin. Podobno jak widzisz np. 22:22 to wtedy "ktoś o tobie myśli i cię kocha".
Ja natomiast na kwejku widziałem parodie z wypisanymi godzinami i minutami na cały dzień i "i tak nikt mnie nie kocha i nikt o mnie nie myśli".


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Muri - 5.10.2012

(5.10.2012, 14:59)Shini napisał(a): Każdy z nas spogląda na zegarek w komputerze co chwilę, tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Ja akurat trafiam na takie godziny gdy jestem poza domem i patrzę na zegarek w komórce.


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Herman - 5.10.2012

ja codziennie rano widuje 4:55, wiesz co to oznacza? Muszę wyłączyk budzik i wstawać do roboty -.-


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - Knifeman - 5.10.2012

ja jak jestem w stanie % to co minute sprawdzam godzinę w tel


RE: Zbieg okolicznosci, czy moze jakis znak? - sowa - 6.10.2012

też tak miałem przez pewien okres... trochę to było dziwne... ale w sumie xD bardziej bym się przejmował gdybym budził się co noc o 3 czy 2... kto oglądał egzorcyzmy emily rose to wie o co mi chodzi xD