MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Showtime feat. MrHipo - We Are The People (/temat-hardstyle-showtime-feat-mrhipo-we-are-the-people)



Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Showtime - 5.10.2012

Witam, chciałbym przedstawić pierwszy utwór w tym stylu, do współpracy zaprosiłem MrHipo, czekam na opinie, pozdrawiam ! <piwo2>

[zs]http://www42.zippyshare.com/v/68947954/file.html[/zs]




RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - piral - 5.10.2012

Nie spodziewałem się takiego stylu po Tobie. :D Dobrze leci.


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Yes I Am - 5.10.2012

Od HS wymagam jedynie fajnej melodii oraz żeby kawałek nie był smętny tj. żeby się nie rozgrzewał 3min i nudny.
Tutaj melodia całkiem całkiem jest..
Od strony technicznej w punchach itd. się nie wyznaje także nawet nie będę pisał.


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - The Timbrer - 5.10.2012

Pierwszy kick nie ma mocy IMO i pitch fatalny... razem z punchem go pitchowaliście? Punch jest dobry to duży plus. Melo siedzi więc jest dobrze. Podoba mi się wstawka ze skrzypcami. Pitch w main parcie wciąż fatalny... Pitchujcie w Cool Edit Pro albo chociaż w Edisonie... Zdecydowanie za długi main part albo chociaż w drugim climaxie moglicie melo bardziej zmienić i robić wstawki z melo to IMO bezsensu i za długo. Nie ma sensu tak sztucznie przedłużać tracka. Sry ale tak się tylko zastanawiam czy ten kick nie jest przypadkiem zsamplowany? ;>
Ogółem dobre melo kick łupie w miarę dobrze, ale na wysokim pitchu gra fatalnie prawdopodobnie przez zły pitch shifting i time stretching. Dam 6/10 z racji tego że jest za nudno Jest potencjał w melodii, ale nie wykorzystaliście tego w 100%. I nie podoba mi się podobieństwo syntha z intra do tego z mainpartu o ile to nie ten sam ;/


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Herman - 5.10.2012

Molodia swietna, reszta raczej do dopracowania. Troche brak mocy, brak wykończenia. Musicie to wypełnić, urozmaicić.


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Frashby - 10.10.2012

wooow, super, bardzo mi się podoba, jakbym słuchał jakiegoś naprawde profesjonalnego producenta HS, Brawoo :)


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Brainlezz - 10.10.2012

Nie jest to moze moj gatunek, ale czy ta stopa powinna tak pierdziec? czy moze moje sluchawki takie slabe...kojarzy mi sie z manieczkami.


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Czarna Sadza - 10.10.2012

(10.10.2012, 19:58)Brainlezz napisał(a): ale czy ta stopa powinna tak pierdziec?

no przecież to hardstyle

swoją drogą triplety rozwalają system


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - The Timbrer - 10.10.2012

@Brainlezz rozwaliles mnie xD Pierdziec xD u nich akurat zle gra na wysokim pitchu ale na normalnym gra dobrze. A jako pierdzenie moze masz na mysli HSowy kick ktory charajteryzuje sue mocno przesterowanym tailem ktorego jest cholernie ciezko wykrecic tak aby miec dibry mix w utworze ,)


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Gatoke - 11.10.2012

Kick mi się akurat bardzo podoba. Jedyną wadą jego jest chyba to, że pitchuje się razem z punchem. No i zepsuliście kawałek tym, że jedne dźwięki grają na 1/3 a inne na 1/4 w tym samym momencie.


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Muri - 12.10.2012

Całość jest bardzo przyjemna i nie nudzi się. Ta propozycja będzie dłuższy czas gościć na mojej playliście. :)


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - RaNi/Works - 12.10.2012

Wszystko dobrze jest oprócz tego że kick nie ma basiaru i jest... suaby mało mocy w nim reszta: melodie pady... są w porządku ale ten kick... to nie jest to...


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - 9lives - 12.10.2012

Dobree... wiem, że pierwszy utwór... kolejne bedą tylko lepsze. Następny kick was zmiecie :D


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - KefirHunterz - 28.10.2012

według mnie ciekawy track ;)


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - BEBE - 9.01.2013

intro ok niemam zastrzezen, na buildupie slychac ze kick zaglusza lead, nie pitchuje sie kicka z punchem bo brzmi to brzydko, break ladny ale zadlugi bo trwa ponad minute, ogolnie to po tym breaku z 2:28 to mogliscie od razu przejsc w to co jest od 4:34, lead moze byc
troche monotonnie i ogolnie trak taki sredniawy
pracuj dalej :)


RE: Showtime feat. MrHipo - We Are The People - Onlytechify - 12.01.2013

Ogólnie utworek daje radę, ale ten pitch na kicku to masakra.. Chyba faktycznie punch pitchowaliście razem z całą resztą kicku. ;D