MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) (/temat-trance-kamy-pres-air1-infinite-legends-original-mix)



Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Airva7 - 16.10.2012

Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix)

Kodek/Bitrate: mp3@320 kb/s
Czas: 7:45





Dawno nic z mojej strony się nie ukazało w tym dziale wiec Łapcie, utwór prezentuje się w pełni tak jak mój projekt przewidział... Pozdro ;D


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Castiel - 16.10.2012

Jak dla mnie kolejny swietny trance od ciebie :)Trzymasz wysoki poziom cały czas.


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Good face - 16.10.2012

Kamil jak zawsze świetna wykonie :D muszę jedynie podkreślić ze kamy robi kawałki na słuchawkach za 10 zł do skype :D jakiś frajer mu złamał bardzo dobre słuchawki :D pozdro kamil :D


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Airva7 - 16.10.2012

"Jakiś frajer" no niestety, ale słuchawki miałem tylko do zabiegów szczególnych, tak to oczywiście moje monitorki śmigają.


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Good face - 16.10.2012

no właśnie dobrze ze monitorki :D gdyby nie one :D ojj Byłoby źle ;P


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - RaNi/Works - 17.10.2012

Noo to jest to. Wszystko zapięte i przemyślane.
Tak trzymaj milordzie...


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Stiopa - 17.10.2012

O Boże, a co to od 2:10 tak zaczęło tam walić?( pseudo werbel z pogłosem) Wywal to, bo po pierwsze nie trafia w rytm, a po drugie strasznie skaleczyło ten kawałek, aż zdjąłem słuchawki sprawdzić, czy ktoś nie napierdala w ścianę....Po brejku również, niestety.
Poza tym małym, ale znaczącym szczególe wałek zajebisty, ciekawe przejścia, klimat no i dobry poziom technicznie.


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - cinekkk1 - 17.10.2012

Barwa tego wyższego bassu od 1:57 trochę brzmi za prosto, myślę, że dodanie jednej fali w syntezatorze i kombinacja z detune by pomogło. Ogólnie motyw solidny, w miksie czysto, to na pewno jedna z lepszych Twoich produkcji, tak trzymaj dalej :).


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Airva7 - 17.10.2012

Dzięki wszystkim, Kawałek miał tak wyglądać, postanowiłem już nic nie zmieniać, ja słucham nie na jednym odsłuchu dla pewności i niczego złego się nie dosłuchałem, no ale może coś jest, jeszcze raz dzięki.


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - T-Sted - 17.10.2012

Świetny klimat już od początku, technicznie ładnie, czego więcej chcieć po prostu usiąść wygodnie w fotelu i raczyć się dźwiękami :).


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - vino - 17.10.2012

Co Wy mozecie wiedziec o produkcji na slabych glosnikach haha:D 2x5W (lewy troche uszkodzony) + 15W sub, to sie nazywa wyzwanie;P


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - Charles Vaxx - 18.10.2012

Traczek świetnie buja moim zdaniem ^^


RE: Kamy pres. Air1 - Infinite legends (Original Mix) - trance - 18.10.2012

Ładny pads miks czysty jak bym słyszał kwałek z DMC <hahaha>