MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Sowa - Arctic Sky (Original Mix) (/temat-uplifting-sowa-arctic-sky-original-mix)



Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - sowa - 23.10.2012

<niewiem>



RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - SecretRank - 23.10.2012

Standardowy uplifcik, nie ma nic czym wyróżniłbym ten utwór od innych upliftów.

Mastering mógłby być lepszy, więcej środka, stopa troszke więcej attacku, bass trochę wiecej dolu, ale to tylko gusta ;)


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - sowa - 23.10.2012

nie robiłem masteringu bo nie umiem :( to tylko miks :(


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - SecretRank - 23.10.2012

No to obwiniam mix, nie mastering :D


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - Airva7 - 23.10.2012

Wszystko co SecretRank wspomniał to wartości takie kilku % co można by było dodać, ale to już zależy, jak dla mnie jest ładnie ale nie zaskoczyło mnie zbytnio nic...
+

ps.
Przesłucham wieczorem na lepszym odsłuchu i jeszcze coś dopisze...


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - K - 23.10.2012

Idź Ty. Za mało kombinujesz z motywami moim zdaniem. Masz jakąś melodię - łupiesz ją na części, tworzysz kilka plucków, arpów z tego, zmieniasz ułożenie, kombinujesz ile wlezie, a nie tak jak teraz. Chordsy w sumie same są i tylko jakieś tam delikatne plumknięcia pianka czy skrzypek. Z każdej melodii trzeba wydobyć jak najwięcej energii.

Dlatego to zwykły uplift jak inny sergiuszowy.

PS. A właśnie skąd skrzypki?


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - sowa - 23.10.2012

skrzypki z EWQLSO Gold :D


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - cinekkk1 - 23.10.2012

Trochę monotonnie, intro za bardzo podobnego do motywu głównego. Przejścia nawet dobre, stopa mocna. Za mało użytych instrumentów w całym kawałku.


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - RaNi/Works - 23.10.2012

Monotonnie... ale nawet mi się spodobało muszę przyznać. Trochę mocy przydałoby się.


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - Stiopa - 23.10.2012

A ja dodam cenną myślę uwagę, którą sam kiedyś otrzymałem. W momencie kiedy nie gra stopa nie używaj sidechainu, bo jest niemiły efekt pompowania, a chcielibyśmy, aby pady fajnie płynęły. Resztę koledzy napisali, chociaż to są małe detale, dla których warto iść do przodu, bo niby mała różnica, ale jednak wielka.
Sam track jest przyjemny spokojny fajny, w prostych rzeczach siła.
Pozdrawiam.


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - trance - 24.10.2012

Kawałek ładny kick dobry skrzypce mi się podobają tylko nad masteringiem bym posiedział <hahaha>


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - Peter O'ski - 24.10.2012

Po pierwsze - nazwa utworu adekwatna do kawałka, pierwsze skojarzenie właśnie z takim mroźnym krajobrazem :)

Bardzo ładne skrzypki, wprowadzają taki spokój i harmonię :) Do tego ładne, zreverbowane pianino.
Mimo tego lead się za bardzo zlewa moim zdaniem, wychodzi jakby kolejna warstwa padów.

Ogólnie przyjemny kawałek, ale brakuje mi trochę mocy po breaku - mimo tego wejście bardzo fajne, kick nie traci mocy, a to ważne.


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - JohnMilk - 24.10.2012

Mi się podoba. Fakt, może brakuje mocy o czym wspominali przedmówcy, ale źle nie jest. Powodzenia dalej i więcej wyobraźni!


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - djpoter - 31.10.2012

Jak na sam Mix to bardzo głośno to gra.... przemyśl sprawe czy właśnie nie przesadzasz z poziomami. Przez to brzmienie może dużo tracić, tak samo jak są za cicho duzo traci, nie ma na to przepisu - jedynym dobrym rozwiazaniem jest ucho w tym przypadku aby mieć najbardziej optymalny poziom głośności w mixie.


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - PiT J. - 22.11.2012

Początek zajebisty...:)


RE: Sowa - Arctic Sky (Original Mix) - Castiel - 22.11.2012

Ładny kawałek wyszedł ma klimat jak dla mnie jest ok .