MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) (/temat-uplifting-alex-larichev-operatic-matt-bukovski-remix)

Strony: 1 2


Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 25.10.2012

Tym razem wzniosłe/epickie, bitewne klimaty :D



rip z A State of Trance 584



RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Afterthought - 25.10.2012

No ja niewiem czy te wytwornie ci narzucaja to jak masz robic tracki czy sam idziesz na ilosc a nie jakosc... Nie potrafisz juz zaskoczyc sluchacza tak jak kiedys. Dawniej jak robiles tracki, byly one z jednego na kolejny coraz lepsze; ja wieeemm... teraz wyrobiona marka, ze tak powiem 'full skill' i ze nie ma sie do czego przyczepic ale prosze cie.. A WRECZ BLAAGAMM zrob cos zeby ludzie mogli, szczerze i bez wchodzenia w tylek z grzecznosci, powiedziec ze twoj tune jest zajebisty, konkretny, bombowy!! Nie powiem ze nutka jest zla, bo nie jest ale twoj styl nie wyroznia za bardzo sie sposrod setek upliftingowych styli, wiec apeluje do ciebie: wyskocz z tego labelowego tlumu, pokaz na co cie stac, ZASKOCZ NAS PIOTRZE !! Wiem, ze stac cie na wiecej.. kazdy to wie!!
Pozdrawiam :)


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - RaNi/Works - 25.10.2012

Hmmm... Tjun dobry kawałek też. Ale jak wyżej ten styl jest mi już dobrze znany. Coś nowego... jakiś nowy styl tworzenia nuty by ci się przydał...


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Peter O'ski - 25.10.2012

A mnie zawsze ruszają te chóry i agresywne smyczki. Świetny epicki break, bardzo ładny motyw.

Jeżeli chodzi o powtarzalność... Dosyć ciężko być innowatorskim w tym gatunku, ale może faktycznie czasem przydałoby się jakieś urozmaicenie. Tak czy siak, jak dla mnie uplifting na dobrym poziomie to dzisiaj rzecz ciężka do znalezienia, więc im więcej go na rynku, tym lepiej.

Co do zaskakiwania - może jakiś inny alias? :)


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - cinekkk1 - 25.10.2012

A mi się podoba ułożenie melodii, jak i sama melodia, która ma dużo energii i faktycznie pasowałaby jako podkład do jakieś bitwy.


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Andy Elliass - 25.10.2012

Dla mnie jest bardzo fajnie, udany breakdown i dobra energia w kawałku ! :)


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - SecretRank - 25.10.2012

(25.10.2012, 3:17)The Odd Boy napisał(a): No ja niewiem czy te wytwornie ci narzucaja to jak masz robic tracki czy sam idziesz na ilosc a nie jakosc... Nie potrafisz juz zaskoczyc sluchacza tak jak kiedys. Dawniej jak robiles tracki, byly one z jednego na kolejny coraz lepsze; ja wieeemm... teraz wyrobiona marka, ze tak powiem 'full skill' i ze nie ma sie do czego przyczepic ale prosze cie.. A WRECZ BLAAGAMM zrob cos zeby ludzie mogli, szczerze i bez wchodzenia w tylek z grzecznosci, powiedziec ze twoj tune jest zajebisty, konkretny, bombowy!! Nie powiem ze nutka jest zla, bo nie jest ale twoj styl nie wyroznia za bardzo sie sposrod setek upliftingowych styli, wiec apeluje do ciebie: wyskocz z tego labelowego tlumu, pokaz na co cie stac, ZASKOCZ NAS PIOTRZE !! Wiem, ze stac cie na wiecej.. kazdy to wie!!
Pozdrawiam :)

Jw.

Nie zaskakują mnie już Twoje produkcje w żaden sposób, każdy kawałek taki sam schemat, mogę wskazać brzmienia jakich używasz np. nord pluck z sylentha.


Licze na porzadny track od Ciebie bro.


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Airva7 - 25.10.2012

Kawałek technicznie oczywiście jest bardzo dobry, ale niestety aranżacja nie powala, a to jest ważne by track odróżniał się od reszty, moje odczucia były nijakie, włączyłem pograło i się skończyło, taka prawda ze większe zaskoczenie miał bym gdyby ktoś nowy wstawił taki utwór... pomyślał bym wtedy o nowy dobry producent, a tu niestety już tyle Twoich kawałków słuchałem ze się przejadło... a wiec jak Cie proszę pokaż nam co potrafisz i zrób coś odmiennego nowy track styl ! a będzie wtedy EPICKIE !

Pozdrawiam Kamy Minister do spraw Trancu.

ps. mam nadzieje ze nie zostałeś tymi postami zniechęcony do publikowania swojej twórczości na naszym forum... My to jesteśmy ekipa która oczekuje czegoś więcej niż standardu


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - ThomasWoodworm - 25.10.2012

No tym razem, niestety wyszedł ci trochę taki "zwyklak" Jedyny fragment jaki mi się spodobał to breakdown :-/ Chciał bym usłyszeć od Ciebie coś bajecznego i epickiego, coś w stylu "Retrospection"


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 25.10.2012

Aha, spoko dzięki za wasze uwagi :) ale prawdę mówiąc w tym stylu mam tylko jeden podobny kawałek którym jest właśnie Retrospection. Które moje utwory macie dokładnie na myśli?

Co do Nord plucka to to jest jakaś nazwa presetu do sylentha? bo mi się to jakoś kojarzy z tym syntezatorem Nord Lead


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Afterthought - 25.10.2012

Tu nie chodzi o same dziweki, to chodzi o schemat, sprobuj swoich sil w techu, progresywie, pomieszaj style.. Uplifting w twoim wydaniu juz chyba lepszy byc nie moze :)


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - SilverNight - 25.10.2012

PRO :) ale tak jak wyżej oczekuję na więcej wiary w siebie i również wierzę,że Mega odjebiesz Track :)

NOWY STYL ?

bardzo trudno jest wymyśleć własny styl tym bardziej w Trance bo już nie ma praktycznie co wymyśleć uplift,progress to są epickie style , którego nie zdołacie przebić...
Nie wiem jakby Trance wyglądał w nowym stylu ale zapewne strasznie ... kto wie może kiedyś ktoś coś wymyśli ... ale zdaje mi się ,że tym stylom ciężko dorównać ...

MIESZANIE GATUNKÓW ?

Czasami jest to bardzo pożyteczne :) i elegancko się słucha ...

Od siebie mogę napisać Matt jestem pełen podziwu za twoje tracki bo naprawdę są pro największe gwiazdy grają , oraz największe labele wydają ale wiadomo ludziom czasami te same dzwieki , aranżacje nudzą się musisz pomyślęć nad nową aranżacją i dzwiękami ... bo zauważyłem ,że używasz dość często tych samych barw dzwięku chociaż melodycznie pięknie to dzwięk już się nie nadaje za bardzo zużyty w każdym tracku powinnien być jakiś nowy dodany dzwięki ... żeby charakterystycznie się uwizerunkować ...

bo jeżeli bym przesłuchał 100 nut to i tak bym wiedział które twoje nie patrzać się na nazwy poznająć po tym samym dzwięku i aranżacji ...

Każdy utwór musi się rozrózniac moim zdaniem nie jestem pro tak jak ty bo ty osiągnełeś już bardzo wiele a ja nic :( więc napewno napiszesz co taki typ może ci gadać jak się nie zna :D ale wiem jak jest i piszę szczerze :)

Oczywiśćie nie chciałem Cię obrazić ziom a ni nic w tym kierunku <piwo> tylko swoje spostrzeżenia chciałem przekazać...

Pozdrawiam


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 26.10.2012

A weźcie może mi podajcie przykłady artystów uplifting którzy mają wg was większą świeżość w tworzeniu muzyki, może jakoś mnie to zainspiruje


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - sowa - 26.10.2012

dobrego upliftu nigdy za wiele... jeżeli ktoś chce sobie posłuchać techu czy progresa to niech idzie gdzie indziej proste :D Matt robi świetne uplifty i dlaczego miałby teraz zmieniać gatunek czy zacząć niepotrzebnie kombinować jak koń pod górę.... to jest uplift...taki jest uplift... ma swoje reguły i schematy... jeżeli ktoś uważa, że to nudne... widocznie uplifting nie jest mu przeznaczony :) technika świetna pozazdrościć... ale aranżacyjnie nie wiem co miałoby być inaczej... według mnie kawałek śmiga idealnie nic bym nie zmienił... jest energia, są emocje... jest to co powinno być... winszuje tuna


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Afterthought - 26.10.2012

(26.10.2012, 0:28)Matt Bukovski napisał(a): A weźcie może mi podajcie przykłady artystów uplifting którzy mają wg was większą świeżość w tworzeniu muzyki, może jakoś mnie to zainspiruje

Wlasnie w tym rzecz, ze teraz trudno o - jak to ujales - 'swiezy' uplifting a my korzystajac z tego przywileju iz mozemy sobie porozmawiac z profesjonalnym producentem jakim jestes, sklaniamy cie do wyznaczenia nowych trendow i nadania tej nowej 'swiezosci' nie tylko samego upliftu ale calemu trancowi :)


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Matt Bukovski - 26.10.2012

Nie mam zamiaru się "konwertować" na progressive jak na razie, chociaż od czasu do czasu wyprodukuję coś innego, bo nudne było by w kółko robić ciągle to samo.


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Afterthought - 26.10.2012

Nikt nie powiedzial ze powinienes sie 'konwertowac' ale to co robisz, jak by nie patrzec, zaczyna powoli byc nudne :)
Nikt tez nie powiedzial ze to musi byc progressive ale jest sporo podgatunkow Trancu wiec czemu mial bys sie w nich nie sprawdzic??


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Stiopa - 26.10.2012

Jak Wam wszystkim się nudzi styl muzyki to nie powinniście słuchać. Ja uwielbiam każdą dobrą muzykę, a Matt robisz właśnie zajebiste uplifty i nie ważne, że ten sam schemat. O to chodzi, jak chcę czegoś innego idę do działu pozostałe albo d'n'b. Tam są producenci, którzy są w swojej dziedzinie dobrzy, chcę mroku idę do drooma itd. Matt jest bardzo dobry w tym co robi i niech tak dalej robi. Jak nie chcecie słuchać upliftu to nie słuchajcie Matta, bo on to uplifft.
A tak na marginesie, chcecie innowacji to pokażcie jak to się robi, bo mam wrażenie, że za bardzo nie wiecie co pisać i zmuszając kogoś do zmian liczymy na potknięcia, które można wytknąć, chyba, że się mylę.
A w ogóle o co chodzi? Kawał dobrej roboty, po raz kolejny świetny trancior i tyle.
Pozdrawiam.


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - Ben Schotte - 28.10.2012

Każdy producent ma swój styl i coś po czym go sie rozpoznaje, Matt ma taki. Czasem ludzie zapominamy że producenci to też tylko ludzie którym pomysły się kończą,a my wymagamy coś wciąż nowego się szybko nudzimy....będą kolejni którzy coś nowego znów pokażą. Matt zrobił wielki krok w Uplifcie i on swoją rolę już zagrał dobrze i dalej ją gra,próbując coś nowego ale nigdy sie nie wie co się wydarzy. I tak widać że Matt wciąż się wspina i experymentuje ... Track jest przyzwoity oby tak dalej :D

pozdro


RE: Alex Larichev - Operatic (Matt Bukovski Remix) - killnoiz - 30.10.2012

Schemat taki sam jak w innych kawałkach, no ale wydane, ładna jakość, więc gratuluje.