MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Shadowfinder - Skorupa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Shadowfinder - Skorupa (/temat-drum-bass-shadowfinder-skorupa)



Shadowfinder - Skorupa - shadowfinder - 3.11.2012

Ostatnio w sumie mało tworzę, ale wczoraj nagle porwała mnie wena i oto rezultat. Dodaję, iż to chyba pierwszy raz w ponad 15-letniej twórczości, że słowa są po polsku...:-) Poza tym rzadko robię drum & bass, raczej bardziej elektronikę...

mam nadzieję, że Wam się spodoba, czekam na reakcje i pozdrawiam!! :)




RE: Shadowfinder - Skorupa - RaNi/Works - 3.11.2012

Troszkę chaos, miks nie najlepszy, nie wiem co to ma być od ciebie. Lepsze kawałki robiłeś...


RE: Shadowfinder - Skorupa - zgraja - 3.11.2012

Wokal ginie w szumie i syku generowanym przez perkusję. Jak na mój gust to poziom sopranów, oraz poziom głośności instrumentów względem wokalu jest dużo za duży. Poza tym kompozycja może sie podobać (mi się spodobała, mimo iż nie jestem fanem tego gatunku).


RE: Shadowfinder - Skorupa - Stiopa - 3.11.2012

Jak napisałem na sc, wysokie tony za mocno wyeksponowane, syczą, jak wyżej chłopaki zauważyli, poza tym niezła nuta, coś innego od Ciebie. O wokalu nie piszę, bo jako, że ,,wstydzisz'' się swojego głosu :P chowasz go zawsze z tyłu, haha.
Pozdrawiam.


RE: Shadowfinder - Skorupa - xplasm - 3.11.2012

Przez całe 2 minuty przewija się ta sama perkusja bez zmian i do tego ginie w tych wszystkich dźwiekach, po za tym jak dla mnie i kick i snare wymaga wymiany ewentualnie zmian no i sporo w miksie trzeba poukładać.


RE: Shadowfinder - Skorupa - Darknoise - 4.11.2012

Nie kumam wogole textu, o czym on jest itp. za cicho gra wogole vocal. Jezeli chodzi o tracka to jest do dopracowania.


RE: Shadowfinder - Skorupa - shadowfinder - 4.11.2012

hejki! dzieki wszystkim za uwagi...no coz, widze ze nie za bardzo udany utwor w waszych opiniach. Miks jest nieco poprawiony, zapraszam do odsluchu. Mialem z nim wiele problemow wiec nie dziwie sie waszych uwag.

No tak, wokal cichy, zawsze tak robie, slusznie zauwazyles stiopa ;-) --> w nowej wersji wokal jest glosniejszy.

Powiem wam szczerze ze mi sie nuta jednak podoba...pewnie prawda ze robilem lepsze utwory, lepiej dokonczone, zmiksowany itd. ale dla mnie ta krotka miniatura elektroniczna, bo nie mozna to nazwac utwor ;-), ma pewnego power'a. I wlasnie o to mi chodzilo...nie o czystosc miksu lub zajebistego drum & bass ze zmienna perksuja, ale o emocje. Nie wiem, moze jest zbyt osobisty, dlatego ja go czuje a inni nie za bardzo. Tak a propos, tekst (po angielsku) jest na stronie info.


RE: Shadowfinder - Skorupa - subformat - 4.11.2012

Ogolnie pomysl mi sie podoba, ale wykonanie jest mocno srednie :|


RE: Shadowfinder - Skorupa - shadowfinder - 5.11.2012

ostateczny miks jest już na stronie, jeśli ktoś jest zainteresowany :-)