MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Squarz Kamel - Remember (Original ) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Squarz Kamel - Remember (Original ) (/temat-progressive-squarz-kamel-remember-original)



Squarz Kamel - Remember (Original ) - Squarz Kamel - 6.11.2012

Siemka, chcę podzielić się wami moją nową premierką która wyszła wczoraj, Utworek zrobiony ponad rok temu tak samo jak i remixy

Mam nadzieje że wam się spodoba :)

Label: Condura Recordings (Sublabel Reduxa)

Squarz Kamel - Remember (Original Mix)




Zapraszam na szczere opinie
:)

Pozdrawiam, Kamil


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - RaNi/Works - 6.11.2012

No ładny utwór. Doprawcowany co nie daje ode mnie uwag.


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - Afterthought - 6.11.2012

Technicznie ladnie ale klimat sredni, perka robiona na sile jakos dziwnie to odbieram, przecietniak


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - TREX - 7.11.2012

Zarejestrowalem sie na forum z twojego fanpejdza bo nie chcialem ci psuc opinii na fb,kawalek jest fatalny,nic sie kupy nie trzyma,dziwie sie,ze takie cos wydaja :O.

Co za propaganda, linki do screenów usuwam.//Herman


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - Squarz Kamel - 7.11.2012

Dobrze, każdy ma swoje zdanie :)


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - sowa - 7.11.2012

nie powala szczerze powiedziawszy... nie podoba mi się przejście w 1:07... dziwne... takie to nijakie, bez emocji i energii. wejście leada w breaku w 4:05 bodajże, też dziwaczne... ogólnie trzeba by dopracować aranż bo melo i dźwięki całkiem przyjemne plumkające.. w mainparcie straszne jest takie emmm... jakby chuchanie w tle :D denerwujące... ogólnie dość kiepski utwór patrząc na Twoje poprzednie upki... jednak Twoje produkcje bardziej agresywne, z mocnym bassem są ciekawsze i lepiej Ci wychodzą ... :)


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - cinekkk1 - 7.11.2012

Podejrzewam, że chciałeś żeby w utworze nie było nudy, no i w utworze dużo się dzieje, ale jest trochę za dużo chaosu. Motyw główny bez wyraźnej melodii jest słabo zaakcentowany, tak jakby był jakąś dalszą częścią intra. Pomysłów na pewno Ci nie brakowało, ale popracowałbym nad większą spójnością w aranżacji :).


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - Stiopa - 7.11.2012

Jak sowa napisał, Twoje agresory lepiej brzmią... Cholera krótko mówiąc flaki z olejem, no ale wałek ma rok niby...
Pozdrawiam.


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - Peter O'ski - 7.11.2012

Troszkę pusto w intrze, troszkę za bardzo chaotycznie i za mało mocy w całości.
Początek breaka bardzo przyjemny, uspokajający. I wszystko sobie fajnie lata do 4:28, do wejścia tych ala stabsów - są jakieś takie nijakie i strasznie pusto latają w build upie.

Jak już wyżej wspomniano - taki średniaczek. Słyszałem lepsze utwory od Ciebie :)


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - Squarz Kamel - 7.11.2012

Dziękuję za szczere oceny :)


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - djpoter - 11.11.2012

Realnie to jest naprawde lipa, ale w porónaniu do innych twoich tracków, to jest naprawde o wiele lepsze. Podoba mi się to co napisał TREX i te screeny. Że ktoś ciebie gra nie znaczy że ten numer jest mistrzowski lub jest super. Ja miałem support Armina a tak i tak ludzie po mnie jechali bo mieli prawo, bo w numerze jest dużo niedociągnięć. Nie zasłaniaj sie supportami, to nie tłumaczy twojego braku umiejetności lub lekcewagi pewnych rzeczy przy produkcji utworu. Teraz problem nie leży tylko w twoich utworach, ale i w tobie. Jeżeli chcesz robić postępy powinieneś nauczyć się widzieć swoje błędy, ale tłumacząc sie argumentami któe maja mały zwiazek z pewnymi rzeczami nigdy nie zauważysz tych błędów. Są ludzie któzy zazdroszczą ale nie wmawiaj sobei że cos jest dobre bo ktos to grał, bo jest pełno świetnych numerów któych nikt nie gra i jakoś to nie oznacza że one są słabe.


RE: Squarz Kamel - Remember (Original ) - Martinios - 11.11.2012

technicznie dobrze... ale sam motyw mnie jakoś nie pociąga.