MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) (/temat-liquid-morgan-page-the-longest-road-sithani-remix)



Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - Sithani - 17.11.2012

Witam, chciałbym wam przedstawić mój nowy remix piosenki The Longest Road Morgan Page.
Mniej więcej pół roku temu rozpocząłem prace, ale wena mnie opuściła na długi czas, więc to porzuciłem. 2 tygodnie temu przypadkiem znalazłem ten projekt i postanowiłem go skończyć. Nie brzmi raczej tak, jak bym sobie tego życzył, ale tyle czasu już tego słucham, że chyba nie dałbym rady dopracować tego bardziej.
Generalnie robię bardziej "brudną" muzykę, ale wydaje mi się, że tutaj łagodność tego remixu jest na plus.




RE: Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - RaNi/Works - 17.11.2012

wokal ma zbyt wysokie czestotliwości... ale ogół jest ładny i przyjemny. Melo po 2:02 przydałbo by się bardziej urozmajcić.


RE: Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - pika - 17.11.2012

kurde fajnie sie zaczynało :D ale potem juz mi sie nie podoba:D a bez kitu do póki nie weszła perka myslalem ze numer mnie rozwali i bede fanem:D werbel mi sie wyjatkowo nie podoba, stopa ładnie daje. Pianino tez jest spoko . Nie znam oryginału wiec nie wiem ile wrzuciles w to pracy :D ale jak masz sam wokal to wez sie pdziel xD


RE: Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - Sithani - 17.11.2012

Hmm, no mogę Cię zapewnić, że ani trochę w żadnym stopniu nie przypomina oryginału :D
Co nie tak z perką?


RE: Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - artefakt - 17.11.2012

(17.11.2012, 16:11)pika napisał(a): kurde fajnie sie zaczynało :D

Zgadzam sie z toba : ) , najpierw wokal wkreca tak jak haty ktore pozniej sie pojawiaja i dalej niestety pojawia sie bit ktory psuje napiecie , nie ma kopa ktory powinien byc , tak wiec mysle ze powinienes zmienic perke , nie sluchalem twoich wczesniejszych kawalkow wiec nie wiem , moze lubisz taki chillout : P , ja raczej srednio wiec dla mnie to jest minus , co nie znaczy ze kawalek jest kiepski <niewiem>


RE: Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - Sithani - 17.11.2012

Zgodzę się z tym, że jest brak dynamiki :D
Jak mówiłem, przesłuchuję to od pół roku i straciłem do tego słuch i już rzygam tym kawałkiem szczerze :P
Znaczy, później w dropie było bardzo dużo rzeczy narąbanych, ale wolałem, by track był jak najłagodniejszy, więc zostało tak, jak jest.


RE: Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - Afterthought - 17.11.2012

Odsylam do Artykulow Igora z ZakamarkiAudio.pl
W drugiej polowie 2011 roku napisal on artykul "Jak Osiągnąć Głośny Master?" , jest podzielony na 6 czesci i na prawde polecam przeczytanie go.

Moim zdaniem miks jest nieco zamulony gdyz przewazaja niskie czestotliwosci.
Wokal jest pozbawiony 'miesa' przez co jest niepewny i zbyt delikatny, powinienen tez sprobowal de-essingu w celu pozbycia sie nadmiaru sybilantow ktore draznia i mecza sluch.


RE: Morgan Page - The Longest Road (Sithani Remix) - Sithani - 17.11.2012

Dzięki, wezmę pod uwagę :)