MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. (/temat-problemy-z-dorastaniem-dojrzewaniem)

Strony: 1 2


Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - The Timbrer - 22.11.2012

W tym wątku będziemy rozmawiać na temat dojrzewania. Możemy zadawać pytania a także opowiadać o swoich przezyciach. Zapraszam!


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Herman - 22.11.2012

byś zaczął :)


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - sowa - 22.11.2012

[Obrazek: widze-bedziesz-ruchal-kozy-pl-ffffff]



RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - The Timbrer - 22.11.2012

To byl specjalnie dedykowany watek dla Kay'a ale ze nikt nie chce zaczac to ja zaczne:
Czy jest cos ze mna nie tak gdy tuz przed WFem doznaje erekcji :? Musze czekac wtedy az mi "oklapnie" bo nie chce zeby wyszlo ze mi "stoi" w meskiej szatni...


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - RaNi/Works - 23.11.2012

Ja mam 17 lat... I jeszcze dziewczyny ni mam UUŁEEEE


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - K - 23.11.2012

Timbrer, to był Twój list w jednym z numerów Bravo? xD


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Herman - 23.11.2012




RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - sowa - 23.11.2012

emmm... najlepszy na okres dojrzewania jest czas... z czasem to minie


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Knifeman - 23.11.2012

BRAVO radzi:

spee - jakbys miał 40 i nie miał dziewczyny to wtedy byłby problem :D ew zrób sobie dobrze to ci przejdzie na chwilę XD
timber - wyobraź sobie magdę gesler nagą w polu kalafiorów


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - The Timbrer - 23.11.2012

@up dlaczego w polu kalafiorów? xD


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Knifeman - 23.11.2012

to już jak wolisz- ale postaraj się wyobrazić coś aseksualnego (obrzydliwego)


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - RaNi/Works - 23.11.2012

(23.11.2012, 14:02)Knifeman napisał(a): BRAVO radzi:

spee - jakbys miał 40 i nie miał dziewczyny to wtedy byłby problem :D ew zrób sobie dobrze to ci przejdzie na chwilę XD

4x dziennie... jestę wymagający


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - piral - 24.11.2012

LUDZIE! Mam wielki problem. Otóż moje włosy się na mnie obraziły i nie chcą się układać tak, jak ja chcę. Co teraz mam zrobić? :(

#ultra_hating


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - K - 24.11.2012

Umyj.


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Afterthought - 24.11.2012

(22.11.2012, 22:51)The Timbrer napisał(a): To byl specjalnie dedykowany watek dla Kay'a ale ze nikt nie chce zaczac to ja zaczne:
Czy jest cos ze mna nie tak gdy tuz przed WFem doznaje erekcji :? Musze czekac wtedy az mi "oklapnie" bo nie chce zeby wyszlo ze mi "stoi" w meskiej szatni...

Timbrer a powiedz mi co jest powodem doznania erekcji w meskiej szatni jak nie rozneglizowani kumple z klasy ?? dla mnie jest to dosc osobliwa sprawa :D Nie obraz sie za pytanie ale czy ciebie oni pociagaja ?? :D Nam mozesz powiedziec, tutaj sami swoi i nigdzie po za forum to nie wyjdzie xD


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Tranceangel - 24.11.2012

Mam taki problem, że jak sobie zwale, to nie mam weny w FLu... Co robić??? :((((((

Są na to jakieś maście, tabletki, a może jakieś zastrzyki dożylne? Mogą być nawet czopki... cokolwiek!!!! Byle były dostępne na Allegro czy coś, bo jak rodzicę się dowiedzą, że znowu kupowałem na targu w sobotę... zamknum mnie do piwnicy i bydum trzymać póki nie zrobie zajebistego apliftowego breakdownu do diskopolo...

hahahahahahahhahahah

Szczerze - Polew z założonego tematu. Myślałem że to tylko forum muzyczne... no cóż jacy userzy takie forum (bez obrazy).
Pozdrawiam.


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Afterthought - 24.11.2012

Sa mlodsi z problemami jak i starsi z doswiadczeniem, nie ma co sie namiewac. Przeciez to jest w offtopie a nie sama muzyka czlowiek zyje :D


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Tranceangel - 24.11.2012

(24.11.2012, 22:59)The Odd Boy napisał(a): Sa mlodsi z problemami jak i starsi z doswiadczeniem, nie ma co sie namiewac. Przeciez to jest w offtopie a nie sama muzyka czlowiek zyje :D

No ale ja nadal nie wiem czy szukać czopków, czy maści...


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Afterthought - 24.11.2012

Doradzam trzepac, siedzac po turecku a przy dochodzeniu scisnac waca, wtedy wena z ciebie nie ujdzie


RE: Problemy z dorastaniem/dojrzewaniem. - Tranceangel - 25.11.2012

(24.11.2012, 23:07)The Odd Boy napisał(a): Doradzam trzepac, siedzac po turecku a przy dochodzeniu scisnac waca, wtedy wena z ciebie nie ujdzie



Dobrze mistrzu, działa!

Powiedz mi, bo widzę że jesteś obeznany w temacie, jak walić żeby uzyskać efekt delay na ruchach dłoni, które walą wacka, tak aby jak delay zadziałał wtedy kiedy szczytuje, aby powtórne ruchy same się robiły przez jakąś minutę (zazwyczaj tyle trwa mój orgazm). Nie wiem czy to może coś pogrzebać przy pokrętle przy sutku, a może jest jakieś ukryte pokrętło w pępku? Ewentualnie w dupie...

Powiedz też zaraz czy potrzeba do delaya także ustawić PING PONG czy INVERT, a i czy też trzeba rozbijać go w panoramie, chociaż to mi się wydaję głupi pomysł, bo po co miałbym wacka wyginać na prawo i na lewo, albo do tyłu :P

Słyszałem, że Armin Van Buuren i paru innych znanych producentów tak robi, ale słyszałem też, że to było głównym powodem dla którego Armin dorobił się córki (chyba słyszałeś o tym niekontrolowanym delayu przez co zapłodnił swoją żonę), tak czy siak on chyba wyraźnie z tym przesadził, czego również bym nie chciał...
A David Guetta, ponoć przy tym wymyślił nazwę swojego show, więc zobacz jakie to ma działanie genialno-twórcze także wiesz.

Patrzałem na YT i nic nie znalazłem, nie wiem chyba nie robią do tego tutoriali jakie pokrętło służy do robienia delayu na walenie wacka, ale skoro wiedziałeś odpowiedź na poprzednie pytanie, to myśle że to będziesz wiedział.

Tak po za tym kompresje mam opanowaną na wacku, wiem że threshold nie powinien schodzić poniżej napletka, a gain nie powinien być powyżej ujścia cewki moczowej. Jakieś 50ms na attack i 25ms na release to chyba dobrze co nie? Gdzieś czytalem w jakimś tutorialu na portalu sponsorowanym przez producenta FL Studio - flstudio.redtube.com czy jakoś tak.

Proszę pomóż mi, o naprawdę ciężko jest mi dojrzeć w obliczu takich problemów :(