MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECH The Odd Boy - ID [preview] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECH The Odd Boy - ID [preview] (/temat-tech-the-odd-boy-id-preview)



The Odd Boy - ID [preview] - Afterthought - 23.11.2012



Troche materialu z mojej aktualnej autorskiej produkcji ;) Caly czas nad nia pracuje i jeszcze sto razy bede poprawial, nie ma jeszcze konkretnego mixu ani eq'ingu. Wszystko jest suche, wyciagniete z projektu na jednym kompresorze wiec nie patrzcie na jakosc. Chcialbym dowiedziec sie co sadzicie o klimacie, koncepcji ;]

^^ ENJOY ^^



RE: The Odd Boy - ID [preview] - RaNi/Works - 23.11.2012

Nie. Mi potrzebny full bo przy tym mam mieszane zdanie.


RE: The Odd Boy - ID [preview] - S.Strzesniewski - 23.11.2012

No tak... dość takie ciężkie, ale mogłoby być więcej mocy. Miks może zmienić ten utwór diametralnie, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: The Odd Boy - ID [preview] - piral - 23.11.2012

Kocham takie kawałki. Pracuj pracuj, bo szy chce miec fulla na dysku :D


RE: The Odd Boy - ID [preview] - cinekkk1 - 24.11.2012

Na początku fajne połączenie bassu z perką. Miks moim zdaniem jest trochę za twardy, przydałoby się więcej głębi z padów. Melodie nawet mogą być:)


RE: The Odd Boy - ID [preview] - sowa - 24.11.2012

brzydko pocięty ten preview... kiepsko się tego słucha... melodia mnie nie porwała zbytnio, brakuje od 2:00 czegoś... pusto tam jest jakieś pady moze na wyższych oktawach, trochę głębi żeby było masywniej... a tak to spoko traczek pewnie będzie


RE: The Odd Boy - ID [preview] - Afterthought - 24.11.2012

Gdybym chcial zeby sie przyjemnie sluchalo to bym zrobil wstepny mix i puscil calosc ktora mam, a chodzilo mi raczej o zachecenie ;) Tak czy inaczej to wstepna wersja i jeszcze troche sie zmieni zanim skoncze caly projekt :)


RE: The Odd Boy - ID [preview] - devil's infection - 26.11.2012

ciekawie się zapowiada choć przydałoby się więcej mocy i myślę że trochę fx'ów mógłbyś powstawiać zwłaszcza przy padach


RE: The Odd Boy - ID [preview] - C.o.b.r.a - 26.11.2012

Początek dobrze buja :) Ciekawy padzik :) Motyw główny też niczego sobie :) Czekam na wersje finalną :)
Track na duży + :)


RE: The Odd Boy - ID [preview] - SecretRank - 30.11.2012

Zrob wyraznego suba bo ten taki schowany, ale mimo to daje rade;)

Fajne demko.


RE: The Odd Boy - ID [preview] - Andrew Attano - 2.12.2012

ja poczekam na full ,ale zapowiada sie fajny walek juz ten lead mi sie bardzo podoba kurde :D :) pozdr


RE: The Odd Boy - ID [preview] - Afterthought - 11.01.2013

Z przykroscia musze was powiadomic ze niestety utwor nie bedzie dokonczony gdyz niedawno stracilem caly dysk z danymi... ALEE... Po permamentnym zje**niu sie kompjutera bylem zmuszony do kupna kolejnego, MOCNIEJSZEGO wiec za jakis czas bedzie sie dzialo, pozdrawiam ;P