MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. JNoise - Tottori (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. JNoise - Tottori (Original Mix) (/temat-progressive-jnoise-tottori-original-mix)



JNoise - Tottori (Original Mix) - JNoise - 25.11.2012

To jest moj ostatni projekt chciał bym byście się skupili na technicznej stronie tego walka ciekawią mnie wasze wskazówki i sugestie , jest dobrze ?? a może lipa i powinienem dać sobie spokój
czekam na opinie pozdro :)


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Motyl - 5.12.2012

z pewnoscia powinienes robic dalej bo fajne to jest gitara


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - devil's infection - 5.12.2012

jak dla mnie kick i bass do wymiany i ten pluck czy co to tam, przewija sie niepotrzebnie przez większą część produkcji


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Revnotes - 6.12.2012

Znam te drumy, brzmią bardzo fajnie, ale kick odstaje, no niestety to słychać.
Ogólnie papka niezła w miksie jest, chyba zabiłeś całą dynamikę i w tym tkwi problem.
Pomysł mi się nawet podoba i za to Cię pochwalę, a jak masz pomysł, to jest potencjał.
Przemyślałbym jeszcze raz aranżację, bo przejścia są na prawdę słabe.
Motyw buja, albo za buja, jeśli to pod szlifujesz., mi się podoba.


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Lucjano - 6.12.2012

gościu pogrzało cie ? dawać se spokój ? no co ty ? :) nie poddawaj się i kmiń dalej bo jak dla mnie to jest np. naprawdę ciekawy wałek - poprawiłbym kick, basik i jeden moment bardziej doszlifował (2: 38 - 3:07) - było by naprawdę gitara myślę ;)


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - 9lives - 7.12.2012

Z którego future house jest ten sampel? Nie mniej jednak dosc ciekawie wyszło ;]


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - JNoise - 8.12.2012

Future House vol .1 :) dzieki za komenty :) pozdro


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Mike Tunes - 8.12.2012

Mnie osobiście takie klimaty nie pociągają, ale jeśli chodzi o samą technikę (ekspertem nie jestem, wiem) to troszkę brakuje tu tego kopa. Kick za ostry, troche gryzie ucho.

Jednak jest okay. :)


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Audionectic - 19.12.2012

Bardzo "techniczny utworek" :) Fajnie brzmi.Sa momenty ze naprawde jest elegancko.Na twoim miejscu przemyslalbym aranż i zbudowal to z jakims planem :)
Pzdr


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Alan Kowalski1 - 20.12.2012

fajny progresywny kawałek,jedyne co mnie razi to ten bas co w chdozi od 1 minuty,on powinien byc bardziej deep, bo on am za bardzo smak saw'a i zle to na poczatek brzmi,pozniej bardzo fajnie rozwinołes bass i slychac bylo w nim ze jest to bass z sawem,dopracuj bo cos ciekawego sie dzieje :)


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Castiel - 30.12.2012

Traczke jest dobry wg mnie.Fajnie sie go słucha chociaż w momencie 3:24 nie pasuje mi zmiana klimatu i później kick też lekko odstaje od reszty.


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Alex fat - 1.01.2013

Uwielbiam takie nuty , wydawalo mi sie ze juz podobnej slyszalem , i to chyba od ciebie , perfekto !! :) Pozdrawiam


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - lucas k - 1.01.2013

ciekawy kawalek ...troszke dopiescic i bedzie superrr....wiecej melodii moze....pozdro


RE: JNoise - Tottori (Original mix) - Lubie To - 5.01.2013

4:10 najbardziej mi się nie podoba :) kurwa chujowo wyszło
ale tak po za tym fajny pomysł :)