MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Playerki z własną produkcją w profilu? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Playerki z własną produkcją w profilu? (/temat-playerki-z-wlasna-produkcja-w-profilu)



Playerki z własną produkcją w profilu? - V!D! - 8.12.2012

Witam i o pomysł pytam!!??:D

Dziś wpadłem na niezły pomysł który jeszcze bardziej uatrakcyjniłby nasze muzyczne forum.
Przedstawię to na żywym dzisiejszym moim przykładzie;)

Wrzuciłem nutke w jakimś tam dziale muzycznym, ktoś skomentował ten wałek i wszedłem na jego profil aby sie coś o tej osobie dowiedzieć. I to własnie wtedy wpadł mi do głowy ten pomysł: "...kurde, szkoda że nie ma na tym forum playerków z produkcją w profilach użytkowników"

Myślę że nie jestem pierwszym który na to wpadł...;>

W profilach można by zrobic miejsce właśnie na swoje najlepsze wałki tak do 3 utworów. Kto by chciał ten wkleiłby sobie link ze swoją twórczością i tyle;)
co Wy na to ?????



...a tak to dalej nie wiem jaką muzyke tworzy >empatkic< ...:D:D


RE: PLAYERKI Z WŁASNĄ PRODUKCJA W PROFILU?? - Castiel - 8.12.2012

Bardzo fajny pomysł :) Jestem jak najbardziej za.


RE: PLAYERKI Z WŁASNĄ PRODUKCJA W PROFILU?? - Mike Tunes - 8.12.2012

Dlaczego nie, ale możliwe, że to sporo roboty, a nie wszyscy będą z tego korzystać.


RE: PLAYERKI Z WŁASNĄ PRODUKCJA W PROFILU?? - RaNi/Works - 8.12.2012

A ja uważam też że to byłby dobry pomysł. Wystarczy zrobić miejsce na kod i tam dawać tak np na sc, zippy czy yt i jak wyżej max 3 pozycje.
Oby administracja nie była sceptyczna.


RE: Playerki z własną produkcją w profilu? - RaNi/Works - 8.12.2012

Tak ale jak widać nie każdy ma w podpisie link do swojego sc. A szukanie na sc to już więcej kliknięć :)


RE: Playerki z własną produkcją w profilu? - Herman - 8.12.2012

nie miałbym nic przeciwko jako dodatkowy przywilej dla rangi member :P


RE: Playerki z własną produkcją w profilu? - sowa - 8.12.2012

nie jestem za ani przeciw aby ranga member coś takiego miała... zawsze to jakieś urozmaicenie, można wrzucić swoje 3 najlepsze tracki czy 1 i zawsze będzie podgląd na to jaki poziom reprezentuje producaa :) ale jeżeli tego nie będzie to jakoś nie zapłaczę za tym pomysłem :)


RE: Playerki z własną produkcją w profilu? - Herman - 8.12.2012

noo dokładnie jak mówisz sowa, ale skłaniałbym sie ku temu, bo jednak to użytkownicy stanowią forum i jest ono dla nich ;)


RE: Playerki z własną produkcją w profilu? - V!D! - 8.12.2012

Kay@ wybacz nie wiedziałem że tak nie lubisz;P;P masz racje co do tego że takie klikniecie nic nie kosztuje...ale to usprawni na pewno w jakiś sposób działania na forum...myślę że mało osób to przeczyta oprócz adm zielonych, nieb i kilku przypadkowych osób wiec oni nie zdecydują za Was...


hmm no w sumie dla tej niebieskiej rangi panowie moglibyście się zgodzić;>;>

...kto pyta nie błądzi...;}


RE: Playerki z własną produkcją w profilu? - xplasm - 11.12.2012

wydaje mi się to dziwnym pomysłem, jak mozna tak zrobic jak teraz zrobiłem, no ale ch.j z tym admin juz zadbał żeby nie było widac :P


RE: Playerki z własną produkcją w profilu? - Yes I Am - 11.12.2012

Ja jestem zdecydowanie przeciw. Sprawiłoby to, że strona stałaby się mocno obciążona i korzystanie z mobilnych urządzeń byłoby utrudnione.
Tam ktoś pisał, co jeśli ktoś nie ma w opisie linku do profilu na SC? Jeśli nie ma linku do profilu a wstawi playerek to taka osoba jest dla mnie kompletnym debilem.