MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA DrooM - Hell In Heaven - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA DrooM - Hell In Heaven (/temat-electronica-droom-hell-in-heaven)



DrooM - Hell In Heaven - droom - 8.12.2012

Nowy utwor sie porobil, jakos tak psystep'owo chyba wyjszlo :P
Zapraszam do sluchania i komentowania !

Pozdrawiam
DrooM'sky


RE: Hell In Heaven - Stiopa - 8.12.2012

Jak na sc, basior i perka extra, jak zwykle mroczny klimat. Niezłe elementy dubstepowe. Ciary szły w niektórych momentach.
Pozdrawiam.


RE: DrooM - Hell In Heaven - Quantum Spark - 8.12.2012

Ładnie technicznie poskładane ale dla mnie ginie w morzu przeciętności.
Dla mnie to puste dźwięki jeden za drugim które nie tworzą żadnej historii.
Nudny i długi.
Brak spójnego przewodniego motywu z którym można by go skojarzyć.
Dobrze pasowałby pod menusy w jakiejś grze ze względu na swoją neutralność i brak ciekawych elementów które mogły by rozpraszać.


RE: DrooM - Hell In Heaven - droom - 8.12.2012

... a zeby stworzyc historie muzyczna, jak mi nadmieniles kolego, trza chyba byc alfa i omega, patrzac na ten natlok muzy elektronicznej :D
Jest tego multum, trzeba naprawde miec leb, a zeby wykrecic cosik oryginalnego, nie mniej jedak zgadzam sie z Toba, moj twor to przcietniak, taki jak zreszta ja :)
PzDr
DrooM


RE: DrooM - Hell In Heaven - kubek12 - 9.12.2012

mistrz


RE: DrooM - Hell In Heaven - RaNi/Works - 9.12.2012

No! Mocne łubu. Dobry aranż miks praktycznie bezbłędny. Bardzo dobry utwór.


RE: DrooM - Hell In Heaven - ryziontron@op.pl - 12.12.2012

ooo stary, podgłaszam to na maxa! Jaram się opór. Zajebisty klimat i dobra melodyja, nastraja bardzo...oby więcej takich.


RE: DrooM - Hell In Heaven - shadowfinder - 17.12.2012

no wiadomo że psy i ciężkie klimaty - przecież to droom :-))

świetnie wchodzi perka na początku, podoba mi się bardzo ten fx wiertarki, w odpowiednim momencie zaczynasz dodawać coś nowego (coś w stylu dulcimer jako lead) i niedługo potem zaczyna się schiza...faktycznie, lekki klimat dubstepu. Jedyna uwaga krytyczna: trwa za długo przy stosunkowo małej zmianie klimatu i dźwięków. Jeśli by trwało tak ok 3 min, to spoko


RE: DrooM - Hell In Heaven - Critical - 17.12.2012

Jak najbardziej w moim guście. Perka wali niemiłosiernie w ucho co bardzo nakręca numer. Owszem ciekawego zbyt nic nie ma, ale z pewnością jest tu coś czego dawno nie było. Bardzo dobrym pomysłem byłoby wmontowanie tego utworu do jakiejś gry FPP bądź takiego mrocznego filmiku na YT. Bardzo fajne.
Pozdrawiam Critical


RE: DrooM - Hell In Heaven - hipotensja - 19.12.2012

Jest neutralnie, bez charakterystycznych i rozpraszających elementów, ale to właśnie jest to, bo pozwala się wkręcić i wpaść w zadymę. Czy w zadumę, jak kto woli :P
Doskwiera mi jednak perkusja, bo mógłbyś ją nieco urozmaicić.
Ogólnie numer kosa, ściągnę sobie z przyjemnością :)