MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Kamy - Arctic (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Kamy - Arctic (Original Mix) (/temat-uplifting-kamy-arctic-original-mix)



Kamy - Arctic (Original Mix) - Airva7 - 18.12.2012

Siema, dawno chyba nic z mojej strony ukończonego nie wstawiałem, postanowiłem to zmienić i prezentuje moje najnowsze dziecko^ :D Miłego słuchania mam nadzieje ;)

Z kawałka jestem zadowolony, a jak Wy to widzicie ?



*Artysta: Kamy
*Tytuł: Arctic
*Czas: 9.05
*Gatunek: Uplifting Trance


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - michal_h87 - 18.12.2012

lol genialne od 4 minuty jest mega dobrze jak pozwolisz zajme sie intro oki :P!?


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - Airva7 - 18.12.2012

Chcesz mi intro przerobić czy o co innego chodzi ? Rozwiń to jakoś bardziej, i dzięki.


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - michal_h87 - 18.12.2012

Nie. Zrobic intro mix :)


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - Afterthought - 19.12.2012

Mi tutaj nie pasuje clap, dal bym jakis z dlugim 'wydechem' lepiej by weszlo :) Nutka dosc rozni sie od reszty typowych upliftow, nie jest pospolita i za to wielkie gratulacje ode mnie ;P Jednak jakos dziwnie mi pasuje break pod poczatek, jakos nie pasuje jedno do drugiego moim zdaniem ;> Z poczatku jest taki 'twardy' klimat, potem jesli dosc slodkawo i mam dziwne odczucia wzgledem tego :P Drop jest bardzo przystepny, powiem nawet ze mi sie spodobal ^^ Ogolnie nutka na plus, mix ladnie zrobiony, calosc dobrej jakosci, jestem na TAK :D Pozdrawiam ;]


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - cinekkk1 - 20.12.2012

Clap moim zdaniem trochę za krótki jak na uplifting. Fajne przejście do motywu głównego. W miksie przydałoby się nieco więcej głębi z padów.


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - SecretRank - 20.12.2012

Clap jest tragiczny, stopa zbyt miekka i brakuje zdecydowanie dynamiki w tym utworze, aby po kazdym przejsciu czuc bylo moc.


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - RaNi/Works - 20.12.2012

Trochę mdło... Jak wyżej secretrak powiedział.
Lipne kick i clap, brak w nich mocy. Melo fajne i szkoda by się marnowało.


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - Stiopa - 21.12.2012

No, ale trochę kwasikiem zawiało, Kamy się rozbujał, ale zapomniał, że uplifty robi stąd trochę zamieszania haha. Zgodzę się z przedmówcami odnośnie clapka i stopy :D nie pasują za to reszta jak najbardziej godna uwagi.
Pozdrawiam.


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - Airva7 - 21.12.2012

Dziękuje za rady, chciałbym tak wszystko opanować już ;D ale nic na sile, z kolejnym kawałkiem postaram sie juz nie zrobic takiego błędu ;D

pozdrawiam


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - sowa - 22.12.2012

intro spoczko... kick i clap hihi... fajne te perkowe stuffy w tle z delayem... ładny początek breaka... pianinko przyjemne... momentami za dużo szumu... main part fajny chociaż bassline chyba ciut za głośno w stosunku do reszty... u mnie przy większym volume brzmi to dosc nieciekawie... melodia i aranżacja na plus... przyjemny lajtowy klimacik ;]


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - T-Sted - 22.12.2012

Co do kicka to tak jak przedmówcy, trochę za miękki. Ale bas od razu bardzo przypadł mi do gustu mimo że jest dość jak to ujmę twardy (być może podbiera trochę dynamiki). Najbardziej spodobał mi się break, fajnie to sobie wszystko płynie. Melodia ładna, co tu dużo mówić dobry kawałek :). Pozdrawiam.


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - Proto - 25.12.2012

O kurde ... moje klimaty zdecydowanie ...
Poczatek bardzo fajny. Break .. hmmm mógłby byc lepszy. No i koncowka ... fajnie plynie. Very good. Troche technicznie podciagnac i faktycznie clap taki wyrazniejszy bylby lepszy.
Ale generalnie bardzo fajnie :)
Pozdro


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - matt_bodkin - 16.01.2013

Kamy spokojnie wszystko opanujesz w swoim czasie :P jesteś na świetnej drodze do tego, bo produkcja bardzo dobra... clap jednak trochę za krótki... ale mimo to wrażenia pozytywne :) ładny break i melo :P


RE: Kamy - Arctic (Original Mix) - Matt'de Loure - 17.01.2013

Kurde no kawałek super się słucha, przyjemny jest, kick bym zmienił, clapa jak koledzy wyżej pisali :) Mix podciągnoł, troszkę jest tu co nieco zamazane ale nie ukrywam ze zajebiście się słucha :D Produkcja bardzo na plus !! :D
Pozdro

Ervin K