MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Sowa - Refreshment (Preview) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Sowa - Refreshment (Preview) (/temat-trance-sowa-refreshment-preview)



Sowa - Refreshment (Preview) - sowa - 19.12.2012

Preview... kawałeczek jeszcze do masteringu pójdzie.

Release date: 08/03/13
Label: Wall 2 Wall Records
<pojawiasieiznika>



RE: Sowa - Refreshment (Preview) - Herman - 19.12.2012

skąd ja to znam <gwizdze> Swietny track, tylko ta twarda stopa.... ahh haczy o najwyższy poziom jak dla mnie


RE: Sowa - Refreshment (Preview) - FL FAN - 19.12.2012

Bardzo ładnie, energicznie i stylowo. Elektronika magnetycznie przyciąga i hipnotyzuje rozbudowanymi przejściami, super "ciepłe" pady. Jestem pod wrażeniem. Ciekawie zaaranżowane brzmienia, wybija się urokliwa i ujmująca melodia. Chętnie usłyszę więcej !

Gratuluję pomysłu!



RE: Sowa - Refreshment (Preview) - Afterthought - 19.12.2012

HAA!! Ja juz nic nie mowie :P Dawaj fulla zmasteruje ci go i wydawaj ^^

BTW powinno byc 'Sowa & The Odd Boy' ale tym razem ci daruje xD


RE: Sowa - Refreshment (Preview) - RaNi/Works - 19.12.2012

No porządny kawałek milordzie... Kick, pady oraz przejścia mi cholernie przypadły do gustu. Co do spraw technicznych to brak uwag.


RE: Sowa - Refreshment (Preview) - SecretRank - 19.12.2012

Nie słychać profesjonalnego brzmienia, dźwięki nie są masywne, brakuje tutaj dobrej panoramy.

Widzę, że Pan Sowa mając status admina przestał oceniać w dziale trance :)


RE: Sowa - Refreshment (Preview) - Peter O'ski - 19.12.2012

Stopa jest trochę za twarda. Miks nie jest zły, ale momentami wydaje się być masywny.

Motyw, chodzi mi tutaj o chordy - jakbym już gdzieś ich część słyszał. Poza tym, po poście Odd Boya widzę, że jechałeś z jego midasów :D Oj sowa, sowa, uzależniony jesteś od gotowców ;P

Tak czy siak, całość podoba mi się i muszę powiedzieć, że coraz lepiej Ci idzie. Życzę dalszych sukcesów :)


RE: Sowa - Refreshment (Preview) - sowa - 19.12.2012

(19.12.2012, 18:29)SecretRank napisał(a): Nie słychać profesjonalnego brzmienia, dźwięki nie są masywne, brakuje tutaj dobrej panoramy.

Widzę, że Pan Sowa mając status admina przestał oceniać w dziale trance :)

Brak czasu, dlatego mało oceniam :)

(19.12.2012, 21:25)Delta 4 napisał(a): Stopa jest trochę za twarda. Miks nie jest zły, ale momentami wydaje się być masywny.

Motyw, chodzi mi tutaj o chordy - jakbym już gdzieś ich część słyszał. Poza tym, po poście Odd Boya widzę, że jechałeś z jego midasów :D Oj sowa, sowa, uzależniony jesteś od gotowców ;P

Tak czy siak, całość podoba mi się i muszę powiedzieć, że coraz lepiej Ci idzie. Życzę dalszych sukcesów :)

Alke tylko chordsy xD reszta moja!! z resztą to ostatni taki kawałek już mam patent na niezłe melodyje więc następne będzie w 100000000000% moje :D


RE: Sowa - Refreshment (Preview) - cinekkk1 - 20.12.2012

Miks mógłby być bardziej szeroki, na pewno jest jeszcze miejsce w panoramie na reverby, delaye, paningi. Przejścia bardzo fajne. Clap/snare torchę bez mocy, przydałoby sięmu dolayerować jedną warstwę. Miks mógłby być lepszy, wyraźniejszy, gdyby był nieco inny dobór dźwięków, chordsy i lead/piszczałka są barwą do siebie za bardzo podobne.


RE: Sowa - Refreshment (Preview) - Airva7 - 20.12.2012

No Sowa jest fajnie miło się słucha, idziesz w dobrą stronę, podoba mi się to... :D
Jedynie co mi tu nie podeszło to tak wąsko idzie, nie ma takiej głębi, wiem wiem u mnie tez nie za dobrze z tym ale wszystko można ogarnąć na spokojnie tak wiec powodzenia w dalszych działaniach.