MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) (/temat-uplifting-dave-deen-journeyman-andy-elliass-bootleg--5855)



Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Andy Elliass - 27.12.2012

Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg)




Darmowy utwór za 1000 fanów na moim fb ! :)


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Afterthought - 27.12.2012

Gdyby bylo sie do czego przyczepic to bym to zrobil ale niestety nie za bardzo jest wiec odpuszcze :P
Gdybym cie lubial to bym ci poslodzil ale niestety tego rowniez nie zaznasz ;]
Dobra robota, pozdrawiam ;)

edit:
A JEDNAK !! Drop wchodzi jak z dupy xD No ale co ja bym chcial jako darmowke ^^


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Castiel - 28.12.2012

Bardzo przyjemny bootleg .Fajnie się go słucha .Odemnie za projekt masz plusa :)


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - sowa - 28.12.2012

fx w 1:19 straszny :) do wywalenia :) ładny traczek, ma co mieć musi, technicznie dobrze, słucha sie dobrze :) good job :)


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - cinekkk1 - 28.12.2012

0:56 piano trochę za mało masywne, brak mu ciężkości, może dolayerowanie drugiej warstwy by wzmocniło barwę. Sam motyw i melodia całkiem spoko, przejścia też przemyślane i fajne.


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - T-Sted - 28.12.2012

W intro niewiele się dzieje, jakoś niezbyt mocno tam mnie wkręciło, pianino jak to wspomniał Jedmar za mało masywne - może jakiś delay lub faktycznie dolayerowanie warstwy zmieniłoby co nieco, przejście z 1:18 też tak średnio pasuje do całości. Break za to bardzo przyjemny, melodia dobra. Kick, bas, perkusja - wszystko na swoim miejscu. Ogólnie dobry kawałek do posłuchania, ale jak dla mnie trochę mało głębi. Pozdrawiam.


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Peter O'ski - 29.12.2012

Fajny, masywny kick, dobra perkusja i szorstki mid :)

FX w 1:19 nie pasuje jak dla mnie, za bardzo taki "klaunowaty' :D Break bardzo ładny, klimatyczny. Drop energiczny, ładnie wszystko gra ;) Jedynie co mi nie pasuje w build upie to ten reverse kick - uciąłbym mu końcówkę, żeby tak nie pstrykał :)

Ogólnie bardzo dobry kawałek, melodia przyjemna - oby tak dalej Andy :)


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Proto - 29.12.2012

Swietny numer. Swietna linia basowa, Swietny break, generalnie swietnie :)

Pozdrawiam


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Andy Elliass - 29.12.2012

(29.12.2012, 14:31)Delta 4 napisał(a): Fajny, masywny kick, dobra perkusja i szorstki mid :)

FX w 1:19 nie pasuje jak dla mnie, za bardzo taki "klaunowaty' :D Break bardzo ładny, klimatyczny. Drop energiczny, ładnie wszystko gra ;) Jedynie co mi nie pasuje w build upie to ten reverse kick - uciąłbym mu końcówkę, żeby tak nie pstrykał :)

Ogólnie bardzo dobry kawałek, melodia przyjemna - oby tak dalej Andy :)


Ogólnie przyznam ci że byłem pewien że nie skończę tego kawałka , wszystko tak na ostatnią chwile nawet mi się nic poprawiać w nim nie chciało , a ten fx to taki wybryk , chciałem coś innego w tym intrze zrobić ale średnio to wyszło :D :D :D Zacząłem to około pare miesięcy temu i ledwie co teraz skończyłem bo nie miałem siły się za to zabierać :P


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Blue Horizon - 3.01.2013

Elliass Srelliass ! :D jak już CI chyba mówiłem to tylko intro dziwne jakby z innego kawałka :D reszta git majonez violinHeart


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - RaNi/Works - 3.01.2013

Ten efek z 1:19 jest do dupy. Musi zniknąć.
Intro jak wyżej troszkę nie pasuje.
Szkoda że go nie poprawisz.
Taki wyciągnięty ten kawałek. Na siłę robiłeś go :d


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - Andy Elliass - 5.01.2013

(3.01.2013, 21:14)Graf Spee napisał(a): Ten efek z 1:19 jest do dupy. Musi zniknąć.
Intro jak wyżej troszkę nie pasuje.
Szkoda że go nie poprawisz.
Taki wyciągnięty ten kawałek. Na siłę robiłeś go :d

A czemu ma zniknąć??? Czy to coś złego jak ktoś chce spróbować trochę inności , wieczność nie będę robił tego samego co każdy :) A to był taki eksperyment , zawsze warto próbować robić trochę inaczej niż każdy a reszta to już wiadomo ;)


RE: Dave Deen - Journeyman (Andy Elliass Bootleg) - RaNi/Works - 5.01.2013

Nie no ja tu cię nie zamieżam przedżeźniać. Eksperyment eksperymentem w jednej chwili można wszystko spartolić. Ten dźwięk poprostu mnie się nie przyjmuje, nie niszczy całego kawałka (bez przesady). To tylko moja uwaga co z tym zrobić. Ale szkoda go tak pozostawiać w odchłań dysku twardego.