MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Piral - Because You Lie - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Piral - Because You Lie (/temat-ambient-piral-because-you-lie--5860)



Piral - Because You Lie - piral - 28.12.2012

Poprawione kilka rzeczy + kilka zmian w aranżacji (efekty). :)



RE: Piral - Because You Lie - Castiel - 28.12.2012

Bardzo fajny ambient ci wyszedł.Świetny klimat jest utrzymany przez cały utwór.Projekt jak najbardziej na plus.Chętnie bym sobie pobrał Piral jak by mozna było :P


RE: Piral - Because You Lie - piral - 28.12.2012

Musisz poczekać na EPkę / album. ;)


RE: Piral - Because You Lie - Yes I Am - 28.12.2012

Skrzypki źle zmiksowane a bit too much środek i za głośno. A są też takie partie smyczków co też mają za dużo sjupa high.
Reszta całkiem przyjemna, w sumie fajne wypełniacze co po niektóre.


RE: Piral - Because You Lie - piral - 28.12.2012

128kbps + kompresja SC = niby zły miks... :( Sorry, ale wydaje mi się, że miksie to akurat jest wszystko ok.


RE: Piral - Because You Lie - Yes I Am - 28.12.2012

Piszę tak jak słyszę... Nie wiem dlaczego każdy tak zgania wszystko na kompresję SC... Ja spotkałem się jedynie, z lekką deformacją na niskich częstotliwościach... Nie mniej jednak to i tak najlepszy playerek znany mej osobie.
Nie ma downloadu więc nie mogę powiedzieć inaczej niż poprzez player...


RE: Piral - Because You Lie - piral - 28.12.2012

Tak, tak. Ja też uważam, że SoundCloud jest najlepszy. Nic innego lepszego nie znalazłem. Niestety mimo to kompresja SC niszczy mi dolne pasma (bardzo często), a też nierzadko wyższe. Nie to, że narzekam, bo sam wrzucam teraz rendery w jakości nie większej niż 128kbps. Chciałem obronić mój miks, bo zły nie jest - tak myślę. :)


RE: Piral - Because You Lie - Stiopa - 2.01.2013

Pełen spokój, pełen relax, super. Ja też często narzekam na sc :P
Pozdrawiam.


RE: Piral - Because You Lie - shadowfinder - 2.01.2013

podobna mi sie smutny nastroj z poczatku, pasuje do mojego dzisiejszego nastroju...zgadzam sie ze nieraz smyczki o ciut za glosno. Oprocz tego nie widze zadnych problemow z miksem, bardzo fajne fx dodane pomiedzy smyczkami...ogolnie super klimatyczne


RE: Piral - Because You Lie - ldsix - 13.01.2013

Druga część nasuwa mi od razu skojarzenia z Burialem. Za mało rozbudowane i krótkie aby się tym nacieszyć, czekam na całość.


RE: Piral - Because You Lie - piral - 13.01.2013

Full ma 5:32 ;)


RE: Piral - Because You Lie - robert prime - 13.01.2013

podoba mi się, skąd masz tą perkę ala burialową ? tak jak wyżej napisali świetny klimat,kurcze dzięki tobie mam pomysł na nowy kawałek ;D pozdro


RE: Piral - Because You Lie - piral - 13.01.2013

Różne sample. Sampel werbla wykonałem za pomocą tekstury z ogniem, która miała dużo "klików". Później trochę efektów.


Btw. chciałbym przenieść temat do działu dubstep. Po aktualizacji dema na SoundCloudzie to już nie jest ambient, ale 2-step zmieszany z ambientowymi dźwiękami. ;)


RE: Piral - Because You Lie - Simonus - 13.01.2013

Bardzo fajny kawałek szkoda, że się tak urywa tylko to mi przeszkadza, bo chce wiecej :D