MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL FAN - Trance Dimension - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: FL FAN - Trance Dimension (/temat-fl-fan-trance-dimension)



FL FAN - Trance Dimension - FL FAN - 31.12.2012

Hej !

Nie wiem czy tak prostym utworkiem jest sens zabierać Wasz czas i czy warto się tym dzielić.
Jednak ma to pewien pozytywny klimat myślę więc na koniec roku w sam raz.



Piękne dzięki i życzę miłego słuchania !


RE: FL FAN - Trance Dimension - Castiel - 31.12.2012

W tym momencie 1:54 jest za krótkie przejście i pady jakby troszke fałszowały.Wyszedł Tobie fajny oldschoolowy trance.Lubie takie klimaty. :)


RE: FL FAN - Trance Dimension - FL FAN - 31.12.2012

...a dziękuję....możliwe, że coś tam zafałszowało, nie wiedziałem jakie dźwięki dobrać, a raczej jak wymodulować i sam się tak zastanawiałem nad tym jakie klawisze tam powinny być czy tonacja. W każdym razie coś nie szło i zostawiłem aby nie zepsuć bardziej.

Dzięki raz jeszcze!
Pozdrawiam Serdecznie !


RE: FL FAN - Trance Dimension - Afterthought - 31.12.2012

Nutka trosze bez wyrazu, brak mocy, nie podoba mi sie bass ale reszta dzwiekow dobrze dobrana, powinienes troszke bardziej pobawic sie z filtrami. Faktycznie jest falsz przez sekunde i to nie zbyt fajne :P Moglo byc z tego cos lepszego ale nie jest zle, pozdrawiam ;]


RE: FL FAN - Trance Dimension - Tenal Lamin - 1.01.2013

no tak troche bez wyrazu jak kolega wyzej napisał ale licza sie checi :)) Pozdrawiam i zycze owocnych sukcesow


RE: FL FAN - Trance Dimension - RaNi/Works - 1.01.2013

Szkoda. Tak trochę mdławy kawałek. Trochę przygnębia. Ten fałsz na przejściu jest czymś prześladującym. Ogólnie nie jest dobrze, ale katastrofy jeszcze nie ma. Wystarczy poprawić melo na bardziej pogodniejsze, poprawić wtedy miks, dodać przy okazji coś jeszcze.


RE: FL FAN - Trance Dimension - FL FAN - 2.01.2013

Chciałem wypróbować taką wtyczkę jedną ale to chyba nie moje klimaty.


RE: FL FAN - Trance Dimension - AleyOshay - 15.01.2013

kompletny rak mocy, tak kick słabiutki... ogólnie troche nuda niby coś wchodzi ale tego nie czuć w ogóle ;)


RE: FL FAN - Trance Dimension - Afterthought - 15.01.2013

Ja proponowal bym ci sprobowac zremixowac cos co jest bardziej aktualne bo to co ty robisz to malo komu podejdzie, nawet jesli bedzie to dobrze wykonane to nasze mlodsze pokolenie tego nie zrozumie bo ty jestes od nas nieco starszy i w twojej duszy gra nieco starsza muzyka, jesli chcesz do nas trafic musisz uaktualnic swoj gust muzyczny i styl, poexperymentuj a beda z ciebie ludzie :D Pozdrawiam


RE: FL FAN - Trance Dimension - Matt'de Loure - 17.01.2013

ogólnie źle nie jest, ale nie lubię takiego stylu, szczerze to mnie to tylko przynudzało :/ praktycznie jedno i to samo grało plus te fałsze :/ mnie nie porywa :/
czekam na kolejne produkcje :)
pozdrawiam

Ervin K


RE: FL FAN - Trance Dimension - Alex fat - 18.01.2013

Calkiem niezle :) , trochę stopa za cicho i brak wyraźnej perki , reszta dosyć przyjemna. :) Pozdrawiam


RE: FL FAN - Trance Dimension - Stiopa - 25.01.2013

Cholera FL FAN, naprawdę to nie Twoje klimaty. Ogólnie mówiąc, powtórzę przedmówców, brak mocy, nuda i fałsz.
Pozdrawiam.


RE: FL FAN - Trance Dimension - FL FAN - 25.01.2013

Nie kopcie leżącego, zresztą przyznam się, (a co mi tam) pijany byłem przy nagrywaniu tego szajsu.
Wyjebane już z sc, to i kilka innych bzdur, bo nie było sensu tego nawet komentować na forum.

Chciałem znów potworzyć w swoim stylu 80's ostatnio i coś poszło nawet w innym kierunku niż totalnej porażki, powstały niedawno nowe projekty ale mimo wszystko nie brzmi to tak dobrze jak moje kawałki z tamtych lat i musze chyba rzucić muzykę naprawdę, bo wpędza mnie to tylko w depresje. Dopadł mnie kryzys.... i pojebanie...


RE: FL FAN - Trance Dimension - Peter O'ski - 25.01.2013

W prawdzie, mimo że skasowałeś kawałek akurat po przesłuchaniu, to;
Nie ma tragedii. Postaraj się coś zrobić z kickiem, bo jest strasznie płaski. Więcej energii w niego włóż :) Motyw jest przyjemny, taki spokojny, stonowany. Szkoda tych fałszy, bo niestety trochę zaburzają całokształt.

Nie ma jeszcze tragedii, poćwiczyłbyś trochę i byliby z Ciebie ludzie! :)

(25.01.2013, 12:39)FL FAN napisał(a): Nie kopcie leżącego, zresztą przyznam się, (a co mi tam) pijany byłem przy nagrywaniu tego szajsu. Wiem, że mam problem !

Nastawiłem się na kawałki w stylu 80's teraz i coś poszło nawet w innym kierunku niż totalnej porażki ale ich nie wstawiam bo i tak nikogo to "nie weźmie". Musze chyba rzucić muzykę naprawdę, albo picie...sam już nie wiem co mam zrobić aby się jakoś przełamać i przystosować do życia w pełnym tego słowa znaczeniu. Dopadł mnie kryzys.... i pojebanie...nie będę nikomu zawracał głowy więcej ...sam się z tym uporam....mam nadzieję... w sposób pozytywny.....chyba...

Rzuć picie. To nie pomaga w produkcji, na pewno. Wiem, że dorosły z Ciebie gość, więc nie mazgai się nam tutaj ;P Jeżeli na prawdę kochasz muzykę, to niestety (albo właśnie stety) za jakiś czas zauważysz, że tak łatwo nie da się od niej odejść ;)

Każdy ma mniejsze i większe kryzysy muzyczne od czasu do czasu, więc nie ma czym się martwić, to normalne. Może zrób sobie małą przerwę i wróć do produkcji np. za tydzień?


RE: FL FAN - Trance Dimension - FL FAN - 25.01.2013

Dzięki, dzięki....za miłe słowo jednak nie ma sensu wchodzić w nie swój styl muzyczny. Raczej nie będęsięw tym kierunku "rozwijał". Trance to nie dla mnie.... zresztą utwór na koniec roku po paru mocnych piwach robiony, szajs - wiem. Zapomnijmy o sprawie.

Stare brzmienia przylgnęły już do mnie i mam je już we krwi. Jednak musze rzucić i picie i muzykę, bo jedno wpędza mnie w wisielczy nastrój, a drugie w depresje jakąś ambicjonalno-obsesyjną. Nie idzie mi jak kiedyś i to mnie dobija. Jestem wrakiem.


RE: FL FAN - Trance Dimension - Afterthought - 25.01.2013

Powinienes poszerzyc swoje horyzonty, to na prawde dobrze robi a nic na tym nie stracisz ;) Byc moze zyskasz we wlasnych oczach i akurat moze cos nam sie spodoba ^^


RE: FL FAN - Trance Dimension - FL FAN - 25.01.2013

Delta i Helsveal

To prawda z pewnością macie rację ale ... jestem rozbity ostatnio jak nigdy, złe emocje opanowały moją psychikę, strach jakiś przed niewiadomym, przed śmiercią nawet...serce mnie boli i dziwnie się zachowuje (arytmia jakaś mnie nawet już dopadła od roku i wraca coraz silniejsza co kilka miesięcy taki stan) kiedyś topiłem wątrobę w wódzie ale zrobiłem się przez to jeszcze gorszy w swoich oczach, uznałem, że nic się już nie zmieni, że zawsze będzie tak samo. Chciałem się zapić na śmierć.

Tutaj ciągle ktoś pociesza mnie "tego kwiatu jest pół światu" ... ale co jeśli ja nie jestem człowiekiem typu "nie ta, to inna"
Nie tak byłem wychowany żeby skakać z kwiatka na kwiatek albo oszukiwać własną rodzinę. Popadłem w jakąś frustrację już kompletnie, żyje z nadzieją raz na śmierć, raz na nową-starą miłość z osobą którą bardzo kochałem jakby nie było dawno temu - co poniekąd też (poza moimi zasadami) blokuje mi otwarcie się na inny związek. Także ściana. Może zbyt mocno to rozmyślam, może już naprawdę nie jestem sobą....

Włączyłem sobie Hity 80's i to mnie trzyma, przy wspomnieniach tych barwnych i pięknych myślach...
Szkoda, że nie może być jak kiedyś, jednak coś się nie zmieniło, bo jak już wielokrotnie pisałem przynajmniej jestem dumny z siebie z tego powodu, że zawsze postępowałem zgodnie ze swoimi zasadami moralnymi, pod tym względem nie zmieniłem się nigdy.


RE: FL FAN - Trance Dimension - Afterthought - 25.01.2013

Szczerze wspolczuje tobie i wiem ja to jest bo sam jestem romantykiem i latwo sie przywiazuje do kobiet, wiem ze trudno sie po takim czyms pozbierac a tymbardziej jesli to wraca to juz totalna kicha ale to nie jest powod zeby sie tym zadreczac. Powinienes sam dla siebie zrobic cos co polepszy twoj stan psychiczny. Jesli chcesz mozemy pogadac na priv, jestem (tak sadze) dobrym rozmowca a wiem ze rozmowa z nieznajomymi najlepiej pomaga..

Co do kwesti muzyki to nic straconego, tworzyc mozna niezaleznie od samopoczucia a pod wplywem intensywnych doznan, przezyc, czy chocby w tym przypadku wspomnien, mozna stworzyc cos bardzo urokliwego, pieknego a rzeklbym nawet intymnego tak wiec nie tlum w sobie emocji i wyraz siebie za pomoca muzyki bo wiem ze potrafisz !!