MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Przedsmak nowej Dido - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Przedsmak nowej Dido (/temat-przedsmak-nowej-dido)



Przedsmak nowej Dido - FL FAN - 5.01.2013

Brytyjska artystka prezentuje w internecie numer, który zapowiada jej najnowszy album. Premiera zapowiedziana jest na pierwszy kwartał tego roku.


[Obrazek: 200_150_indeks-5.jpg]

Dido, znana z takich nagrań jak "Don't Leave Home", "Life For Rent" czy "Sand In My Shoes" powraca z nowym materiałem.
Album "The Girl Who Got Away" trafi do sprzedaży już 4 marca 2013 roku.

Pierwszy singiel zatytułowany jest "No Freedom" i będzie dostępny w ostatni dzień stycznia. Obecnie możemy poznać przedsmak nowego krążka wokalistki, słuchając utworu "Let Us Move On" nagranego wspólnie z Kendrickiem Lamar.

Dido - "The Girl Who Got Away" tracklista:

1. No Freedom
2. Girl Who Got Away
3. Let Us Move On (feat. Kendrick Lamar)
4. Black Bird
5. End of Night
6. Sitting on the Roof of the World
7. Love to Blame
8. Go Dreaming
9. Happy New Year
10. Loveless Hearts
11. Day Before We Went to War

Posłuchaj utworu "Let Us Move On":



źródło: rmffm.pl


RE: Przedsmak nowej Dido - Divine Frequency - 5.01.2013

Po przeczytaniu nazwy tematu pomyslalem ze jej starego stylu przeciez nie da sie pobic ! A jednak ! Kawalek promujacy na prawde przypadl mi do gustu. Czekam na album :) Dzieki za info :)


RE: Przedsmak nowej Dido - sowa - 7.01.2013

zawsze lubiłem jej głos... ma taką specyficznie ciepłą barwę... bardzo fajnie się jej słucha... do tego piekna kobieta :) ciekawe :)


RE: Przedsmak nowej Dido - Johnny - 7.01.2013

mnie się ona kojarzy głównie z Eminemem, jakaś wybitna nie jest - przyznam że zdziwiło mnie info na jej temat na tym forum


RE: Przedsmak nowej Dido - FL FAN - 7.01.2013

(7.01.2013, 14:27)Tehnik napisał(a): mnie się ona kojarzy głównie z Eminemem, jakaś wybitna nie jest

Dido jakąś piosenkarką ponadczasową może i nie jest ale jej głos, muzyka i ogólne umiejętności raczej należą do uznanych w świecie muzyki. To zdecydowanie nie jest piosenkareczka jednego sezonu i dlatego warto o jej nowym krążku wspomnieć.


W roku 2002 Dido otrzymała także prestiżową nagrodę brytyjskiego przemysłu muzycznego Brit Awards. Uhonorowano ją w 2 kategoriach: za Najlepszy Album w Wielkiej Brytanii - "No Angel" oraz Najlepsza Brytyjska Wokalistka.


(7.01.2013, 14:27)Tehnik napisał(a): przyznam że zdziwiło mnie info na jej temat na tym forum


W takim razie jeszcze niejedno Cię zdziwi, przyzwyczajaj się.


RE: Przedsmak nowej Dido - Xorbolanid - 7.01.2013

w końcu zaczeła znów śpiewać. Bardzo mnie to ciesyz, jako że kiedyś bardzo lubiłem jej utwory :D


RE: Przedsmak nowej Dido - Castiel - 7.01.2013

Ja też zawsze lubule Dido.Miło że znowu spiewa brakowało jej troche na scenie muzyczniej :)


RE: Przedsmak nowej Dido - FL FAN - 7.01.2013

EDYCJA 25 marca 2013

Dido jest na pierwszym miejscu POPlisty RMF FM

Z pierwszym utworkiem na liście którą podałem na początku czyli "No Freedom"

[Obrazek: 6859426Dido-1.jpg]