MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HANDS UP e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HANDS UP e'Attis - Shit! (Radio Edit) (/temat-hands-up-e-attis-shit-radio-edit)



e'Attis - Shit! (Radio Edit) - eAttis - 6.01.2013

Elo!

Puszczać ten kawałek dalej w świat, czy ograniczyć się tylko do tego forum?
Bo szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia co to tego wałka, tytuł wybrany nie przypadkowo :P

e'Attis - Shit! (Radio Edit)


Styl: Hands Up! / Electro-House
MP3/320kbps

Komentujecie :)

pzdr.


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - FL FAN - 6.01.2013

Mnie się wydaje, że to bardziej HardStyle ale nie siedze w tych gatunkach zbyt mocno więc może źle trafiłem.
No troszeczkę monotonny, nie zmieniają się linie basu i wypełniaczy z wyjątkiem break'ów i miejsc za nimi, ale zamierzenie i wykonanie słychać że jest w miarę OK. Może bardziej wypowiedzą się koledzy bardziej zaangażowani w te gatunki.

Pozdrawiam



RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - eAttis - 6.01.2013

Cytat:Mnie się wydaje, że to bardizej HardStyle ale nie siedze w tych gatunkach zbyt mocno więc może źle trafiłem.

Ja też mam problem z określeniem gatunku mojego dzieła :P


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Frashby - 8.01.2013

woow ;) super nuta, bardzoo mi się spodobała, super to jest. w miare rozkręcania utworu coraz leprze i coraz bardziej mi się podoba, tylko ten lead w środku utworu mi wogóle nie pasuje. moim zdaniem brakuje trochę mocy, jest dużo rozmaitych, bardzo dobrych dźwięków ale przydałby się w niektórych miejscach reverb :) wokaaal bardzo mi tu pasuje, dodaje mocy, ogólnie utwór bardzo pozytywny :) Gratuluje


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Cris - 9.01.2013

to za delikatne troszkę jak na hardstyle, ja się zgodzę że to handsup ale taki specyficzny, coś jak dawne TRBB albo duet Ti-Mo vs Jens O :) jednak dużo braków aranżacyjnych, jak i w mixie niedociągnięć jest sporo


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Castiel - 10.01.2013

Fakt hardstyle to nie jest przynajmniej nie ten nowoczesny hardstyle co jest od 2006 roku.Jesst jeszcze ccoś takiego jak early hardstyle ale to tez nie to.Hands up jak znalazł:)Projekt mimo wszystko na plusi kawałek nawet mi się spodobal :)


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - metmen7 - 17.01.2013

Fakt, ciężko określić gatunek :D ale za prace i ogólny projekt plusik :)


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Dj-RS - 12.02.2013

OD 1:12 można powiedzieć ze to ''hands up'' no ale za dużo chaosu w tym jest, w nie których momentach w ogóle nie trzyma się kupy, całość oceniam na 4/10. :)


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Herman - 12.02.2013

przesadzona panorama.... stopa brzmi fatalnie. poza tym brzmienia ciekawe, podobają mi się wokale.


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Retox128 - 12.02.2013

Kilka niedociągnięć jest ale mega mi się podoba, jest moc :) Szkoda, że nie ma downloadu.


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Playmakers - 12.02.2013

Mi się podoba :) ogólnie wielki plus :P


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Wave - 19.02.2013

Bardzo dziwna mieszanka przeróżnych stylów. Kick i bass moim zdaniem po prostu źle brzmią. Kosmiczny twór.


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - tayeq - 4.03.2013

Fajny tytuł :D A co do nuty to ryje mózg :D


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - DJ Kludu - 1.04.2013

Ani to hands up, ani hardstyle :D
Powiem Ci, że byłby z tego dobry UK/Happy Hardcore gdyby tylko podciągnąć to do 170 - 175 BPM :D
Ogólnie ciekawie, tylko melodia słaba ;)

Chciałbym to usłyszeć z nową melodią i w tempie 170bpm :D

Cheers!


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Glass Reactor - 3.04.2013

Zgodzę się ze zdaniem Wave'a. Zmieszanie tych dwóch gatunków jak dla mnie nie wyszło na dobre. Jeszcze jakby bassline w momencie złączenia go z melo miał jakieś tonacje, to by było lepiej.. Jednak jakby tak spojrzeć pod kątem rycia bani, to faktycznie dobry mózgotrzep :D


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - Correl - 3.04.2013

Kawałek co najmniej dziwny :d Mam mieszane uczucia co do niego. Nie zbyt podoba mi się to połączenie, ale są gusta i guściki :] Dobór tytułu idealny :D


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - 9lives - 3.04.2013

Pamiętam twoja ksywę i muszę Cię zmartwić ale słuchając tego numeru odczuwam wrażenie, że stoisz w miejscu. Jak zaczynałem produkcje to pobrałem remix pack twojego wałka, pamietam wtedy dla mnie sztos był i zrobiłem swój pierwszy remix w życiu ;-) Max Furtado & eAttis Message From My Heart (Original Mix). Pamiętasz czy to moze nie jest ten eAttis? ;-)
Pozdr.


RE: e'Attis - Shit! (Radio Edit) - shadowgda - 19.04.2013

Dobry eksperyment nutka całkiem niezła