MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Pokaż swoje studio - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Pochwal się (https://musicproducers.pl/forum-pochwal-sie)
+---- Wątek: Pokaż swoje studio (/temat-pokaz-swoje-studio)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Pokaż swoje studio - FL FAN - 17.12.2012

Ja mogę się jedynie pochwalić starym jak świat sprzętem czyli na przykład takim oto korektorem:

[Obrazek: 4288900url.gif]

(Jak widać korekcja na każdy kanał osobno)
Mam więcej takich staroci ale to jest klasa jednak sprzęt z tamtych lat zarówno pod względem wyglądu, obudowy i jakości.

Tutaj jest filmik nawet z udziałem takiego sprzętu:



Niektórzy wyrzucają taki sprzęt, a szkoda, bo ma potencjał i jeśli jest sprawny nie widzę przeszkód ku temu, aby go używać nadal w czasach obecnych.


Także witam w moim świecie !


RE: Pokaż swoje studio - stala - 17.01.2013

Moja beat maszyna to HP Pavilion dv 7 z
Intel i7 2.9Ghz
8GB Ram
Karta dźwiękowa zintegrowana

Co do programu w jakim tworze to ,jak widać na załączonym na dole zdjęciu :
FL Studio ,podstawowy program,sprzężony z Reason 5 ,Hypersonic 2 ,Nexus 2 oraz Edirol orchestra.Do tego kilka GB samli z kickami ,werblami itp.

[Obrazek: s3humq.jpg]


RE: Pokaż swoje studio - skibot - 22.01.2013

ja trochę w innej formie, przedstawię Wam kawałek mojego domowego "studio" - mam nadzieję że nie łamię poniższym regulaminu - czytałem - a jeśli to bardzo przepraszam:)



RE: Pokaż swoje studio - kubala - 22.01.2013

Ja nawet nie będę pisał co posiadam bo mam chyba najbiedniejsze "studio" z was wszystkich :(
Ale powiem tak:
Jak znajdą się finanse to będę miał full wypas. Teraz dzielę ten komputer z całą rodziną więc za dużo nie zrobię.
Ale gdy tylko sprawię sobie wszystkie przedmioty to zaraz zdjęcie dołączę :)

Ale jeszcze coś wam powiem. Nie liczy się studio (tzn. liczy się ale w mniejszym stopniu) tylko to co się ma w głowie. Bez tego ani rusz.


RE: Pokaż swoje studio - RaNi/Works - 23.01.2013

<fuckyeah>
Nikt nie znajduje się tak w centrum dźwięku jak ja. Nikt! JA xd xd
Mała aktualizacja. :D

[Obrazek: mestudyjko.jpg]

jeszcze odnowię se wysokotonowy u prawej i będzie komplet :>


RE: Pokaż swoje studio - artur.ch - 25.01.2013

Nie ma to jak urządzać sobie studio przy samej ścianie, w dodatku w rogu pomieszczenia :)


RE: Pokaż swoje studio - Michau1995 - 25.01.2013

hahahaha graf co ustawienie.. hahahaha.. nic tylko je*bnac sie w leb


RE: Pokaż swoje studio - RaNi/Works - 25.01.2013

(25.01.2013, 18:35)Michau1995 napisał(a): hahahaha graf co ustawienie.. hahahaha.. nic tylko je*bnac sie w leb

jakiś problem? <fuckyea>

Wiem gdzie masz siedzibę <troll>


RE: Pokaż swoje studio - define - 26.01.2013

[Obrazek: a20e88fed4714.jpg]


RE: Pokaż swoje studio - RaNi/Works - 26.01.2013

o żesz... Tamtego posta nie było xd xd <troll>


RE: Pokaż swoje studio - Squirrel wax - 26.01.2013

sometimes things get complicated


RE: Pokaż swoje studio - Revnotes - 26.01.2013

Ciekawie to wszystko wygląda, niebawem również podzielę się foto mojego setup'u.


RE: Pokaż swoje studio - skibot - 26.01.2013

Graf Spee - po co Ci tyle tego odsłuchu w dodatku tak blisko:) ? Toć to słuch sobie uszkodzisz:)


RE: Pokaż swoje studio - skibot - 26.01.2013

Pełna zgoda - ja mam za "kino domowe" unitrę WS 432 i korektor FS 032 i nigdy tego nie wyrzucę:)

(17.12.2012, 14:20)FL FAN napisał(a): Ja mogę się jedynie pochwalić starym jak świat sprzętem czyli na przykład takim oto korektorem:

[Obrazek: 4288900url.gif]

(Jak widać korekcja na każdy kanał osobno)
Mam więcej takich staroci ale to jest klasa jednak sprzęt z tamtych lat zarówno pod względem wyglądu, obudowy i jakości.

Tutaj jest filmik nawet z udziałem takiego sprzętu:



Niektórzy wyrzucają taki sprzęt, a szkoda, bo ma potencjał i jeśli jest sprawny nie widzę przeszkód ku temu, aby go używać nadal w czasach obecnych.


Także witam w moim świecie !



RE: Pokaż swoje studio - RaNi/Works - 26.01.2013

Ja też nie rozumiem ludzi którzy wyrzucają pożądny sprzęt made in POLAND.

Propos: no tak ustawiłem bo innej opcji nie było.
Ja też mam zastrzeżenie że wgl pecet znajduje się w dupnym mjejscu i w dupnym pokoju bo to główne pomieszczenie w domu. I nawet nie myślcie że filmy i wszelkiej maści muzykę się lepiej słucha bo to błąd. Echo z tego pomieszczenia rozlatuje się na cały dom i trzeba grać na małym volumenie.

Ps: głośniczki pod unitrami to jakieś syfki z miniwieży sony. Prawie je spaliłem a miałbym mordor od ojca xd dlatego też je wykluczyłem z mego sałund systemu.


RE: Pokaż swoje studio - Warburg Studio - 27.01.2013

Ustawiając tak sprzęt łamiesz wszystkie zasady akustyki i pracy z dźwiękiem od A do Z :P


RE: Pokaż swoje studio - RaNi/Works - 8.02.2013

I tak potem zaniosłem je do swojego pokoju (z tamtąd były xD) Naprawiłem wysokotonowy w prawej (na zdjęciu) kolumnie.
Ten pokój (bo to salon) wg mnie jak i mojego brata nie nadaje się na studio... ale innej opcji nie ma. Dom mam na tyle duży że wszystkie pokoje są sporej wielkości. Wszędzie i tak echo będzie... z wyjątkiem kotłowni... z centralnym xD
Nie krytykujcie mnie bo standardów nie znam z żadnej dziedziny xD a tym bardziej z muzycznego studia <lolhaha>.


RE: Pokaż swoje studio - bluszcz - 8.02.2013

Ostatnimi dniami się przeprowadziłem do nowego miejsca, więc załączam nową fotkę:

Robi się ciasno - a kupiłem największy stół w IKEII :(

[Obrazek: CAM00775.jpg]


RE: Pokaż swoje studio - bluszcz - 8.02.2013

Wymontuj parapet <hahaha>

(21.06.2012, 17:12)c0rdellpl napisał(a): Postawiłbym je sobie, ale prawy się nie zmieści pod parapet... :/



RE: Pokaż swoje studio - mysterieux - 7.03.2013

[Obrazek: 0703131610.jpg]
[Obrazek: 0703131611.jpg]

Starych rupieci nie będę pokazywał :D W drodze monitory Adam lub Krk <nuda>