MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) (/temat-film-brad-fiedel-terminator-2-cover)



Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - FL FAN - 7.01.2013

Przedstawiam swoją wersję tematu przewodniego z filmu Terminator 2. Oryginalny artysta to Brad Fiedel.

aktywna opcja "download"




[Obrazek: T800movie2.jpg]

Film wyjątkowo ciekawy, ze wspaniałym scenariuszem, muzyką, opowieścią. Wielkie kino, mocne i bezkompromisowe.
Płonące huśtawki - bardzo wymowne spojrzenie na temat. Ostatnie słowa w filmie - wyjątkowo roztropne.


RE: Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - Stiopa - 7.01.2013

Stary już Cię kocham za ten kawałek. Sam kiedyś do niego się brałem, ale za leszcz byłem. Są ciary, jak wchodzi pera jezus.
Jest przestrzeń, super zabieg w panoramie. Aż sobie downloadnę :D
Pozdrawiam.


RE: Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - Castiel - 9.01.2013

Jeden zlepszych coverów jakie słyszałem :D :)KLimat jest świetny poprostu a perka jest po prostu świetna. Kawałek jak najbardziej na pkus i przypadł mi do gustu :)


RE: Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - Herman - 9.01.2013

genialny cover! również ląduje na dysku :) panorama faktycznie jest fantastyczna :)


RE: Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - Yes I Am - 9.01.2013

Łaaaaaa perkusja miażdży panoramę... Niech zgadnę Fl stereo shaper :D ?
Skrzypki troszkę nie przypadły mi do gustu barwą, dałbym nieco inne brzmienie, ale mówię, kwestia gustu.
Jest głębia mocna i to mocna. Ale jedno co mi się wydaje to właśnie to, że gdyby nie zabieg na drumach kawałek nie byłby tak ciekawy. Brakuje mi pianina jeszcze do pełnej satysfakcji.. Wiem jestem wybredny... Ale jeśli miałbym powiedzieć to kawał dobrej roboty. Technicznie hmmm.... No na upartego można by powiedzieć, że głośności można by jeszcze spasować, ale tak jak jest, też może przecież być. Zależy jak kto woli.


RE: Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - FL FAN - 9.01.2013

Dokładnie użyte efekty na samej perkusji to:

Fruity Delay Bank
Stereo Shaper
Fruity Reeverb 2
Maximus (całość)

Starałem się uzyskać metaliczny przydźwięk do reverbu, a to nie jest łatwe. Mimo wszystko jakoś wybrnąłem. Barwa samych poszczególnych perkusji miała myślę też wielkie znaczenie. To była kolejna próba podjęcia tematu z T2 - myślę nareszcie udana.


Plik dostępny także w formacie Wav - jeśli ktoś jest zainteresowany, to bardzo proszę: T2 cover (25 MB)



Dziękuje Wszystkim za opinie !


RE: Brad Fiedel - TERMINATOR 2 (cover) - OProject - 19.02.2014

Nie no kurde brzmi dobrze choć oryginał lepszy :P
Dobry cover fajnie tak usłyszeć kawałki przełożone na syntezatory :D
Motyw i utwór oryginalny wiadomo światowa klasa, film również genialny i Arni... <zakochany> Mój ulubiony :D
Ja podziwiam tych co tworzą na tych darmowych wtyczkach z fla bo nie łatwo osiągnąć dobre brzmienie :D
Ta perkusja... a właściwie delay na niej... coś mi się wydaje mogło być lepiej :D
Ale całokształt oceniam b.dobrze tak 8/10 xd bo jednak oryginał z żywymi instrumentami lepszy :D