MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
SIEEEEE! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: SIEEEEE! (/temat-sieeeee)

Strony: 1 2 3 4


SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013


hej, właśnie odkryłam Wasze forum, oczywiście podczas ciężkiej pracy.
nie ukrywam, że wzbudziło we mnie same pozytywne emocje- począwszy od głębokiej ciekawości, poprzez ekscytację, zaskoczenie, aż do poczucia zadowolenia, spokoju i ogromnej radości, ponieważ rejestracja konta została zakończona sukcesem:)
Muszę przyznać, że nie lubię pisać o sobie, gdyż pewnie każdy odbiera mnie inaczej, jedni ludzie mnie tolerują, bo muszą, dla innych moje wady są zaletami. Jedno jest pewne- kultura nakazuje się przedstawić, więc do dzieła!
Jestem Lena. Aktualnie mieszkam w Radomiu. Skończyłam studia licencjackie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna/PR. Muzyka to jedna z dwóch największych moich pasji. Druga połowa mego serca należy do sportu. Poza tym mam wiele innych zainteresowań.
Śpiewam, tańczę, gotuję, pływam, nurkuję, boksuję, jeżdżę, maluję, gram, biegam, czytam, piszę, kreuję, szyję, opowiadam, marudzę, czasem śpię, rzadko jem.
Poza tym jestem ciepłolubnym stworem i te ujemne temperatury źle na mnie działają:/
Jeśli macie jakieś pytania to z chęcią na wszystkie odpowiem.
Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko:)



RE: SIEEEEE! - Herman - 13.01.2013

cześć :) w różowym wyglądasz bardziej kobieco :d


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

o kurde, nie no ładnie, ale chyba raczej wolę czarny- wyszczupla:P


RE: SIEEEEE! - RaNi/Works - 13.01.2013

Graf Spi śmie cię przywitać. Całuję rączki milejdi.


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

aaa dziękuję, dziękuję za takie miłe przywitanie;]


RE: SIEEEEE! - FL FAN - 13.01.2013

Dzień dobry !

(13.01.2013, 1:09)czarna_milosc napisał(a): Jeśli macie jakieś pytania to z chęcią na wszystkie odpowiem.

Widzę, że ma Pani szeroki wachlarz zainteresowań, ale czy tworzy Pani sama muzykę ?

No i to co mnie najbardziej interesuje - Co Pani myśli o muzyce lat 80 ?


Życzę miło spędzonych chwil na forum. Są tu artykuły, recenzje (może je Pani też pisać z tego co widzę po stylu) no i dużo muzyki. Przede wszystkim jednak są tu ludzie, dzięki którym odniosłem podobne wrażenia jak Pani.

Ja się głównie zajmuję tematem FL Studio, poradniki użytkowania programu (tutoriale) czasem przetłumaczę wybrany artykuł ze strony producenta, a czasem napiszę jakąś recenzję na temat wybranego przez siebie albumu.

Muzyka, którą tworzę to głównie moje wersje (covery) nagrań Jeana Michela Jarre'a - czasem innych utworków, głównie lat 80.



Pozdrawiam Serdecznie !


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

bardzo proszę mi tu nie pisać na "pani" ;)
mam nadzieję, że nie wyglądam jakoś staro:P
a wracając do pytań to jeśli wszystko się dobrze ułoży, to niedługo będziecie mogli posłuchać mojego radia;]
a muzykę lat 80. miłuję, przede wszystkim polską.
czy zadowalają Pana takie odpowiedzi?;>


RE: SIEEEEE! - FL FAN - 13.01.2013

(13.01.2013, 12:01)czarna_milosc napisał(a): czy zadowalają Pana takie odpowiedzi?;>



Jak najbardziej tak ;-)

Skoro będzie i radio to może hity z lat 80 się przewiną czasem ;-)


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

pewnie się przewiną, chociaż to jeszcze trochę potrwa, zanim wszystko ruszy.
Muszę lokal przystosować etc., załatwić masę formalności, zrobić casting na współpracowników...


RE: SIEEEEE! - FL FAN - 13.01.2013

To super.

A-ha...

(13.01.2013, 12:01)czarna_milosc napisał(a): bardzo proszę mi tu nie pisać na "pani" ;)

OK. Proszę więc się również czuć swobodnie i pisać mi na "ty" ;-)


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

nie widzę problemu;]


RE: SIEEEEE! - sowa - 13.01.2013

witam ;)

to jak zostajemy przy różowym czy jednak powrót do szarości? ;]

uu radio :) ciekawe, ciekawe :)


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

skoro już zaczęłam rzucać się w oczy w różowym, to już zostanę landryną.
poza tym... tyle tu mężczyzn, więc może sami oceńcie, w którym kolorze mi bardziej do twarzy:P


RE: SIEEEEE! - sowa - 13.01.2013

a gdzie tą twarz można zobaczyć żeby ocenić? ;]


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

twarz widnieje jako awatar;]


RE: SIEEEEE! - sowa - 13.01.2013

różowa dziewczyna z rękawicami bokserskimi... ciekawa kompozycja ;] paru osobom by się przydało ostre lanie więc może zrobisz tu porządek heh ;)


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

jeśli tylko dostanę na to pozwolenie od kogoś bardziej decyzyjnego, niż ja w tym miejscu, to nie widzę problemu, żeby nastukać komuś garści;P

acha.. ja ogólnie niewinnością ociekam, więc ten róż tak pasuje, że lepiej być nie może;)


RE: SIEEEEE! - sowa - 13.01.2013

jak ktoś podpadnie to wyślemy Ci go jako worek treningowy heh ;]

ociekasz niewinnością :D już wiem co po tej wypowiedzi wyobraża sobie większość userów hehe ;] musisz wiedzieć, że tu sami faceci prawie więc dużo testosteronu :d


RE: SIEEEEE! - czarna_milosc - 13.01.2013

faceci to moje naturalne środowisko:P na każdych treningach, w wojsku, garażu, na meczach, koncertach, ringu spotykam się z nimi twarzą w twarz:d tak jakoś wyszło, że albo ja znajduję się w miejscach stereotypowo przeznaczonych dla mężczyzn, albo to oni przychodzą do miejsc kobiecych, w których kobiet brak:P
Ale mimo wszystko jestem kobietą;]


RE: SIEEEEE! - RaNi/Works - 13.01.2013

(13.01.2013, 12:52)sowa napisał(a): paru osobom by się przydało ostre lanie więc może zrobisz tu porządek heh ;)

chyba nie masz mnie na myśli? XD

ps: lubię koncepcję bijących się dziewczyn :>

(13.01.2013, 12:52)sowa napisał(a): różowa dziewczyna z rękawicami bokserskimi... ciekawa kompozycja ;] paru osobom by się przydało ostre lanie więc może zrobisz tu porządek heh ;)