MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) (/temat-zedd-feat-foxes-clarity-luke-judge-remix)



Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - John Horizon - 14.01.2013

Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix)





RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - FL FAN - 14.01.2013

No przyzwoicie brzmi, efektownie wykręcone dźwięki w intro i w zakończeniu, ogólnie dobrze zbudowana dynamika i przejścia w całości. Wokal z tłem ładnie współgra. Jest kontrastowo i energicznie. Pozdrawiam


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Correl - 14.01.2013

Fajnie to wszystko gra. Jest dużo energii. Ciekawa zmiana rytmu zaraz na poczatku. Podziel się presetami na pw do tych dzwiekow jeśli możesz ;)


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Wappa - 14.01.2013

a nabije se posta, niech mo xd to było z tych śmiesznych, teraz z poważnych... super remix Lucek, aż pozwoliłem sobie to stargać na HDD ;) jedyne co ja, jako Ja bym zmienił, w sumie nie zmienił, a dodał, to trochę więcej decybli w ten werbel bo na tym intrze jak się pojawia, no i to zwolnienie, to aż chce się go usłyszeć ;) po za tym remol igła stan majster ;)


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Divine Frequency - 14.01.2013

Kosa... jednym zdaniem... Gniecie jak lala :D
<cuteness>


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Likimasv13 - 14.01.2013

Super klimacik :D, max power itp... nie będę się rozpisywać.
Kawałek po prostu zajeb*sty


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - RaNi/Works - 14.01.2013

Gruby wał milordzie. Jak dobrze znowu usłyszeć profesjonalnie zrobiony utwór.


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - metmen7 - 14.01.2013

Naprawdę wałek na wysokim poziomie ;) Zabieram.


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Btech90 - 15.01.2013

Gra jak trzeba ;) Jedyne co mi sie nie podoba to jak wchodzi ten hihat od 2:00 ;P dziwnie brzmi (jak dla mnie :D). Osobiscie dalbym tam (2:00) wiecej zrywa, jakiejs zabawy na basie... Beat slicing, cos w tym rodzaju :)


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Herman - 15.01.2013

jedynie piłokształtny synth jest słaby ;d tzn słabo wyeksponowany. Nie podoba mi się hhat troche ;P poza tym dobrze jest ;)


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Punish - 15.01.2013

Buja w miarę :D kosa jest , jest plusik :)


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - Yes I Am - 15.01.2013

Hihaty w złym miejscu panoramy moim zdaniem, ja stale powtarzam, że ten element perkusji warto rozwalić na bok, ponieważ wtedy brzmi elegancko.
Jak Herman wspomniał, saw synth słabo wyeksponowany, przydałoby się go na eq lekko zmodyfikować. Snare, przydałby się także z większym releasem i reverbem. Stopa nachodzi na subba.
Jeżeli by się przyczepiać to jeszcze powiem, że za długie.


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - C.o.b.r.a - 17.01.2013

Ciekawe i zróżnicowane dźwięki :)
Co mi nie pasowało to koledzy wyżej juź wszystko wymienili :P
Dobra robota :)


RE: Zedd feat. Foxes - Clarity (Luke Judge Remix) - 9lives - 19.01.2013

Noo coraz lepszy mix Urek... wiecej dołu maja twoje produkcje. Dropy, melodie zawsze mi się u Ciebie podobały i tak jest teraz. jeszcze tylko jak by bassy grały trochę niżej to był by miód :D